FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1743 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Chcę być muchą! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chcę być muchą!"   

Benelli
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 20:52       

Przeniesiona przez om z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Właśnie przeczytałem opowiadanie pewnego pana.Leżał on bowiem na łozku ale muchy nie pozwalały mu zasnąć.W końcu doszedl do wniosku ze mucha jest bardziej rozwinieta od czlowieka.i potargal ubranie,zdjal buty,i wylecial na dwor.
te opowiadanie w pełni obrazuje moje uczucia
czlowiek wstaje rano o 5.30
musi sie umyc chco wcale nie mam na to ochoty
musze isc do szkoly
musze sie uczyc
w szkole sa dzwonki ktore nami rzadza
potem trzeba sie zenic
ale zona sie starzeje
robi
sie a nigdy nie robi sie to na co ma sie ochote
a potem jak sie czlowiek narobi to i tak nic z tego nie ma bo musi wpasc do dolu i zoastac zasypany
wiec wolam chce byc mucha
!
człowiek nie ma prawdziwej wolnosci
wszystko wkolo go ogranicza i upupia jakby powiedzial gombrowicz

GRN
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

są chwile w życiu dla których warto żyć! dlatego zycie jest piekne!

there is no god

Benelli
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

wiem ale czy nie bylo by pieknie gdybny nie bylo komputerow ,glupich szkol a zylibysmy w szlasach ,jak by sie nam chcuialo jesc to bysmy zjedli bulwe.bylo by za***iscie,za***iscie

lolbol1
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

człowiek mogłby zamienic sie w: ogórka, kapuste, komara, łosia.... i tez mialby spokuj..................

Dusia ma racje a January blefuje?

Hadouken
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Echhhh... glupis... Ale OK mniemam, ze chcialbys zyc w swiecie, w ktorym:
-srednia umieralnosc niemowlat siega jakiegos 60%
-szanse na to ze dozyjesz jakiej takiej pelnoletniosci (ktora trzeba liczyc ok. 13 lat, bo i tak dlugo nie pozyjesz) sa niewiele wieksze
-najsmaczniejszym jedzeniem jakie dany by ic bylo kosztowac bylyby pieczone bulwy, jezeli akurat nie zgasloby wam na jakims deszczu ognisko
-za kazdym rogiem moglby cie zezrec jakis wilk czy inny niedzwiedz
-jezeli dozylbys 40 lat moglbys czuc sie starcem
-lecz i tak dawno temu stracilbys wszystkie zeby, paznokcie powrastalyby ci w konczyny, a pasozytami zerujacymi w twoim ciele moznaby obdarowac niejednego bezpanskiego kundla

Have fun!

" We had 2 bags of grass, 75 pillets of mescaline, 5 sheets of higher power blooder acid, a salt shaker half full
of cocaine, a whole galaxy of multicoloured uppers, downers, screamers, laughers,
also a quarter tequilla, quarter rume, case of beer, pine of raw ether, two dozens amyl"

vitoss
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 21:12      [zgłoszenie naruszenia]

(temat traktuję zupełnie poważnie)

może nie muchą, ale po prostu "czymś" - czymkolwiek, co jest uzależnione tylko i wyłącznie od natury i niczego innego... czasami naprawdę męczące jest bycie "człowiekiem", ale momentami, jak to wspomniał GRN, życie ludzkie ma piękne chwile, dla których warto żyć i podczas których za nic w świecie nie chcielibyśmy zamienić się np. w muchę. Co prawda, więcej jest tych smutniejszych momentów, ale właśnie po to one są, abyśmy mogli docenić te piękne trzeba patrzeć chwilą realną - i np. w tej sytuacji - my, mamy weekend, a mucha ciągle lata - jak każdego dnia, w poszukiwaniu kawałka gówna, na którym można spocząć. W końcu mucha, czy inne stworzenie też nie ma łatwego "życia", ale tak można gdybać i gdybać... tekstów na ten temat można pisać na megabajty, a ja dzisiaj nie jestem raczej w stanie (co można zauważyć po powyższym tekście) na tego typu wywody, więc jak na razie na tym skończę

Impossible is nothing!

lolbol1
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

po 5 dniach (jesli tyle dozywa mucha) znudziloby Ci sie i latałbyś tak sobie miedzy gów**em i myślał: "Jakbym chcialbyc człowiekiem, on ma fajnie.."

Dusia ma racje a January blefuje?

GRN
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

no dokładnie, może nic super w życiu nie osiągnąłem (jeszcze), niewiele dobrego mnie spotkało, ale przynajmniej moge z tym zyciem cos robić, mam wybór i możliwości, nawet jeśli marne to zawsze wieksze niż taka mucha

mielona, jeśli chcesz być muchą to wielka szkoda, widocznie zycie cie męczy i nie masz na nie pomysłu, spróbuj to zmienić, bo na prawdę warto, każdy ma jakiś wybór

peace

there is no god

Benelli
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

meczy mnie zycie

Zmieniony przez - Benelli w dniu 2005-09-30 21:38:39

vitoss
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

nie tylko Ciebie, Mielon...

Impossible is nothing!

Woozie
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 22:07     
 Usunięta przez Sliwulla za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Chcę być muchą!

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | bojowe | golf II | Niesmiałość | google | kalkstein | taboo | pracy | Goddard | ksiA".A ka | sA,oneczko | plaA?a | animacja życie człowieka | accord coupe | joan jett | mercedes w126 sec | ogloszenia samochodow z niemiev | exterme14 | amadeusz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.