FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3143 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
CO sadzicie o takim przypadku? 
[powiadom znajomego]    
Autor "CO sadzicie o takim przypadku?"   

actiVe
 Wysłana - 7 maj 2006 19:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

CO myslicie i co radzicie kiedy facet ktory ma zalozmy 20 lat ktory ma dziewczyne od 3 lat nie chce zgodzic sie na wspolzycie mimo ze Druga osoba tego chce jest po wizycie u ginekologa ktory przepisal odpowiednie zabezpieczenie...

Nie chce bo sie boi.. boi sie ze cos pojdize nie tak mimo zabezpieczen na sama mysl, mysli co z jego przyszloscia boi sie czuje lek? sadzicie ze nie dorosl? boi sie konsekwencji nie ufa zabezpieczeniom itp itd.. co z taka osoba zrobic? psycholog? co on zmieni..?

do tego napisze ze osoba przezyla 2 wpadki typu cos mialem na dloni moze ciaza? chyba cos dotknelo.. moze ciaza?.. tego typu przypadki dwa.. ktore rpzezyl bardzo mmocno podczas oczekiwania na okres

czy to mogla wplynac na jego psychike../?

prosze napiszcie co o tym przypadku sadzicie

SFD Team

bambochaaa
 Wysłana - 7 maj 2006 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

paniczny lęk; prawdopodobnie wywołany przez te wczesniejsze "wpadki";
boi sie, gdyz zdaje sobie sprawe ze ciaza i dzidzius to wielka odpowiedzialnosc i (ze tak to ladnie nazwe) koniec "wolności"

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

MarvBoy
 Wysłana - 7 maj 2006 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

chujowo 3 lata i nic? mnie by ****ica wzieła

nie chce psuć 3 letniego związku, ale moim zdaniem seks jest następstwem jakiegoś głebszego uczucia pożądania i chęci sprawienia przyjemności partnerowi. Jak nie ma seksu to porostu jesteś przyjacielem którego od czasu do czasu pocałuje. Rozumiem że nic na siłe i nie ma co sie spieszyć, ale 3 lata to długie czekanie i napewno nieposówa sie do przodu a jedynie cofa to wszystko.

Ja bym sie spytał laski czym dla niej jest seks. Jak powie że obowiązkiem czy przymusem to musi być zdrowo pojechana i do ślubu nie ma co liczyć na coś więcej.
Jak nieumie czerpać przyjemności z bycia z kimś to na***** to robić? Tylko spacert i oglądanie filmów? To samo można robić z puszką Tyskiego i nietrzeba słuchać jakichś dennych historyjek i udawać, że są interesujące.

a co sądze otym przypadku? śmierć kliniczna i leży pod respiratorem rada dokrtora marva strzał między oczy i powiedzieć Timiemu, że Lassie jest teraz na farmie gdzie może biegać i sikać pod stodołą.

Ekspert -

DoonJuan
 Wysłana - 7 maj 2006 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

A mówią że tylko w samotności ręka boli

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 8 maj 2006 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

Może źle zrozumiałam. Ale to facet się boi? Pomimo tego,że laska bierze tabletki anty?
Ten jego paniczny lęk może właśnie wynika z tego,że kilka razy mieliście taka mega stresującą sytuację.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

verona
 Wysłana - 8 maj 2006 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

wysterylizowac sie;
tylo ze za granica bo w Polsce nie wolno....

-----------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i debilna Efka.

slaweh
 Wysłana - 8 maj 2006 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem, nie mam takich problemów...

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

MarvBoy
 Wysłana - 8 maj 2006 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

a przperaszam wyczytałem tlyko facet w związku 3 lata i nie ma seksu a potem rutyna tematów na forum doprowadziłą do tego, że przestałem czytać i założyłem, że laska ma problem

a więc jeśli chodzi o faceta to strach przed wpadką 50% a drugie to wydaje mi sie że raczej 20 lat i 3 lata z tą sama to byłby to pierwszy raz i 50% to raczej ten strach, że sie niesprawdzi tak mi sie wydaje

co zrobić nic albo dymasz albo nie

Ekspert -

niRon
 Wysłana - 8 maj 2006 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

Ostre porycie,
ciężko będzie miał w życiu jeśli wszystkim się tak przejmuje.

Zmieniony przez - niRon w dniu 2006-05-08 18:25:23

Extremal
 Wysłana - 8 maj 2006 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

MarvBoy dobrze gada, polać mu skoro od trzech lat są razem, i w wieku 20 lat maja zamiar zrobić to poraz pierwszy, to uwązam że jest to strach bardziej przed nie sprawdzeniem się i w złym przypadku zepsucia tego uczucia które między nimi jest, niż przed wpadką

adamdial
 Wysłana - 8 maj 2006 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

wysterylizowac sie;
tylo ze za granica bo w Polsce nie wolno....

można, w Polsce można wszystko tak naprawde, przepisy są dziurawe ja sitko, tam pisze żę nie można pozbawać człowieka płodności, ale jak sie chce na własne życzenie i sie podpisze odpowiednie dokumenty to wykonują podwiązanie jajowodów i zarówno nasieniowodów.

Tylko Ją mogę kochać tak jak kocha się tylko raz//KCM:***

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CO sadzicie o takim przypadku?

Strony: 1 2 3