FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6013 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
CZY TO by kobietom przeszkadzalo i jak sie pozbyc 
[powiadom znajomego]    
Autor "CZY TO by kobietom przeszkadzalo i jak sie pozbyc"   

12cmna10
 Wysłana - 22 marzec 2007 22:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam ,na wstepie prosze aby nie kasowac tego postu bo to bardzo wazne dla mnie ,przez to jestem zaklopotany, mam bardzo krepujacy problem,chodzi o to ze od paru lat zauwazylem u siebie pod napletkiem wokół korony zoledzia penisa takie jakby pryszcze, nie wiem jak to okreslic ponizej podaje link do fotki jak to wyglada ,ale uwaga zdjecie moze sie wydac niesmaczne niektorym
[dermatlas.med.jhmi.edu/derm/IndexDisplay.cfm?ImageID=650879942]
PROSZE NIE USUWAC ZE WZGLEDU NA FOTO,bo sa niezbene,aby kobiety szczerze i obiektywnie ocenily czy to akceptuja!!!
bylem z tym u wielu urologow i dermatologow i to nic groznego, nie jest to choroba a zwykle gruczoly powiekszone, ale mnie to bardzo krepuje, juz nie raz mialem nie przyjemnosc przez to, czy mozna to usunac, i czy to skomplikowany zabieg,czym najlepiej, laserem,zamrozic czy wypalic, czy taki zabieg jest bolesny i ile sie goi, czy pan dr czy kosmetyczka sie zajmuje czyms takim?gdzie w trojmiscie to najlepiej usunac?z gory dziekuje za odp.pozdrawiam
p.s. jeszcze na trzonie penisa i mosznie mam takie pryszczyki z niektorych wychodzi bialy loj po nacisnieciu tez bardzo niesmacznie to wyglada,to chyba prosaki, co z tym zrobic?jaka klinike czy chirurga albo dermatologa polecacie w trojmiescei ktey sie tym zajmuje, bo dotychczas wiekszosc mnie zbywa mowiac ze taka moja uroda:(

jakby link nie dzialal podaje inny:
[img363.imageshack.us/my.php?image=bezperslisty1vf.png]

oraz mam prosaki chyba
[dermatlas.med.jhmi.edu/derm/IndexDisplay.cfm?ImageID=569564079]

czy da sie pozbyc chociaz samych prosakow?
wiem ze laser chyba zalatwi sprawe grudek perlowych ale czy pomoze na prosaki i powiekszone groczoly lojowe?

biore do pape lache mojego tate

tencza_xx
 Wysłana - 22 marzec 2007 22:58     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Saymonn
 Wysłana - 22 marzec 2007 22:59      [zgłoszenie naruszenia]

takich tematów jest od cholery i ciut ciut,poszukaj...może byś sie do lekarza przeszedł?

Znawca -

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 22 marzec 2007 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

jakims wyjątkowym nadzwyczajnym panienkom uważającym sie za 8 cud świata może to przeszkadzać no ale to normalne, barbie chce mieć kena. i to tyczy sie wszystkich barbie, barbie manicurerzystka, barbie lekarka , barbie blacharka

Ale jak masz normalną zdrową dupe to nie zrani cie nie powie ci nic przykrego ani nie zostawi cie dla jakiś pryszczy

Piłsudczyk.

Specjalista -

12cmna10
 Wysłana - 22 marzec 2007 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

a co ty korwa gluchy jestes przeciez mowie ze bylem i****

biore do pape lache mojego tate

Andromedaa
 Wysłana - 22 marzec 2007 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

Co do prosaków to już Sam pewnie wiesz, że nie są groźne
Nie trzeba ich usuwać. Nie ma takiej potrzeby

Jeżeli chcesz coś mimo to z nimi zrobić i tymi przerośniętymi gruczołami to idź jeszcze raz do lekarza, ale pewnie większośc odradzi Ci wszelkie zabiegi. Tak myśle.

Ekspert -

tencza_xx
 Wysłana - 22 marzec 2007 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

jem teraz ananasa i normalnie mnie cofneło jak zobaczyłem 1 foto

pytasz czy to przeszkadza? zawołałem siostre i powiedziała że...no że nie ma szans się zbliżyć do czegoś takiego

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 22 marzec 2007 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

O kurva cofam to co powiedzialem myslalem ze masz ze 2,3 bo zdjecia nie obejrzalem!

STARY NIE PODUPCZYSZ

Chyba ze masz cyfre od 1-9 + 6 badz wiecej zer na koncie

Piłsudczyk.

Specjalista -

wilczarz

a ile siostra ma lat? 15?

Jeżeli potrafisz zachować spokój wtedy gdy wszyscy szaleją, to
znaczy że nie rozumiesz problemu.

Andromedaa

Ekspert -

RozkosiQ

Hmmm.. Myślę, że mógłbys spróbować kremu Clotrimazolum . Jest to krem chyba na receptę, ale nie mam pewności. Działa miejscowo. Może pomoże. Z reguły na jakieś stany zapalne, swędzenia czy inne dolegliwości pomaga.

Nie wiem czy Tobie pomoże, ale drogi nie jest więc spróbować można

Zmieniony przez - RozkosiQ w dniu 2007-03-22 23:06:08

Fuck me like you hate me...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CZY TO by kobietom przeszkadzalo i jak sie pozbyc

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: dziewczyna... | na dobre.........ale czy na zle tez... | Zimny | Ochota,chęci na seks | Kobieta rozesmiana to... | mleczko... :P | Czy to normalne??jesli nie to pomocy!!! | Internetowy Poradnik Podrywacza | Agencje towarzyskie. | zabawy we troje? | ? | jak to jest z kobiszczami? | Gumka- Zsunela sie czy nie?? | "Czułe" słówka.... | CO MOŻE KOBIETA..... | English only..... | pies sex | grand prime | lisa lacey | styl życia dzisiaej | powiedziała jestem jak brat | malarzy flamandzkich | zepsul | siwiec playboy | manny | zdjęcia laski | wojewodzki przykoksil | nagie fotki | urbańska | jak odróżnić metanol od etanolu | łazienka | anita zaboros | saab 9 3 | dla mnie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.