FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10920 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
Chada vs. Doniu DISS 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Chada vs. Doniu DISS"   

michalxx7
 Wysłana - 4 listopad 2011 05:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Do założenia tego tematu skłoniło mnie to, że zostałem konkretnie rozyebany dissem donia na chade
Gdzie popowy raper rozjechał ulicznika ofc. wg. mnie

Żeby temat miał ręce i nogi postaram się napisać od czego się zaczęło. Jak ktoś jest lepiej zorientowany w temacie niech mnie poprawi tam gdzie się pomylę:

1. Chada zaczepia Donia w swojej zwrotce w kawałku "A pamiętasz jak"

2. Doniu odpowiada na to ostatnią zwrotką w swoim kawałku "Gram Swoje"

3. Chada razem z HifiBanda nagrywają cały kawałek na donia
"Sześciogwiazdkowy Skvrfiel":

4. Doniu odpowiada na to swoim kawałkiem "W Ryj":

Pewnie jeszcze beef się nie skończył, przyznaje, że do tej pory jakoś nie słuchałem donia, i mnie nie przekonywał tym co robi, ale muszę powiedzieć że ostatnim kawałkiem mnie zaskoczył
Propsuje kawałek "W Ryj" zarówno klip( beka w chvj ) jak i sam numer.
Dla mnie doniu roz***ał. Poza tym ta parodia chady w klipie, no dla mnie mistrzostwo

Zmieniony przez - michalxx7 w dniu 2011-11-04 07:19:14

WiemTo
 Wysłana - 4 listopad 2011 07:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ta jego ***** tez mu ładnie pocisneła.

+1 dla Donia

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Alkofather
 Wysłana - 4 listopad 2011 08:40      [zgłoszenie naruszenia]

obaj sie nie popisali
c***owo
ale dzieki Gabi uratowałes temat<yes>

Zmieniony przez - Alkofather w dniu 2011-11-04 08:40:31

To fajne forum tylko ludzie na nim to kurwy.
[http://www.youtube.com/watch?v=HeaQzfE2kHw]
CWP!!

Znawca -

playman
 Wysłana - 4 listopad 2011 09:10      [zgłoszenie naruszenia]

Podkład Donia jest jedną z najlepszych rzeczy jakie słyszałem w polskim rapie, Apollo Brown by się takiego bitu nie powstydził

Specjalista -

damyrade11
 Wysłana - 4 listopad 2011 09:25      [zgłoszenie naruszenia]

***** komentarze miazga

Jak Doniu tu zjada Chade to juz ***-lem na cycki.

Tak,pierwszym kawalkiem jest 'A pamietasz jak' ktory wyszedl prawie rok temu

Po roku Doniu sie ogarnal, i wypuszcza Dissa, i nawija w kawalku do Chady ze pisze teksty po kilka miesiecy?

Ten pierwszy kawalek 'Gram swoje' co to ***** jest Juz za to ma falstart i jest spalony. Hvj wie co za teksty, bit zaje-bany z czeskiego disko polo.

Kolko adoratorow Donia sie znalazlo

Po za tym jesli kawalek 'w ryj' ZJADA kawalek 's****iel' CHADY to trace wiare w to forum

Szesciogwiazdkowy skur-wiel, typowo uliczny DISS, argumenty, wpier-dol, ulica. A Ascet to nie wiem o co mu chodzi w tych kawalkach, na prawde

Chada nagral najlpeszy DISS w histori Polskiego HH ( Czas Rozliczen), więc odpowiedzią jestem pewien ze zamknie du-py hejterom. Albo najpierw nagra a potem sie do niego przejedzie

Zmieniony przez - damyrade11 w dniu 2011-11-04 09:27:30

PRAWNIK < ADMISTRZ
HÓJ W DVPE TYM BOHATEROM
CHARAKTERNYM JAK CVELA DVPA POD CELĄ

INSOMNIA
 Wysłana - 4 listopad 2011 09:49      [zgłoszenie naruszenia]

Nie unoś się tak, bo szpadel w robocie połamiesz i szef obetnie premię

kondzik123
 Wysłana - 4 listopad 2011 09:50      [zgłoszenie naruszenia]

Poziom dissu jest marny w chvj, ale jak dla mnie to Doniu-sroniu mu ładnie pojechał, już mnie wkvrwia ten sztywny flow Chady.

Znawca -

worldwar
 Wysłana - 4 listopad 2011 09:58      [zgłoszenie naruszenia]

donia lubie od wielu lat. jest dobrym raperem, gdzies tam na przodzie stoi. raperem dobrym, producentem swietnym. wiekszosc jego bitów to przekoty z vibem !

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Znawca -

michalxx7
 Wysłana - 4 listopad 2011 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

Po za tym jesli kawalek 'w ryj' ZJADA kawalek 's****iel' CHADY to trace wiare w to forum

dla mnie zjada i chvj ale potrafię zrozumieć to, że jarasz się klimatem ulicznym i przez to nie widzisz, że chada miernie pojechał

Szesciogwiazdkowy skur-wiel, typowo uliczny DISS, argumenty, wpier-dol, ulica . A Ascet to nie wiem o co mu chodzi w tych kawalkach, na prawde

ale co wpiehdol??? co ulica???
i jakie argumenty? do lachy, rób lache, klękaj, sperma to mają być argumenty??? rozumie pocisnąć, ale oprócz w/w chada chvja zarymował a nie argumenty. Doniu dużo celniej go wypunktował.
I ja oceniam chade i donia, a pomijam typów z hifibandy.
Ciekawe czy na ulicy jak chada ma jakąś spinke to też najpierw leci po dwóch ziomeczków? w końcu to takie uliczne

I w dupie mam co reprezentował sobą wcześniej popowy raper z wlkp, czy Tomasz CH. Oceniam beef między nimi dziś, teraz i dla mnie doniu go zjadł.

Poza tym śmieszy mnie jak ktoś ciśnie jakiegoś muzyka bo taka jest konwencja, nawet jak zrobi dobry kawałek. A nie potrafi pocisnąć konkretnego jak ten odyebie popeline.
I nie jestem wielkim fanem donia. Roz***ał mnie tym jednym kawałkiem, i to mu muszę przyznać

Zmieniony przez - michalxx7 w dniu 2011-11-04 10:51:08

Young2
 Wysłana - 4 listopad 2011 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

matka- scisz ta muzyke
- mamo, ale to doniu...
- daj glosniej

these niggas broke, these niggas lazy

Naly
 Wysłana - 4 listopad 2011 11:38      [zgłoszenie naruszenia]

Kto z Polski?
Lapki w gore xD

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Chada vs. Doniu DISS

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: Jaki to film pomocy!! | Bianca Beauchamp | Chill Out | Lissi na lodzie | Merlin | Robert Miles - Children ( piano version ) | Tytul filmu | najbardziej wzruszajacy/poruszajacy film | jakis fajny dzownek(tytul) | poszukuje utworow karaoke | Co to za kawałek? Pomocy!:) | Google Earth - Ciekawe miejsca | 247-spaleni innym słońcem | ukladamy kawalek hip-hopowy | Hip-Hop Z "Kopem" czyli z tym czymś :D | Bezimienni | golden teacher | elo elo | bimbol | 4TheMoment | rybnik | crack dsj3 | wyższa szkoła gospodarki bydgoszcz | savater | platon | alchemik | peugeot 406 | Nazwa | brzydki burak | niniewska ela | niniewska-ela | niniewska | słowiańska | lantra | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.