FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 71015 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
CIĄZA-POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "CIĄZA-POMOCY!"   

Anabolicco
 Wysłana - 22 sierpień 2008 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

czlowieku ona ma dopiero 16 lat jeszcze dorasta... wiec takie rzeczy sa calkowitą normą

atka2902
 Wysłana - 22 sierpień 2008 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

tylko ja mam nieregularne miesiączki i skąd mam wiedzieć kiedy zrobić test ciążowy?

szkło11
 Wysłana - 22 sierpień 2008 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chodzi czy masz nie regularne miesiaczki czy nie kazdyemu sie zdaza. Test zrób 7 dni po stosunku a wykryje prawde. Zalecam bobo test

Anabolicco
 Wysłana - 23 sierpień 2008 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

Te testy sa gow** warte, gdyby dawaly 100% pewnosc to by ten kolega nie mial watpliwosci i nie zalozyl by tego postu. Ale watpie ze przez stosunek z gumką idzie sie zaplodnic. Najlepsza opcja jest czekanie do nieplodnych albo..... analniebezpiecznie :P

jdate05
 Wysłana - 27 sierpień 2008 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

Hey Romeo -Moze tym razem sie udalo,ale uwazaj na ojca dziewczyny, on to moze sprawic ze twoje testy na plodnosc beda juz zawsze negatywne !

Antoni

atka2902
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

kochałam sie ze swoim chłopakiem pod koniec miesiaca,2-7 wrzesnia miałam dostać miesiączke i nie dostałam.dwa tygodnie po stosunku zrobiłam test ciązowy ale nic nie wykazał(wynik negatywny) czy to możliwe ze jestem w ciazy a test tego nie wykazał??

Kukułek
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

możliwe, zrób drugi

Specjalista -

110rumba
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

a zauważyliście że to temat z 2005 ?

Zmieniony przez - 110rumba w dniu 2008-09-16 15:25:37

chce Cię ostrzec nie wyważaj drzwi otwartych na oścież

Justyna_17
 Wysłana - 8 listopad 2008 10:52      [zgłoszenie naruszenia]

Cześć. Widze, że wszyscy ubolewają nad ciązami, aborcjami i wogóle. Sama jestem w ciąży w 5 miesiącu i mam 16 lat i wcale to niejest nic starsznego. Najgorzej było o tym powiedzieć rodzicom. Ale jakoś to przeżyli. Pierwsza o tym wiedziała moja starsza siostra. Była przerażona gorzej odemnie. Bo oczywiście szkoła, moje treningi... Potem był moment poinformowania rodziców. Było trudno ale chłopak wpadł na pomysł żeby kupić małe buciki i dać moim i jego rodzicom. Napoczątku niewiedzieli o co chodzi ale wkońcu wykrztusiłam z siebie ze jestem w ciąży. Mama przyjeła to prawie normalnie tylko na początku płakała ze wszystko teraz sie zmieni i wgl. Ale gorzej było z tata zaczoł krzyczec ze jestem za młoda ze mam jeszcze szkole. Ale potem sie rozpłakał i mnie przytulił. Jego rodzice przyjeli to prawie tak samo ale jego tata powiedzial na poczatku ze jestesmy nieodpowiedzialnymi smarkaczami... W środe mam wizyte u lekarza i bede wiedziala czy to chłopczyk czy dziewczynka ;D

A ty Jarek18... nieprzejmuj sie. Zawsze możesz znależc kogos kto bedzie tą osobą jedyna w twoim życiu. ;*

Justynka ;D

blanthauer
 Wysłana - 9 listopad 2008 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

czy ktos wie jak zakonczyla sie historia autora postu??
co sie dzieje z jarkiem1985?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 30 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CIĄZA-POMOCY!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30