FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13332 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
CV po niemiecku 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "CV po niemiecku"   

woody87
 Wysłana - 9 styczeń 2007 14:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

musze napisac cv po niemiecku w tym cv musza sie znalezc Lebenslauf ( data urodzenia, miejsce urodzenia, narodowoosc) Schule (i tu mam problem poniewaz powinna znajdowac sie tu szkoła jaka ukonczylem ale w nastepnym punkcie znajduja sie informacje o edukacji i nie wiem za bardzo o co tu chodzi) Ausbildung (i tu inormacje o edukacji) Beruflichr tatigkkeiten , Besondere Fertigkeiten

a oto formacje

gal anonim
ul. anonimowa 123
00000 zabrze

Lebenslauf
31.03.1987
gryfice
polak
kawaler

Schule i Ausbildung
07-10 gornoslaska wyzsza szkola przedsiebiorczosci na kierunku marketing i zarzadzanie
03-07 Zespoł szkoł ekonomiczno uslugowych technikum ekonomiczne nr 111 zabrze
00-03 gimnazjum nr1 zabrze

Beruflichr tatigkkeiten
24-27 firma marketingowa xxx na stanowisku zastepcy kirownika dzialu public relations
19-24 IBm na stanowisku kierownika działu marketing
18-19 pko na stanowisku doradcy do spraw marketingu
12-18 Firma marketingowa zielonka na stanowisku kierownika ziału badan marketingowych

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

CV po niemiecku

Warto przeczytać: pomoc w tlumaczeniu <niemiecki> | Pomóżcie w pracy domowej! ;-) | Jedno zdanie - Niemiecki/Francuski. | Tłumaczenie - e-mail <angielski> | [niem] przedstawienie wlasnej osoby | <ang> prosze o sprawdzenie listu | [ang] | W jakim to języku?? | [niem] nazwa swieta po niemiecku | [lac] sentencja o zyciu | słowo foginess | (niemiecki) pomoc wazne!!! | niem. | [niem]Odpowiedzi -proszę o sprawdzenie | Meine Sommerferien- plz sprawdźcie czy mam dobrze :P ! | Korepetycje z ang dla sześciolatka | kobiety to | tencza | Shisha tytoń do bibułki | sex w wojsku | beatbox | beat box | szkoła po gimnazjum | jaką golarkę kupić | left 4 dead | fotele BMW E81 | hieny | smyczy | myjnia | almera tino | legacy | odwoBanie od reklamacji | goBota saleta | seks w akademiku | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.