FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7239 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
CS-GAS 
[powiadom znajomego]    
Autor "CS-GAS"   

SteStifler
Policja
 Wysłana - 9 sierpień 2009 13:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Kiedyś moja mama dostała chyba z Niemiec gas.
Pisze na nim duzo po niemiecku, ale na przodzie jest napisane :
ORIGINAL CS-GAS SUPER PARALISANT
POLICE ACTION
1
TRILLIARDE
Czy ktoś może mi powiedzieć co ten gaz robi? Czy jest on dobry? czy to takie badziewie, które mogę używać na zwierzęta..
Czy dałoby się tym obronic przed rosłym człowiekiem?

Noblesse oblige

Kisielu
 Wysłana - 9 sierpień 2009 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

masz chyba to co ten koleś: [http://www.sfd.pl/Gas-t184833.html]

SteStifler
Policja
 Wysłana - 9 sierpień 2009 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

aha.. rzeczywiście wszystko się zgadza. Dzięki, że to wyszukałeś.

Noblesse oblige

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 9 sierpień 2009 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

gaz, nie gas.
I masz podróbę a nie gaz, pełno tego na bazarach

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

SteStifler
Policja
 Wysłana - 9 sierpień 2009 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

wiem.. : / A zawsze na to uważałem i liczyłem.. Np. gdyby jakieś włamanie czy coś to miałbym czym się bronic oprócz nożami kuchennymi,a tutaj wychodzi, że takim psikaniem to moge sie na podwórku pobawić.
Przydałoby się cos ogolnie do obrony, tak myslę oprocz SW kupić sobie jakiś nóż obronny, ale jeszcze się zastanawiam. Na tych gazach nie ma co polegac.
"gaz, nie gas. "
Wiem, że pisze się poprawie gaz.. napisałem tak w poprzednim poście poniewaz na gazie tak pisało.
pozdrawiam.

Noblesse oblige

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 9 sierpień 2009 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

Nóż? A pchniesz kogoś nożem ?
Odradzam każdemu nóż

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

SteStifler
Policja
 Wysłana - 9 sierpień 2009 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

no nie wiem.. zawsze lepiej z nożem niż bez. Na pewno jakby sytuacja wymagała to pchnąłbym kogoś.
Najlepiej to mieć gnata, ale to dopiero wtedy gdy będę w policji, o ile w ogole bede.

Noblesse oblige

basswood
KOBRA
 Wysłana - 10 sierpień 2009 10:36      [zgłoszenie naruszenia]

tak myslę oprocz SW kupić sobie jakiś nóż obronny, ale jeszcze się zastanawiam.

Ty sie zastanów nad ewentualnymi konsekwencjami uzycia tego noza lepiej bo jako straszak nie polecam

no nie wiem.zawsze lepiej z nożem niż bez. Na pewno jakby sytuacja wymagała to pchnąłbym kogoś.
Najlepiej to mieć gnata, ale to dopiero wtedy gdy będę w policji, o ile w ogole bede.
.

****a zeby podstawnie kogos nozem pchnac to musialby conajmniej Ciebie tez nozem atakowac, ewentualnie bejsbolem, albo trzech na Ciebie jednego ale to juz lepiej uciekac

no i co Ci to da ze bedziesz w Policji ze bron bedziesz miec ??

ale to chyba wiesz ze tylko na słuzbie??

po 3 latach w sluzbie stalej pozwola Ci ja nosic do domu i to kiedy bedziesz jeszcze mial warunki do jej przechowywania i to tylko bedziesz mógl ja nosic do pracy i z pracy?? a tak na co dzien nie.

jesli jako Policjant bedziesz chcial uzyskac pozwolenie na bron to zycze szczescia, 99 % policjantów ubiegajacych sie o pozwolenie na bron prywatna takiego powolenia nie dostaje.

Dlaczego ??

nie wiem

przy uzyskaniu pozwolenia na bron chyba najwazniejszym jest udowodnienie nadzwyczajnego zagrozenia zycia i zdrowia

a wg Komendanta Wojewódzkiego zawód Policjanta nie spelnia tego warunku paranoja

tempy chuj...

Znawca -

SteStifler
Policja
 Wysłana - 10 sierpień 2009 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zamierzam wstąpić do służby z powodu samoobrony..
Nie dają broni poza służę ? No to kiepsko ; p myslalem ze normalnie mozna sobie nosić i do domu tez.
Wg mnie policjant powinien miec 24/7 broń przy sobie.. Troche niesprawiedliwe.
Głupie mamy to prawo w Polsce.

Noblesse oblige

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 10 sierpień 2009 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

Wg mnie policjant powinien miec 24/7 broń przy sobie

****a, to by było*****owo.

Nie mógłbyś wejść na disko, do pubu, baru, ogródka piwnego, musiałbyś mieć cały czas oczy w dupie, żeby ci jej nie ukradli.
Zamiast pilnować siebie albo swoich sprawa, pilnował byś nieswojej własności, za stratę której miałbyś przej.ebane.

Policjant ma jeszcze mniejsze szanse na uzyskanie pozwolenia na broń niż zwykły kowalski, bo po co mu swoja broń jak ma służbową, z której nie może i tak sobie strzelać na strzelnicy, dokupić do niej amunicji albo też używać jako broni prywatnej.
Paranoja, ale niestety to prawda.

Aha, biorąc broń czy radiowóz* do domu (zwłaszcza na wioskach) komendant gotowy ucałować cię po dłoniach, bo wtedy cała odpowiedzialność za to spada na ciebie.

*Tak, tak. Radiowóz też można w kilku sytuacjach trzymać w domu, tylko kto znajdzie się tak głupi?
I tak nie wolno ci nigdzie nim jechać, a musisz pilnować żeby go nie roz***ali.

Tak samo z bronią, dla policji lepiej jak mają za***ać komuś z domu z niż komisariatu.

Pożytku z tego zero, a tylko musisz się ***ać w kasetki przy***ane stale do podłoża, a radiowóz zajmuje ci miejsce na podwórku, i pewnie po 2 dniach zostanie obrzucony kamieniami- za co ty odpowiesz że go nie upilnowałeś.

Nigdy bym nie chciał nosić broni 24/7 To nie Usa, w Polsce to ona jest twoją panią ,nie ty jej panem.

A właśnie
,,Beryl został moją panią, życie swe bym oddał za nią"

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2009-08-10 13:34:02

Specjalista -

basswood
KOBRA
 Wysłana - 10 sierpień 2009 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze jedno

jakby tak dawali wszystkim bron do domu, czy tez policjanci by mieli bron prywatna to smiertelnosc wsór Policmajstrów wzrosła by o parenascie procent napewno

tempy chuj...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CS-GAS

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: WSO 2010 | zdrowie | białe krechy na niebie | ważne :PP | szeregowy w wojsku | WSO REKRTUACJA 2009R. | Ognista stal | butyy [irak] | Potrzebuje zdjeć orginalnych odznak CBŚ i Policji. | Ghillie Suit - pomysły | Jest jakaś szansa żeby się dostac do wojska? | Testy na licencję ochrony I-stopnia | Do armi! %-) | Tak się bawi. tak się bawi... Policja -czyli z igły widły | Kabura Walther P99 | Szkoły Policyjne - Impezy... | accuface | patrz w lusterka | cilest | amber gold | Adobe Creative Suite 6 Master Collection 2012 PL | kozłoski | wygryw | bibliotekoznawstwo | studniówka | Rocco Siffredi | Rocco | acta | avee | imprezy uA ywki seks | ostrovit isolate | hpv | ola szwed | instruktaż | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.