FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4222 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Cfoss 
[powiadom znajomego]    
Autor "Cfoss"   

kemesO
Analityk
 Wysłana - 2 sierpień 2012 12:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Posiadam Internet 20 MB, do tego zainstalowany Cfoss i problem z nim.
Po zmianie prędkości z 1 MB na 6 i potem z 6 na 20 MB nie uzyskiwałem od razu nowych parametrów połączenia. Potrzebna była dopiero instalacja programu Cfoss Speed. Bez niego zarówno przy 6 jak i 20 MB prędkość downloadu wynosiła tyle, ile osiągałbym przy 1 MB...Najśmieszniejsze jest, że faktyczne nowe parametry połączenia uzyskiwałem przy użyciu programu Internet Download Manager. Bez niego, ściąganie przykładowo poprzez samą przeglądarkę to prędkość down 1 MB.
Po instalacji Cfoss i dopasowywaniu przez niego (za każdym razem!) wartości okna TCP wszelkie speedtesty pokazują już wartość prawidłową. Po deinstalacji znów jest 1 MB...
Ma ktoś pomysł, co z tym zrobić? Trochę na szybko pisałem, ale spieszę się do pracy, przepraszam. Walczę z tym już od paru dni.
Zna ktoś sposób na stałą zmianę parametrów połączenia w Win XP tak, żebym nie musiał za każdym razem instalować Cfoss? Kończy mi się licencja na program za kilka dni.

zielony

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Cfoss

Warto przeczytać: Wzmacniacz do subwoofera | Cyfrowy Polsat a TVN24 | problem z DVD | Mikrofon w csie | Jak podłączyć wtyczke samochodową? | Samsung z630 nie działają klawisze | samsung s400i biały wyświetlacz | GPS w telefonie | Cyfrówka - kopiowanie - help!! | Problem ze starociem | Windows Vista i ogladanie filmow... | Muzyka | brak dźwieku | Sony ericsson w580i | Mam problem z nagrywarką | IP | mma panowie | wielka brytania | Farmacja | bia ko | prezent dla dziewczyny | punkt g film | SEBALYSY | SEXLYSY | starsza dziewczyna | starsza kobieta | RÓŻNICA WIEKU | amfetamina depresja | Nadia | playboy 2013 | rowerek | uk?ad zamkni?ty | czy ona jest w ci?zy | ch?opaki do wzi?cia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.