FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 71015 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
CIĄZA-POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "CIĄZA-POMOCY!"   

jaheira
 Wysłana - 23 styczeń 2005 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

fajne zakonczenie oczywiscie nie zawiodles mnie i wymysliles calkiem niezly happy end

A ślady ich przejścia znaczyć będzie chaos...

vox
 Wysłana - 23 styczeń 2005 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

czekamy na nowe odcinki LOL

Znawca -

jarek19851
 Wysłana - 23 styczeń 2005 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

to nie jest wymyslona hostoria!!! wy sie nabijacie z tgo wsyztkiego a mnie serce boli:( lepeij przestancie sie tak wypowiadac....od wczoraj nci nei wiem co u niej, co z jej bylym itp. co ona zamierza dale robic...terazkoluje ekipe an sobote na odwet:)

ANlA
 Wysłana - 23 styczeń 2005 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

daruj sobie...chyba juz nikt w to nie wierzy

friko & koko %-)

vox
 Wysłana - 23 styczeń 2005 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

za dużo ściemniałeś a potem mówiłeś ze to pomyłka, ( 3 miesiące temu się bzykaliśmy itp)

Znawca -

jarek19851
 Wysłana - 23 styczeń 2005 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

TERAZ OPISUEJ JESZCZE RAZ CAL HISTORIE OD PCOZTKU DO KONCA, NIE CHCE MI SIE BO TO DUZO PISANIA, ALE NEI WIERZYCIE W TO I SIE SMIEJECIE WIEC JESTEM DO TEGO ZMUSZONU...:( TWIERDZICIE ZE ZMYSLAMI SIE BAWEIE, A TAK NIE JEST! UWIERZCIE W TO W KONCU.
We wrzesniu zaczlame nauke w 5 klasie, a do 1 klasy przyszly die laski do jendej klasy i jedna z nich mi sie spodobala bardzo, z jej koleznak to juz od pazdziernika rozmawialem na gg, jednk z ta co mi sie pdoba to nie mialem smialosci a komorki i internatu jeszcze nie miala wtedy...teraz ma tylko neta. Dopiero w polowie grudnia mialem okazje porozmawaic z dziewczyna kotra mi sie tak podobala i podoba dalej, odwizlem ja do domu, raz, drugi raz...mowila mi ze miala goscia i byla z nim 14 miesicy czyli wygladalo na to ze rozstali sie gdzies w pazdzierniku. Spotykalismy sie dalej, jezdizlem do neij czesto, w szkoel tez gadalismy, juz bylo wsyztko oki! Jednak poczatkiem stycznia jak bylem gdzies z nia to wyciagnalem od niej informacje bo wiedzialem ze cos jest nei tak ze jest w ciazy!!! Zszokowalem sie tym, nawet plakalem, ale mnei to nie odrzuclo od niej...dalej czulem to co czuje w sercu. Wtedy jeszcze nie byla u lekarz, mowial mi ze sie kochala z bylym jakies 2 miechy temu, czyli jak mowila mi to poczatkim stycznia to musiala to robic ok pazdzernika! Mowial mi ze jej byly nie chce tego dziecka i ze ona nei chce byc z niam, ze jego rodzina tez nei chce zbey ona miala to dziecko wiec posatnowielm jej pomoc bo mi zalezalo na niej, wiec wypowiedzialem sie wtedy na tym forum ze to jest niby moja dziewczyna i ze potzrebuje zastrzykow, a co mailem zrobic, klamalem od poczatku zebyscie nei psiali ze nie twoja dupa i dziekco daj sobie spokoj itp. Pozniej pod koneic tygodnai byla u lekarza, odowizlem ja po skzole do domu i pwiedziala mi ze jest w 5 tygodniu ciazy, jzu od razu cos mi nie pasowalo bo mowial ze sie kochal jakies 2 michy tem a wygladalo na to ze uprawaila to koncem listopada a pcozatkiem grudnia! wiec wtedy juz mi sie 2 raz przykro zroibli, raz z tego powodu ze jest w ciazy a drugi ze mnei oklamal, ale jej nei wypominalem tego. Minal tydzien i w ten piatek byla u lekarza i miala zabiega za ktory zaplacil on i jeog rodzina bo im najabrdziej zalezlo na tym, na zastrzyki podobno bylo juz za pozno:( Woczraja bylem u niej zby pogadc, mial mi opowiedziec jak bylo, ja sie czuje po zabiegu to spotkalo mnei to szczescie ze byla akurat na wiosce dyskoteka i dostalem wpiernicz jak to opsialem wczesniej:( Ona nie jest dziwka czy ****a, po prostu raz sie kochala z nim i tak sie stalo jak sie stalo, jednak juz nie byla z nim za nim sie dowiedziaal o dziecku, a teraz jzu jest po wszystkim:( Wczoraj widizalem ze zbytnio sie tym nie przejmuje, tym zabiegiem i tym ze tak mnei pobili jego koledzy, bo to dzieki niemu tak sie stalo! Nawet nie mialem wczoraj jak z nai pogadac bo taka sytuacja byla, wiem tlyko ze je usunela a co dalej z nami itp tego nie wiem. Jest mi ciekzo an sercu teraz:( Jej koleznak z klasy i koleznak z wioski mowia mi ze widze mnie abrdziej z nai niz jej bylgo, taka jest prawda ze to ja sie anjbardziej tym przeejalem ze byal w ciazy i jej problemami:( Ona dobrze wie ze mi na nije zalezy...teraz jets inny problem, a tmyproblemem jest ten gosc, oan mu powiedziaal ze z nim konczy na zawsze za to co jej zrobil i za to do czego ja zmusil!!
O to cala prawda!

Eska
 Wysłana - 23 styczeń 2005 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

o fak...stary ze ci sie chce tyle pisac wogole nudzi ci sie w domu ?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

Duralas
 Wysłana - 23 styczeń 2005 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Eska ale dalem wczoraj rade w Vanilla zaluj ze Ciebie nie bylo

do autora powiedz jej o tym "koncem listopada a pcozatkiem grudnia! wiec wtedy juz mi sie 2 raz przykro zroibli, raz z tego powodu ze jest w ciazy a drugi ze mnei oklamal, ale jej nei wypominalem tego"

Znawca -

Eska
 Wysłana - 23 styczeń 2005 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

dla mnie vanilla to jakos nie podpasila... Muza jest do shitu, wtedy musze za***iscie duzo pic zeby miec jakis feeling a na tabsa to ta muza wogole nie pasuje mi

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

kroffka
 Wysłana - 23 styczeń 2005 17:19     
 Usunięta przez Majma za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 30 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CIĄZA-POMOCY!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30