FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2741 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
CO SĄDZICIE O ALLEGRO 
[powiadom znajomego]    
Autor "CO SĄDZICIE O ALLEGRO"   

QUANTO
 Wysłana - 11 listopad 2006 13:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

CHCIALBYM ABYSCIE WPISYWALI TUTAJ SWOJE ZDANIE NA TEMAT SERWISU AUKCYJNEGO CZY PODOBA WAM SIE , CO WAS DRAZNI I CO BYSCIE ZMIENILI...

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

[[www.pajacyk.pl]]

coy
 Wysłana - 11 listopad 2006 13:34      [zgłoszenie naruszenia]

mnie tam drazni wszystko!! z pol roku temu jakis palant wlamal sie na moje konto, skasowal wszystkie moje aukcje... powstawial sobie jakies swoje... ktore ja oczywiscie musialam oplacic... pozmienial mi hasla... i o! oczywiscie zostalo to zgloszone na policje... ale sprawa ciagnie sie do tej pory... a moje konto jest nadal zablokowane... zdupnosc...

poza tym - pare razy przejechalam sie na jakosci niektorych produktow... np. na kremie clinique'a, ktory okazal sie kremem nivea!! i na moich ulubionych perfumach, ktore kosztowaly mnie 180 zl, a zapachem przypominaly gowno w lesie...

a moze po prostu mam pecha...

nic nie jest pewne... tylko to wiem na pewno...

pitbull91
 Wysłana - 11 listopad 2006 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo dobry serwis, miesięcznie moja rodzina przyrabia na nim kilka tysięcy złoty.

Bolec997
 Wysłana - 11 listopad 2006 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jak narazie wystawilem jedna aukcje ktora niechcacy zkolonowalem i teraz jestem im winien 43zł...do 15 tego miesiaca do zaplaty...noi kupilem sluchawki za 2zł ktore do dzisiaj mi sluza (lol juz maja 1 rok dzialaja codziennie po 4-5h)

Ale jestem za dzialaniem tego typu działalnosci. Przynajmniej moge sobie ceny porownac i moze cos skrobnac.

GRN
 Wysłana - 11 listopad 2006 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

czasem coś kupie, czasem sprzedam

ale czekajcie jak sie skarbówka weźmie za allegro to sie skończy eldorado

there is no god

witeq
 Wysłana - 11 listopad 2006 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

korzystam z allegro juz dosc dlugo
zastrzezen wielkich nie mam, bo jak jest jakas awaria, ze np. serwis przestaje dzialac, jak trawaja moje aukcje to sluza rekompenstawa (oddaja prowizje) no i plus dla allegro za organizowane konkursy, ktore zwyklem wygrywac

.......:::::::Tchórz umiera tysiąc razy, a bohater tylko raz:::::::.......
[http://www.jokaroo.com/ecards/funnymovies/madsoccerskills.html]

QUANTO
 Wysłana - 11 listopad 2006 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

MNIE TEZ DRAZNI WIELE OSZUSTW NA ALLEGRO A NAJBARDZIEJ TO JUZ TO IZ NIE MA JAK SIE Z NIMI SKONTAKTOWAC TYLKO MEIL GDZIE JAK NIE CHCA TO NIE ODPISUJA LUB PO DLUGIM CZASIE POPRZEZ POULARNOSC SERWISU NIE DBAJA WYSTARCZAJACA O KLIENTA A POWIEDZIALBYM ZE NAWET GO NIE SZANUJA. FAKT JAK SIE SKARBOWKA ZA TO WEZMIE...

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

[[www.pajacyk.pl]]

Skarbowy
 Wysłana - 13 listopad 2006 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

Na razie się za to nie biorę...

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

VLAD.IV
 Wysłana - 13 listopad 2006 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

Skarbowy

coy- masz pecha po prostu

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 13 listopad 2006 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

Nigdy nie miałam żadnych problemów
A mam za sobą ponad 100 aukacji, zarówno jako kupujacy jak i sprzedający.

stateczna żona swojego męża%-)

MarcinLeg
 Wysłana - 13 listopad 2006 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

i na moich ulubionych perfumach, ktore kosztowaly mnie 180 zl, a zapachem przypominaly gowno w lesie...
padłem

Skarbowy

Mój kolega kiedyś kupował podróbki butów Adidasa,Nike,Pumy,Reeboka na stadionie X-lecia a potem sprzedawał na Allegro jako oryginalne. Współczuje ludziom ktorych nabrał, jak ja kiedys kupilem sobie buty na stadionie to po pierwszym praniu znaczek najki mi sie odkleił.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CO SĄDZICIE O ALLEGRO

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Sprzedam: Afryka i jej mieszkanscy. | czarna sukienka-idealna na studniowke (rozm. 36) | [S] Kurtka Zimowa PUMA | Sony Ericsson W800i | SPRZEDAM APRILIE PEGASO 650 ie 2002r | Bluza HG | Sprzedam Komputer PC, KURTKI zimowe , Prace na mature , Tuner TV | sprzedam sagema mxy6-2 | Radio samochodowe JCV KD-SX855r | Kupię podręczniki do TOEFL, SAT I | KOMPUTER + MONITOR | krta graficzna i mikrofon | Pierscionek z 7 brylantami - białe i żółte złoto | Kupie prace o Monecie | Sprzedam kompa 2.7/1gb/160gb/128mb - Wrocław | SPRZEDAM MAZDA 323F BA 1.5 16V + LPG | sklep dopalacze | mocarz | anna peron | kac vegas | anna mucha nago | strony internetu | usunięcie wędzidełka | LIROY | pożyczka 18 lat | ola ciupa | po rozstaniu | inso zjazd | pierwszy sex | Skok w bok | po amfetaminie | ścieżka kariery | wymarzona ścieżka | grupy przestępcze | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.