FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 71015 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
CIĄZA-POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "CIĄZA-POMOCY!"   

jarek1985
 Wysłana - 16 styczeń 2005 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

gdfgdfg

shnosnas
 Wysłana - 16 styczeń 2005 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

polarnik: strasznie pieprzysz bzdury!
Jesteśmy przeciwni, aby debil zabijał 5 tygodniowe dziecko i żeby przy okazji zrobił krzywdę swojej głupiej dziewczynie, która prawdopodobnie dałą dupy innemu koledze. I mam szczerą nadzieję, że kretynek nie zdobędzie tych zastrzyków, bo nie jest to wcale takie proste. A dziecko w wieku 16 wcale nie musi rujnować życia o czym wiele dziewczyn sie przekonało i przekonuje (sam takie znałem). To raczej ty jestes jak dziecko, skoro nie potrafisz sobie wyobrazić siebie w takiej sytuacji, więc nie oceniaj innych.

[http://www.youtube.com/user/shnosnas]

shnosnas
 Wysłana - 16 styczeń 2005 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

widze jarek, że nie amsz nam wiele do powiedzenia - szkoda.

polarnik
 Wysłana - 16 styczeń 2005 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

@shnosnas
1.to czy zdobedzie zastrzyki jest tylko kwestia pieniedzy.
2.Nie oceniam innych, stwierdzam fakt.
3.Wszystko zalezy od pkt widzenia, nie jestesmy w tej sytuacji, wiec latwo nam zajac wygodna postawe moralizatorska.
4. W sprawie aborsji pozostane neutralny

Nie mam personalnie nic do Ciebie, ale czemu roscisz sobie prawo do decydowania co jest dobre a co zle? byles w takiej sytuacji? znasz na "wlasnej skorze" skutki takich decyzji? (jezeli tak to cofam to co powiedzialem wczesniej)

Bo Życie trzeba sobie podporządkować!

Specjalista -

shnosnas
 Wysłana - 16 styczeń 2005 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

dobra polarnik!
Okazuje się, że mnie poniosło, a ty tu grzecznie klaryfikujesz swoja poprzednią wypowiedź.

Oceniam go, ponieważ nie akceptuję sytuacji gdy: 19 latek chce dokonać aborcji na przypuszczalnie nie swoim dziecku, a matka to 16 latka o któej bliżej nic nie wiadomo. Nie kaceptuję takiego morderstwa i nie pozostanę neutralny wobec aborcji. Dla mnie ten kolo jest tragiczny i brakuje mi na niego epitetów.
Nie obchodzi mnie jego sytuacja, bo w ten sposób moglibyśmy usprawiedliwiać bandytę, który zabił człowieka dla pieniędzy, ponieważ czuł, że brak kasy zrujnuje mu życie! Sorry, ale to jest patologia, któej usprawiedliwić się nie da. Taki morderca powinien iśc do paki na dozywocie i mam w dupie jego sytuacje rodzinną i finansową.
Analogicznie traktuję aborcję, więc mój stosunek do jarka1985 powinien być dla ciebie zrozumiały!

jarek19851
 Wysłana - 16 styczeń 2005 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

witam was! to ja jarek1985
tlyko admin mi ablokowla tamte konto i nic nei moglem napsaic od paru dni!
PRAWDA JEST TAAK NICH KAZDY CZYTA:
mieliscie racje to dziecko nie jest moje, ale co mialem napisac
jwstesmy ze soba od miesiaca, wczesniej miala goscai i byal z nim 14 miesiecy i kiedys raz ze soba uprawiali seks i wlasnie przez ten jeden raz mamy taki problem jak widac!
ten chlopak i jego rodzicie chca zeby ona usunela ciaze bo gosc jest w jej wieku (16 lat) wiec sytuacaj ja zmusza. po za tym ona nie chcebyc z niam tlyko ze mna on ja w ogole nei obchodzi wcale sie nia nie interesuje, bawi sie itp. ja sie o tmy dowiedzialem tydzien temu jednaka dalej chce byc z nai i oan ze mna((((!
wiec teraz zancie prawde jaka jest. jej rodzcie jeszcze nic nie wiedza i mzoe sie nei dowiedza. mam tylko ten caly tydzien na to zeby dosatc recepte... nie chce tego ale nie ma innego wyjscia!
wiec jezlei ktos mzoe nich mi pomoze

polarnik
 Wysłana - 16 styczeń 2005 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

@shnosnas
ja nie mam az tak radykalnego pkt. widzenia, ale rozumiem Twoje podejscie.
Sog za wypowiedzi na poziomie.

Specjalista -

jarek19851
 Wysłana - 16 styczeń 2005 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

kasa nie gra roli, cche jej pomoc i chce byc z nia!!!!
jutor si eokaze co dalej, czy je zdobede czy nie, jeszcze rodzina od strony tego goscai jej bylego sie o nie stara bo oni nie chce dziecka. wiec jak ona to zrobi zrywa wszelki stosunki z tmy gosciem i jestesmy ze soba, mi to nei bedzie przeszkadzal ze ona tak zrobi:( kocham ja!

polarnik
 Wysłana - 16 styczeń 2005 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

@jarek19851

jak widzisz ludzie z forum mieli racje.

Nie wiem co Ci poradzic, ja nie przelknalbym zdrady (po miesiacu Twojego zwiazku z nia). Dla mnie jak zdradzila raz, to juz jej ufac nie mozna.

Z Twojego opisu wylania sie postac femme fatalle; ja bym sie trzymal z daleka (moja opinia z inf. dajaych sie wyciagnac z postu).
Po aborcji dziecka, ktore miala z innym facetem nie wroce wam szczesliwego zwiazku.

Ponoc milosc jest w stanie wszystko przezwyciezyc -> ja nie wiem, nie doswiadczylem az tak silnego uczucia narazie.

Zycze Ci (Wam) dobrze.

Zmieniony przez - polarnik w dniu 2005-01-16 22:52:43

Specjalista -

shnosnas
 Wysłana - 16 styczeń 2005 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

jarek: nie wplątuj się w aborcje nie swojego dziecka. Możesz mieć później ogromne problemy z tą dziewczyną, jak i z ojcem tego dziecka, nie mówiąc o wyrzutach sumienia. Zostaw dzieczynę - to nie jest telenowela w rodzaju M jak miłość. Nie zgrywaj bohatera, któy pomoże 16 latce, bo kwestia aborcji to sprawa straszliwie poważna.
Załóżmy że jej rodzice się kiedyś dowiedzą, że dokonała aborcji, a ona i ten co jej zrobił to dziecko wskaża na ciebie, że załatwiłes zastrzyki i "zmusiłeś" ją do aborcji. Ona jest niepełnoletnia - jak jej pomożesz to staniesz się przestępca, możesz za to beknąc w sądzie poważnie.

Na twoim miejscu dałbym sobie z tym spokój i to natychmiast!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 30 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CIĄZA-POMOCY!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30