FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1276 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Cellulit-anty 
[powiadom znajomego]    
Autor "Cellulit-anty"   

MyszkaIzzi
 Wysłana - 2 marzec 2009 12:31       

Przeniesiona przez butt3rfly z działu 'Zdrowie'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

-PATRZYŁAM NA TEMATY ALE TAKIEGO NIE ZNALAZŁAM- Cześć zwracam się do kobiet. Czy znacie jakieś dobre żele, kremy czy inne takie antycellulitowe?? Bo chciałam coś kupić i sama nie wiem, nie chce kupić jakiegoś badziewia na które wydam kasę i będzie kiszka... Już marzec do wiosny nie daleko i trzeba się wziąść za siebie.

Nie uważałeś jak robisz, to teraz rób jak uważasz.

Jestem nie poprawna ;D

Angel...
 Wysłana - 2 marzec 2009 13:17       [zgłoszenie naruszenia]

Sadze, ze kremem czy zelem duzo nie zdzialasz
takie cos to tylko dodatek

takze zeby kiszki nie bylo, cwiczenia i inaczej jesc (jezeli jesz tak sobie)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Cellulit-anty

Warto przeczytać: Pytanie do pan ;-) Moda meska | Zegarek damski | Spodnie - pumpy | Opaska zimowa - męska, biała, obcisła, gdzie? | Zarost | SECONDHAND-kupujecie? Co myslicie? Moje,Wasze zakupy | www.xyntia.pl Kupował tu ktoś? | Porządne, dobre dżinsy | gdzie kupie? prosze o szybkie odpowiedzi? | kaptur typu alaska | Po raz kolejny co to za buty? | Jaka fryzura | Jeansy szerokie w udach | Portfel męski ~50 PLN | Garnitur pytanie | Miodowe buty | vistula | motyw dziecka | szczypior | szczypek | bigluchna | miss mokrego pokoszulka | sęp | Marzena | żaba remont | kradziez | jak zalozyc pierscien erekcyjny | Rocco Siffred | wynajem | Konio | nasze tapety | całowanie | Tehaer | extasy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.