FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 392 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Capercaillie : Alasdair Mhic Colla 
[powiadom znajomego]    
Autor "Capercaillie : Alasdair Mhic Colla"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Alasdair Mhic oho
Cholla ghasda oho
As do laimh-s' gun oho
Earbhainn tapaidh trom eile
(refrain)
Chall eile bho chall a ho ro
Chall eile bho chall a ho ro
Chall eile huraibh i chall a ho ro
's haoi o ho trom eile.
As do laimh-s' gun oho
Earbhainn tapaidh o ho
Mharbhadh Tighearna o ho
Ach-nam-Breac leat trom eile
Dh'adhlacadh an o ho
Uir an loch e o ho
'S ged 's beag mi fhein o ho
Bhuail mi ploc air trom eile
'S ged 's beag mi fhein o ho
Bhuail mi ploc air o ho
Chuala m'in de o ho
Sgeul nach b'ait learn trom eile
Chuala m'in de o ho
Sgeul nach b'ait learn o ho
Glaschu a bhith a ho
Dol 'na lasair trom eile.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Capercaillie : Alasdair Mhic Colla

Warto przeczytać: The White Stripes : White Stripes - The Big Three Killed My Baby | The White Stripes : The White Stripes - The Big Three Killed My Baby | The White Stripes : Elephant - The Hardest Button To Button | The White Stripes : White Blood Cells - The Same Boy You've Always Known | The White Stripes : White Blood Cells - The Union Forever | The White Stripes : Elephant - There's No Home For You Here | The White Stripes : White Blood Cells - This Protector | The White Stripes : De Stijl - Truth Doesn't Make A Noise | The White Stripes : White Stripes - Wasting My Time | The White Stripes : The White Stripes - Wasting My Time | The White Stripes : White Blood Cells - We 're Going To Be Friends | The White Stripes : Elephant - Well It's True That We Love One Another | The White Stripes : White Stripes - When I Hear My Name | The White Stripes : The White Stripes - When I Hear My Name | The White Stripes : De Stijl - Why Can't You Be Nicer To Me? | The White Stripes : De Stijl - You're Pretty Good Looking | polskie | policja test | policja test pytania | celebrytki bez stanika | znane bez stanika | wpadki gwiazd | dentysta | kant | brabh | sex filmy | pająk | pkm | szpilki | nie do wiary | dorabianie kluczy | dolan | gooby | duck | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.