FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 71015 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
CIĄZA-POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "CIĄZA-POMOCY!"   

Petz
 Wysłana - 15 styczeń 2005 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

KOKS 20 napisał :

"gratuluje młodemu ojcu!!!!!!!!!!! Czeka cie powazna dyskusja z rodzicami, jej starymi, no i z nia. Chba ze masz kase na ginekologa."

Podżeganie do aborcji zaczelo sie tutaj, a wyzywacie tylko tego biednego człowieka.

Daj żyć.

Alexandris
 Wysłana - 15 styczeń 2005 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

Przeczytałem ten post po kolei i ludzie opamiętajcie się!!! Ja jestem zeilony jeśli idzie o miesiączkowanie, itp. ale jak nie mam nic do powiedzenia w tym temacie to sie wogóle nie odzywam.
Chłopak ma poważny problem a wy se robicie z tego żarty. Od tego problemu przecież zależy całe jego dalsze życie!!!

Powoli odnoszę wrażenie, że w tym dziale w większości siedzą 12-14 letnie małolaty co mają mokro w spodniach na samo słowo "seks" i podniecają się że mogą zabierać głos w dyskusjach nt. seksu choć nie odróżniają erekcji od ejakulacji...

"Takich dwóch jak nas trzech nie ma nawet we czterech powiedział piąty do szóstego"

Crue
 Wysłana - 15 styczeń 2005 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

A tak wogóle to autor napisał, że panna jest w 5 tygodniu ciązy czyli jakis miesiąc, powiedzmy miesiąc i tydzien. A on pisze ze kochali się 3 miechy temu!!! Stary, panna cie robi na boku albo nie opisałeś prawdziwego dnia poczęcia.

Same shit, different day

INSOMNIA
 Wysłana - 15 styczeń 2005 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

penwie jego..panna wzieła prezerwatywę ze spermą, oddała do banku spermy i po 1,5 miesiąca zapłodniła

PS nie wierzę stary, ze to Twoje gdybym był na Twoim miejscu to żądałbym zrobienia testów (nawet samo badanie grupy i Rh krwii dziecka moze ustalić czy Ty "możesz być" jego ojcem - zależy jaką grupę i Rh masz TY i Twoja panna, poczytaj o tym dokładnie).

2M4N
 Wysłana - 15 styczeń 2005 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

ehh dla mnie to kolejna historia która się nie klei,
nie twierdzę, że nie jest prawdziwa ale faktycznie za dużo tu rozbieżności

...i zgadzam się z tymi którzy uważają że to nie jego dzieciak jeśli prawdą jest co napisał, nic innego nie da się tu wywnioskować

Brzydko mówiąc ktoś zaruchał sobie na twoje konto a ona chce cie w***ać w dzieciaka, którego defakto powinna urodzić, ale z drugiej strony jak czytam w gazecie o nieletnich matkach pozostawiających dzieci w śmietniku itp. to juz sam nie wiem co lepsze. Prawdą jest, że wczesne macierzyństwo zwykle rujnuje życie kobiecie, kończy jej edukacje. Jeśli ma dzianych starych, lub jest niebiańsko piękna to ma szanse, jeśli nie grzeszy urodą i pochodzi z biednej rodziny nie wróże jej wspaniałej przyszłosći.

...tylko pomarudzę i pójdę...

Znawca -

Jonks
 Wysłana - 15 styczeń 2005 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

i mamy tera zdrsperowanego mlodzienca z dzieckiem w drodze szukajacego zastrzykow po stadionie dziesiecoletnia po to by uniknac konsekwencji swoich glupich nieodpowiedzielnych czynow eeh

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

Egzoghoul
 Wysłana - 16 styczeń 2005 01:01      [zgłoszenie naruszenia]

No pewnie, że sprawa pachnie ściemą, jak nie zrobisz testów i nie sprawdzisz czy twoja boba to frajer jestes

Pozdro.

"Komedia jest istotą. Życie jest tragifarsą."

neoz
 Wysłana - 16 styczeń 2005 01:57      [zgłoszenie naruszenia]

Coś mi tu nie gra kochałeś się z nią 3 miesięce temu = 90 dni temu i się zabezpieczyłeś, a ona jest w 43 dniu ciąży???!!! No stary zastanów się , chyba że ja się mylę to mi to wytłumaczcie jak to możliwe?

Dj_Smalec
 Wysłana - 16 styczeń 2005 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

niezły post

NASTY Sanchez mierzący 7 Cm...

Znawca -

polarnik
 Wysłana - 16 styczeń 2005 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

witam,
powiem wam szczerze ze jestescie jak dzieci, malo wiecie duzo p...... Gosc ma powazny problem i chyba zdajecie sobie z tego doskonale sprawe, ze on i tak kupi te zastrzyki czy dokona aborcji bo macierzynstwo/ojcostwo w takim wieku jest dla wiekszosci normalnych zyjacych/uczacych ludzi nie do pomyslenia. Jak laska ma 16lat to dziecko jej rowniez Zrujnuje zycie. Kwestie moralnosci zostawcie im bo to ich sprawa, jak mozecie im pomoc to wyslijcie maila a nie pouczajcie.

p.s ocene czy ta historia trzyma sie kupy zostawiam autorowi. W ciaze mozna zajsc nie tylko przez "czysty seks" ale rowniez przez zabawe=>nasienie do pochwy moze dostac sie np. na palcu.

Pozdrawiam, zycze szczescia i madrego wyboru.

(jestem w wieku jarka1985 i ciezko mi powiedziec jakbym sie zachowal w takiej sytuacji)

Bo Życie trzeba sobie podporządkować!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 30 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CIĄZA-POMOCY!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30