FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 71119 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
CIĄZA-POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "CIĄZA-POMOCY!"   

jarek1985
 Wysłana - 15 styczeń 2005 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

oki! ale prosze o nazwe tego zastrzyku i namiary!

shnosnas
 Wysłana - 15 styczeń 2005 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba sie źle czjesz chłopaczku!
Chcesz zabić płód, który ma ponad 40 dni?
Chcesz rozwalić zdrowie swojej dziewczyny?
Ona powinna to dziecko urodzić, a myśleć powinieneś wcześniej.
Jesteś kretynem.

[http://www.youtube.com/user/shnosnas]

Placek
 Wysłana - 15 styczeń 2005 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

bez komentarza jak można dziecko zabić !!!!!! ******lnij sie w łeb zniszczysz życie dziecka swojej dziewczyny Zrobisz cos czego bedzie żałować do końca życia !!

Placek
 Wysłana - 15 styczeń 2005 13:15      [zgłoszenie naruszenia]

jak ktoś poda tu nazwe zastrzyku osobicie dam mu bana na IP pozatym to jest przestępstwo i przyczynienie sie do śmierci nienarodznego dziecka ...

Zmieniony przez - Placek w dniu 2005-01-15 13:20:55

Majma
 Wysłana - 15 styczeń 2005 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

to już podchodzi pod aborcję. Przemyśl to sobie jeszcze raz!Nie wiem jakim*****em trzeba być żeby zabić własne dziecko...

POZDRAWIAM

Crue
 Wysłana - 15 styczeń 2005 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

Wniosek: zacznij się przyzwyczajać do swojej nowej ksywy - "Tata"

Szczerze to współczuje, bo chyba nikt w tym wieku nie chce mieć dzieci...
I nie najeżdzajcie tak na niego,rozumiem jakby napisał, że nie uważali, ale on się zabezpieczył, twierdzi, że wszystko było ok, a jednak dziecko w drodze, więc próbuje się ratować. Ale sam przychylam się do innych, na aborcje to raczej za późno. W sumie każde wyjście jest złe - albo aborcja i szkodzenie matce albo wczesne rodzicielstwo.

P.S. Jesteś pewien, że cię panna nie pusciła na boku?

Same shit, different day

Majma
 Wysłana - 15 styczeń 2005 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

za kilka lat nie bedzie wazne w jakim wieku zaczeli rodzicielstwo.

POZDRAWIAM

Crue
 Wysłana - 15 styczeń 2005 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

Majma: W takim razie w ramach eksperymentu weż swoją dziewczynę i zróbcie sobie dziecko. A za pare lat nam powiesz czy wczesne rodzicielstwo coś zmieniło i czy byś sobie inaczej chciał życie ułożyć czy nie. Wiem, kochałbyś to dziecko, ono niczemu niewinne, ale czy nie chciałbyś skończyć normalnie szkoły, ułożyć wszystkie sprawy po kolei, a dopiero potem brać się za niańczenie? Dziecko to odpowiedzialność, obowiązek i duże koszty. Tymbardziej szkoda mi autora postu, bo twierdzi, że wszystko było ok.

Same shit, different day

Majma
 Wysłana - 15 styczeń 2005 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

niestety przypadki się zdarzają. Nie mówie że cieszyłbym się z takiego obrotu sprawy. Jednak jakby mi się takie coś przydarzyło to napewno niedałbym usunąć dziecka. Nie tylko ze względu na nie, ale również na dziewczynę.Wiem że to wielki problem. Niestety ale trzeba było się z tym liczyć. Najłatwiej teraz usunąc dziecko i po kłopocie, ale co z moralnością?Nie wiem jak Ciebie ale mnie by gryzło sumienie do końca życia gdybym zdecydował się na tak beznadziejny krok. W takim przypadku wszystkie plany legną w gruzach, zdaje sobie z tego sprawę ale trzeba też poczuć się do odpowiedzialności. Najgorszych jest kilka pierwszych lat. Później już z górki. Do sytuacji by się przyzwyczaili. Jestem pewien że jak w przyszłości zawrzą związek małżeński, dojrzeją do pewnych spraw-będą bardzo żałowali swojego czynu.
Zakończe optymistycznie moją wypowiedź... Mój brat cioteczny "wpadł" mając niecałe 18 lat. Ona jest od niego o rok starsza. Teraz są szczęśliwym małżenstwem. Teraz brat ma 22 lata, mają dwoje dzieci

POZDRAWIAM

Crue
 Wysłana - 15 styczeń 2005 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

"Najłatwiej teraz usunąc dziecko i po kłopocie, ale co z moralnością?Nie wiem jak Ciebie ale mnie by gryzło sumienie do końca życia"
Przecież nie napisałem, że jestem za aborcją Napisałem, że każde wyjście jest złe. Nie zagłębiłem się tylko w temat moralności.
Osobiście nie zmuszałbym dziewczyny do aborcji, ale pewnie by mi to przeszło przez myśl, żeby usunąć. Każde wyjście trzeba przemyśleć i sądzę, że też by ci przyszło coś takiego do głowy, gdybyś miał taką sytuację. Poza tym trzeba wziąść pod uwagę dziewczynę, czy ona chce urodzić to dziecko, bo jeśli nie chce to zrobi coś żeby tak było. I nie zagłębiajmy się w temat jacy z nich będą w przyszłości rodzice, bo nie o to chodzi. To są ich decyzje, i oni za to odpowiedzą w swoim dalszym życiu. Człowiek ma wolną wolę, zrobią jak będą chcieli.

Co do twojego brata. Ja znam inną wersję ciąży. Dziewczyna zaszła w ciążę, pracowała, uczyła się, a chłopak się opierdalał. Pobrali się i chłopak dalej na wszystko leje, a dziewczyna zasuwa na utrzymanie domu. Wszystko zależy od tego jak sie podejdzie do tematu. Chcieć to móc, tak?

Same shit, different day

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 30 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CIĄZA-POMOCY!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30