FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 771 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Imprezy
CLMF2011 / Coke Live Music Festival 2011 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "CLMF2011 / Coke Live Music Festival 2011"   

borsukje
 Wysłana - 5 sierpień 2011 18:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Karnet 2 dni 200PLN
Karnet 2 dni z polem namiotowym 225PLN
Bilet jednodniowy 125PLN

Ktoś się wybiera? Jako, że jestem Krakusem to w tym roku chciałem iśc ale niestety mam praktyki studenckie zaraz po CLMF więc kasa pójdzie na coś innego. Chociaż... zoabczymy...

Specjalista -

magnacik
 Wysłana - 5 sierpień 2011 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

miałem jechać i chvj z planów wyszedł bo też hajs musiał na co inne iść eh...

a tak chciałem zobaczyć q-tipa

Salam alejkum shalom
[http://www.youtube.com/watch?v=GkxaBKd8SwA&feature=related]
Ka mate! ka mate! Ka ora! ka ora!

Znawca -

Zakir
 Wysłana - 5 sierpień 2011 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

Idę na Kanye

I see you...

woocash23
 Wysłana - 5 sierpień 2011 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

Juz od dawna mowilem,ze to festiwal roku (zadne tam heinekeny) i oczywiscie obowiazkowo jade.

Ale musze przyznac wkurvilem sie. Myslalem, ze jednego dnia poslucham wszystkich faworytow, a oni wrzucili Editorsow na sobote :/

Mialo byc, ze jednego dnia graja Interpol, White Lies, The Kooks i Editorski wlasnie, a tak to pisda...

Psychika czysta jak kryształ

Znawca -

Game_Boy
 Wysłana - 5 sierpień 2011 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

Opłaca się jechać na pierwszy dzień jak zna się tylko twórczość White Lies?
W tamtym roku było świetnie, ale to pewnie dlatego, że grał mój ulubiony zespół (Muse).

borsukje
 Wysłana - 7 sierpień 2011 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

INTERPOL

KOOKS

KID CUDI

Q-TIP

Specjalista -

Game_Boy
 Wysłana - 7 sierpień 2011 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

Takie sobie te utwory. W tym roku sobie odpuszczę.

borsukje
 Wysłana - 8 sierpień 2011 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

wysłałem SMS w loterii, może wygram karnet

Specjalista -

woocash23
 Wysłana - 22 sierpień 2011 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

To był ktos w koncu?

Krotka relacja. Jechalem przede wszystkim na piatek, a okazalo sie, ze to sobota byla czarnym koniem festiwalu.

Piątek:

White Lies (8,5/10) - Od poczatku na pelnej pi.zdzie z 'Farewell to the Fairground', dalej juz trzymali wysoki poziom. Swietny wokal frontmana, dobry kontakt z publika, maja wiele swietnych kawalkow, ktore b. dobrze wykonali.

The Kooks (8/10) - Pomimo, ze fanem nie jestem, znam zaledwie kilka kawalkow, to przyznam, ze zagrali b. dobrze. Luzne zachowanie na scenie, melodyjne kawalki, swietny kontakt z publika

Interpol (7/10) - Wiazalem z nimi najwieksze nadzieje, a okzali sie największym rozczarowaniem festiwalu. Wyszli, odpier.dolili swoje i poszli - tak to mozna podsumowac. Slaby kontakt z publika, Paulowi Banksowi spiewanie na zywo jakos slabo wychodzi, nadrabiali tym, ze wiara znala jednak wiekszosc kawalkow i jakos sie bawila. Na plus - wykonanie 'Take you on a cruise'.

Sobota:

Editors (9/10) - Po 5 min bylo wiadomo, ze wystep bedzie o wiele lepszy od tych piatkowych. Thomas Smith szalal na calej scenie, swietny wokal, kontakt z publika. Wygrali w kategorii 'wystepy rockowe'

Kanye West 20/10 - Jechalem na Coke glownie na artystow 'gitarowych' i Kanyego chcialem sobie zobaczyc przy okazji. To byl jego ostatni wystep podczas trasy po Europie, ale i tak dal czadu. Koles juz sporo w zyciu osiagnal i mogl sobie odpuscic, ale w Krakowie dal z siebie 200 %. Swietne aranzacje, doskonale show, pot na czole od 1 do ostatniej minuty, mega zaskoczenie.

Festiwal oczywiscie na plus. Wiekszosc ludzi w wieku wczesno - licealnym z wyrazem twarzy 'jestem cool, jestem na Kołku" , ale szlo przezyc.

Znawca -

Zakir
 Wysłana - 23 sierpień 2011 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

To byl jego ostatni wystep podczas trasy po Europie, ale i tak dal czadu.

Stary, jak ja oglądałem filmiki z poprzednich koncertów w Europie, to to było nic w porównaniu do tego, co działo się na Coke

Ja na coke byłem tylko w sobotę, a głównym powodem dla którego tam poszedłem, był właśnie Kanye. Organizacja świetna. Zero kolejek przy biletach, jedynie przy wejściu na teren koncertu trzeba było czekać ok 15min. Wszystko punktualnie i bezproblemowo.

Co do Kanye, to już sam wstęp był mega. Wszyscy się patrzą na scenę: Światła, dym, tancerki, spadająca kurtyna, ludzie krzyczą... ja patrzę, a 3m ode mnie Kanye wskakuje na podnośnik i jedzie w górę. Kto tam był, to wie o co mi chodzi. To było dobre

Najbardziej mi się podobało jak wykonywał Heartless, ET i Runaway(chociaż za długo to przeciągnął - 25 min!).

Ogólnie to po 2,5h koncertu Westa, ciężko mi się było poruszać

No i Editorsi też za***iście grali Gość ma dobry głos na żywo.

Zmieniony przez - Zakir w dniu 2011-08-23 12:33:52

I see you...

woocash23
 Wysłana - 24 sierpień 2011 01:12       [zgłoszenie naruszenia]

O tych wykonaniach mowisz?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

CLMF2011 / Coke Live Music Festival 2011

Warto przeczytać: Dlaczego zamykane sa dyskoteki | Szukam fotek z PALERMO w katowicach | Depoteki w Clubie IQ - Poznań | donGURAlesko | house z damskim wokalem | cos na poprawienie humuru;-) | Oldschool | uplifting-trance | Poszukuje piosenki WAZNE | Kluby w Wawie | rockwerchter 2008 | LANY PONIEDZIAŁEK W PIEKARNI - WARTO TAM BYĆ!!! | pytanko | Post Robienia Dobrych Uczynków %-) ---> Wejdz | Tunnel Electrocity 2008 Klasztor Cystersów Lubiąż | Impreza Hawajska:) | rozenek | httpwwwyoutubecomwatchv=07J7Mp4AnYs | Judasz | weekend | ona tańczy | suwałki | suwałk | maxigra | funkcjonowanie motywu walki dobra ze złem | nipple | świerszce | polki uk | czerwone oczy | oliho | książka angielski | anna powierza | planeswalkers | test białej rękawiczki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.