FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 71015 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
CIĄZA-POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "CIĄZA-POMOCY!"   

Tomektomo
 Wysłana - 15 sierpień 2008 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

Usunięcie "ciąży" jest złem a ktoś kto uważa, że jest inaczej jest po prostu zwierzęciem.
I proszę mi tutaj nie wyjeżdżać z moherami... bo jeśli ktoś ma w sobie człowieczeństwo to bez względu na to czy jest wierzącym w Boga czy ateistą... zawsze opowie się za życiem.
Ktoś powie: "co żołnierzyk może wiedzieć o tych sprawach"... Okazuje się, że wiem bardzo dużo. Już wkrótce zamieszczę film na którym wyraźnie widać, że 10 tygodniowe dziecko w łonie matki ma już wykształcony mózg, odczuwa ból, ucieka przed narzędziami lekarza.
Kobieta, która chce koniecznie iść na łatwiznę i zabić dziecko noszone pod sercem z pewnością i tak to zrobi... ponieważ jeszcze nie wie, że w przyszłości będzie miała z tego powodu ogromne wyrzuty sumienia.... Prasa o tym nie pisze... bo to niewygodne... Media nie mówią też o ilości kobiet, które popełniły w swoim dorosłym życiu samobójstwo bo myśl o zabiciu dziecka paraliżowała ich w dzień i w nocy.
Wszystkim "laskom", które noszą się z myślą o dokonaniu aborcji radzę aby przemyślały swoją decyzję i uwzględniły inną możliwość jaką jest urodzenie dziecka. Jeśli już tak bardzo nie chcecie go wychowywać to go oddajcie do adopcji!!! Jeśli boicie się lub wstydzicie... to przecież w niektórych miastach jak np Kraków są tzw OKNA Życia, gdzie całą dobę ktoś dyżuruje (dziecko zostawione w Oknu Życia nie umrze a znajdzie rodzinę która go pokocha a matka, która go zostawiła nie będzie do końca żyć żyć z piętnem morderstwa)

Tomek

anc_kozak
 Wysłana - 15 sierpień 2008 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

"Okazuje się, że wiem bardzo dużo. Już wkrótce zamieszczę film na którym wyraźnie widać, że 10 tygodniowe dziecko w łonie matki ma już wykształcony mózg, odczuwa ból, ucieka przed narzędziami lekarza. "

Bzdura. " Fetuses cannot feel pain until at least the 28th week of gestation because they haven't formed the necessary nerve pathways, says Mark Rosen, an obstetrical anesthesiologist at the University of California at San Francisco. He and his colleagues determined that until the third trimester, "the wiring at the point where you feel pain, such as the skin, doesn't reach the emotional part where you feel pain, in the brain." Although fetuses start forming pain receptors eight weeks into development, the thalamus, the part of the brain that routes information to other areas, doesn't form for 20 more weeks. Without the thalamus, Rosen says, no information can reach the cortex for processing.

" Wszystkim "laskom", które noszą się z myślą o dokonaniu aborcji radzę aby przemyślały swoją decyzję i uwzględniły inną możliwość jaką jest urodzenie dziecka. Jeśli już tak bardzo nie chcecie go wychowywać to go oddajcie do adopcji!!"
Sam sobie bądź przez 9 miesięcy w ciąży a potem urodź dziecko, przyjemne to nie może być.

Ofc nie nakłaniam do aborcji.

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Endriu64
 Wysłana - 15 sierpień 2008 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

czytałem do 7 strony :D i fajna prowokacja ale cóż wszyscy odpisują itd. ;d

Tomektomo
 Wysłana - 16 sierpień 2008 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

Kozak... Twoim zdaniem lepiej zabić.... Cóż... idziesz na łatwiznę... Współczuję...

Tomek

69Mlody69
 Wysłana - 16 sierpień 2008 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

Prowokacja to fakt ale historia fajna nie wyjasniony watek to przebieg odwetu na zlych bandziorach po zebraniu kamratow w saloonie

...Some Say I'm Goin' To Hell But I'm Already There...

wertunio
 Wysłana - 17 sierpień 2008 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

do autora:
jesli bedzie wydanie plytowe lub napiszesz ksiazke to daj znac kupie :D nawet wszystkie egzemplarze zeby nikt nie musial tego czytac

Jak sie nie ma co sie lubi to sie kradnie co popadnie ! ! ! :D:D

ktosik17
 Wysłana - 17 sierpień 2008 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

witam mam takie pytanko jezeli moja dziewczyne dwa dni po stosunku mdli to mam sie o co martwić?

panienka69
 Wysłana - 18 sierpień 2008 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

Taki beznadziejny seks był, że mdli ją aż dwa dni po nim ?

Erbi
 Wysłana - 18 sierpień 2008 01:06      [zgłoszenie naruszenia]

Musialem

Penta Kill!

ktosik17
 Wysłana - 18 sierpień 2008 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo smieszne ! sex był w poządku ale zastanawiam sie czy taki mdłości moga oznaczać .... rodzicielstwo odpowie mi ktoś?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 30 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CIĄZA-POMOCY!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30