FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2120 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
Car Audio??? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Car Audio???"   

INSOMNIA
 Wysłana - 4 luty 2003 14:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Interesuje sie ktos z was ta dziedzina???Jesli tak to pochwalcie sie swoimi systemami

BeZ KaSy NiE Ma MaSy

kr1s
 Wysłana - 4 luty 2003 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

hej
ja mam radio Jvc Cameleon model 330,glosniki komponenty z przodu alpiny,wzmacniacz sony x plod 1002 Xm,i subwoffer w skrzyni JL Audio
pozdr

OFICER TESH PAKER!!!

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 4 luty 2003 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

niezle:). wlasnie powiedz mi jak sie spisuje to radio jvc-slyszalem ze nie ma sciaganego panela-to prawda??? aha i ile zaplaciles za ten sub jl audio???

BeZ KaSy NiE Ma MaSy

kr1s
 Wysłana - 4 luty 2003 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

hej jvc cameleon nie ma sciaganego panela:(jest caly czarny i w sumie z zewnatrz go nie widacwyglada jak zaslepka,a jak radio sie wlacza to wszystko sie extra podswietla nie ma przyciskow na panelu,jezeli chcesz cos zmienic to wysowa sie taka paleta z wszystkimi opcjami,radio ogolnie jest extra duzo funkcji no i wyglad:)ladnie gra i do tej pory a mialem juz kilka kenwoodow sony pioneera to moj najbardziej udany zakup,a subwoofer z skrzynia kupilem za 4 banki tylko ze uzywany od kumpla,srednica glosnika 25 cm,ma opor az 12 omow!ale gra bardzo przyjemnie a potrafi tez mocno rabnac basem,nowy glosnik JL Audio mozna kupic na stornie soniadraga.com.pl ale kosztuje ponad 7 baniek:(pozdr

OFICER TESH PAKER!!!

Specjalista -

kr1s
 Wysłana - 5 luty 2003 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

hej j***ezz CI tu wrzucam zdjecie na ktorym mozesz zobaczyc ten glosnik no tu akurat jest ich kilka:)ale tak to wyglada to jest naprawde glosnik wysokiej klasy zreszta jak czesto widzi sie profesjonalne zabudowy to pojawia sie tam JL AUDIO,pozdr

OFICER TESH PAKER!!!

Specjalista -

Dojlidy
 Wysłana - 5 luty 2003 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

U mnie w samochodzie siedzi radio sony X-Plod CDX-CA750X 4x52W, wzmacniacz Soniaka X-Plod XM-1502SX 760W, 2 Głosniki basowe mam Kenwood KFC-W2505 4 omowe moc max 600W nominalna 130W srednica 25 cm. Całkiem przyzwoicie to gra, nie narzekam.

Bez Kasy Nie Ma Masy

Dojlidy
 Wysłana - 5 luty 2003 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

,

Bez Kasy Nie Ma Masy

INSOMNIA
 Wysłana - 15 czerwiec 2003 11:06       [zgłoszenie naruszenia]

Troche sie tym interesuje - bo to wkońcu jedna z dziedzin Tuningu , którym się zajmuje jako hobby

Pozdrawiam
Deserte

-===> Być Wielkim i Umrzeć Wielkim <===-

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Car Audio???

Warto przeczytać: skoda 2004 | MODLIN 2004 | Obnizanie Samochodu. | Monster | Jakie radio???? | Opel Rulezzzzzzz | TUNING Honda Accord | kody do radia | Renault Megane 2 | Mustang Shelby GT | samochod dla rolnika | Problem z głośnikami | passat 1,6 benzyna rok 84 | Moja furka. | Nowe Audi A6 | Tłumik Fiat 126p | gry karcianej 66 | zasady gry 66 | pierwsza mi o | Porter wka | natali30 | czy moja b ona pek a | kod promocyjny nie działa | Aleksandra Kutz | fallacci | oxazepam | kontuzje barku | galeria konkursowa | u fryzjera | u fryzjera w anglii | odpowiedzi do multiselect | erkej | ps4 | plastyka napletka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.