FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2235 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Casio Oceanus OC-101D-7AVEF 
[powiadom znajomego]    
Autor "Casio Oceanus OC-101D-7AVEF"   

obcx
 Wysłana - 3 luty 2010 15:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, chciałbym zaprezentować państwu wysokiej jakości zegarek Oceanus cenionej firmy Casio.
Jest on używany, lecz jak widać na zdjęciach niema żadnych najmniejszych ubytków. Zakładany był
głównie do koszuli i na różne imprezy (świetnie się prezentuje w połączeniu z koszulą). Zegarek ma
regulowane żeberka w bransolecie, a więc pasuje na każdą rękę (dołączam 3 dodatkowe żeberka
które można podpiąć pod bransoletę). Chodzi bez zarzutu, bateria trzyma dostatecznie długo. Używany
był przez około 2 lata, jak na tego typu zegarki jest to naprawdę mało. Cena za która go kupiłem to ok. 300zł. Chcę za niego 130zł.
Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - obcx w dniu 2010-02-03 15:22:43

PimpMyDick
 Wysłana - 15 luty 2010 10:02     
 Usunięta przez pafiel_007 za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

obcx
 Wysłana - 18 luty 2010 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

LINK DO AUKCJI:

[http://www.allegro.pl/item917003495_casio_oceanus_oc_101d_7avef_tanio_mega_jakosc.html]

Nie mogłem wcześniejszego posta wy edytować :)

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 18 luty 2010 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

fajny

<3<3 Revy <3<3

obcx
 Wysłana - 18 luty 2010 22:16       [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.allegro.pl/item929814234_casio_oceanus_oc_101d_7avef_tanio_mega_jakosc.html]

Nowy link, nowa aukcja :) Jestem w stanie go sprzedać od razu za 100zł

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Casio Oceanus OC-101D-7AVEF

Warto przeczytać: owczarki niemieckie - szczenięta. | Angielski Euro Plus Reward INTERMEDIATE | Sprzedam sukienke-spódnica + gorset | Plecak Nike Barcelony do sprzedania | Poszukuje bluzy Adidas | AND 1 - CHALLENGE SHORT i CHALLENGE JERSEY sprzedam | Sprzedam nową orginalna Bluze Abercrombie & Fitch Mecham Trail szara L | HORSE POWER NOWKA! | Sprzedam iPhone. | Streszczenia lektur i wierszy na MATURE w formacie MP3 | Kastet! | Sprzedam BMX-a wyczynowego do streetu!! Bardzo tanio!!! | nóż national geographic - kershaw jeeva | Sprzedam wieżę | Kolorowa torba na ramię - JanSport wiosna/lato 2008 - NOWA !!! | BMW 318 do wyklepania %-) | kiedy wybuchnie III wojna | prorocze | shakur | kolczyk w jezyku chlopak | kraj | włoski | krakowie | rower do | piękna | 300c | świadome | rinokot zdjęcia | gaz z zapalniczki | nie moge odblokowac noki 6300 | ukrycia | kursy przygotowawcze | princes | joanna mucha | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.