FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 71015 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
CIĄZA-POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "CIĄZA-POMOCY!"   

61
 Wysłana - 31 styczeń 2008 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mam zamiaru wtrącać się w jej życie!Tylko obawiam się że ona kiedyś może posądzić mnie o rodzicielstwo!Miała ustalony termin na październik!!Jak to ponad 9 miesięcy??!!

zyrcio
 Wysłana - 31 styczeń 2008 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

Nie posądzi!!! Skoro ma męża, mówi że to jego dziecko więc i ojcostwo neleży do niego więc wątpie żeby on wiedział o Tobie i chciał jeszcze testów. Daj sobie spokój chyba że chcesz być tatą :)

GoldenEyes
 Wysłana - 31 styczeń 2008 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko obawiam się że ona kiedyś może posądzić mnie o rodzicielstwo!

to wtedy zrobicie testy,tak po prostu sąd alimentów nie zażąda-a jak teraz nie chcesz byc tatusiem to lepiej nie węsz
jak wyjdzie,ze to twoje dziecko ,ich małżeństwo może się spieprzyć i wtedy chesz czy nie chcesz będziesz się musiał dokładać do dziecka

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

Izunia2207
 Wysłana - 31 styczeń 2008 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Albo chuck norris

jorgen
 Wysłana - 9 luty 2008 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

mineło już tyle czasu po pierwszym poście a nie chce mi sie czytać wszystkich postów moze ktoś mi streści sytuacje co jest grane czy już się coć urodziło a może to był fałszywy alarm z góry dzięki

Jorgen

61
 Wysłana - 12 luty 2008 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Mam już dość Jej i jej kolesia ale to nie daje mi spokoju!
Chce spróbować po układać życie od nowa z inną dziewczyną ale boje się że gdy już to zrobię ona nagle będzie chciał testów i alimentów bo tamten kopnął ja po prostu w d... a jest to możliwe!
On wie że sypialiśmy razem!

renie
 Wysłana - 5 marzec 2008 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

ja bylam w tej samej sytuacji co twoja dziewczyna przez pierwsze dwa miesiace miesiaczke miałam normalnie 3 nie po wizycie u lekarza dowiedziałam sie ze jestem w ciazy chodz sie zabezpieczalismy:)teraz jestem szczesliwa przyszla mamuska bo to szczescie chodz was spotkało zbyt wczesniej głowa do gory:)zycze powodzenia wspieraj swoja dziewczyne w tych trudnych dla was dniach pozdro pa

kempa15
 Wysłana - 5 marzec 2008 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

jestem w ciazy chodz sie zabezpieczalismy

oczywiście...;)

EGGI
 Wysłana - 11 czerwiec 2008 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

DZISIAJ KOCHAŁEM SIĘ Z MOJĄ DZIEWCZYNĄ. I PODCZAS STOSUNKU DOSZŁO DO TEGO ZE ZABEZPIECZENIE PĘKŁO I PEMNIKI ZNALAZŁY SIĘ W NIEJ CZY ONA ZAJDZIE W CIĄZE? OKRES BEDZIE MIAŁA ZA 6-7 DNI..
CZY MOZNA TEMU JAKOS JESZCZE ZARADZIC,NIE BEAŁA ZADNYCH TABLETEK ANTY... TERAZ BARDZO PRZEZYWA TO TAKA 1WPADKA ..
CO ROBIC???

Inezz
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

przedewszystkim iść do lekarza ;)

Inez ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 30 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CIĄZA-POMOCY!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30