FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14033 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
CZY TO ORGAZM ANALNY ?? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "CZY TO ORGAZM ANALNY ??"   

mekson777
 Wysłana - 1 sierpień 2011 10:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dzisiaj nad ranem kochałem się z moją dziewczyną i ona powiedziała mi że chciała by spróbować seksu analnego, więc przygotowaliśmy się do tego i nie powiem bo było na prawdę super, tylko że moja dziewczyna gdy już czułem że dochodzę zaczeła mocno walić stopami o podłogę a jak już sie zaczołem spuszczać w niej to już na maxa szału jakiegoś dostała że to szok i jej pupa tak drżała cała i trzęsła się a gdy już skończyłem sie spuszczać do końca to nie mogłem wyjąć penisa z jej pupy, bo tak miała mocno dziurke zaciśniętą i przeczekałem jakieś 15 minut i wyszedłem dopiero, i nie wiem co to było właśnie u niej, orgazm analny ?? jak myślicie co ???

szyszunia1
 Wysłana - 1 sierpień 2011 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

Nie prościej się spytać dziewczyny ?

Pozytywnie %-)

mekson777
 Wysłana - 1 sierpień 2011 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

no tak wiesz... nie wiem jak mam sie zapytać, a narazie was się pytam może mnie ktoś oświeci :P

xxx320
BUKA
 Wysłana - 1 sierpień 2011 10:32      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jak mam sie zapytać

Ja zawsze Twoją dziewczynę po prostu pytam czy "miałaś orgazm?"

Zmieniony przez - xxx320 w dniu 2011-08-01 10:32:59

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Znawca -

mekson777
 Wysłana - 1 sierpień 2011 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

chyba swoją :P no ale jak myślicie o tym ?? bo orgazm pochwowy to wiem jaki ma a dzisiaj spróbowaliśmy analu i orgazm analny jest inny chyba i nie wiem czy to było to...

Evana
 Wysłana - 1 sierpień 2011 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

Sprawdz na sobie. Jak będzies tak samo zachowywał się jak ona, to będziesz miał jasnośc.

Przecież nie możemy powiedzieć Ci za nią, czy miała orgazm czy nie. Zapytaj jej się, czy była zadowolona i będzie chciala to powtórzyć.

Znawca -

xxx320
BUKA
 Wysłana - 1 sierpień 2011 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

nie mam swojej

Ojajebie!

Znawca -

mekson777
 Wysłana - 1 sierpień 2011 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe :P no ale tak pytam bo może jakieś kobiety tutaj wiedzą coś o tym a ja jako facet to tym bardziej nie wiem co dziewczyna czuje i jak sie objawia u niej orgazm analny i zdziwiłem się bo mięśnie jej pupy to sie tak mocno zacisneły na moim penisie że o wiele mocniej niż pochwa :O

xxx320
BUKA
 Wysłana - 1 sierpień 2011 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

A to dziwne...

****a przecież zwieracze są mocniejszymi/silniejszymi mięśniami niż mięśnie pochwy.

Ojajebie!

Znawca -

xxx320
BUKA
 Wysłana - 1 sierpień 2011 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

Tak BTW nie mam parcia na ruchanie w popielca.

Ojajebie!

Znawca -

Naly
 Wysłana - 1 sierpień 2011 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, to byl orgazm analny.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

CZY TO ORGAZM ANALNY ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Ostry Sex a teraz....:( | Koniec zwiazku przez problemy w seksie | pytanie | nie staje.. 100 tab mety | iść do dziwki? | Fetysz - pończochy , skarpetki , zakolanówki | przemęczenie | Czy Wam też tak wylatuje? | orgasm control | Czy warto się martwic? | co to jest seks i co ma na celu | darmowe stronki | Spreje /Żele? | nuda | Lubię być poniżana | Faceci brzydzą się okresem? | jak zagada | ma dup jak szafa | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | soze | mad | jak zrobi loda | opel frontera | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | darek05 | darek | sto | pawiel | kefas | zielona | co ostatnio kupiliscie edycja | paramecium | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.