FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1745 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Chcę kupić autko 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chcę kupić autko"   

el - passo
 Wysłana - 25 październik 2009 19:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Tak się złożyło, że powoli rozglądam się za nowym samochodem.
Samochód który aktualnie posiadam zostanie w rodzinie (Peugeot 306)a ja chciałbym kupić coś innego.
Samochód który chce kupić będzie mi służył przez około 2 lata. W tym czasie planuję zaoszczędzić trochę kasy i kupić coś naprawdę konkretnego ale to w przyszłości.
Interesuje mnie jakiś większy samochód - sedan bądź kombi.
Chciałbym żeby miał klimatyzacje, 4 elektryczne szyby i ABS. Żadne podgrzewane siedzenia czy inne bajery nie są mi potrzebne ponieważ za taką kasę nie ma co wybrzydzać.
Na samochód moge przeznaczyć maksymalnie 20 tysięcy złotych i w tej kwocie chce się zamknąć.
Silnik generalnie nie gra roli. Nie chce 3 litrowej benzyny ani 1,2 diesla. Samochód ma być trochę większy więc chciałbym, żeby miał pod maską minimum te 100km. Benzynki 1.8 czy tam diesle w okolicach 2.0 wchodzą w gre (chyba, że jakiś większy silnik benzynowy może pochwalić się godnym spalaniem). Nie chce żeby auto paliło mi 15 litrów ale te 9 czy tam 10 litrów jest do przyjęcia.
Moje typy na dzień dzisiejszy to tylko i wyłącznie Peugeot 406. Mam 306 i nie mogę narzekać dlatego wybrałem też Peugeota. Wszystkie Passaty, a4 b5 czy leony odpadają z góry. Ogólnie nie chce niczego niemieckiego a jeśli miałbym już kupić coś z tego kraju to na pewno za większą kase.
Bardziej nastawiałbym się na Francje lub Szwecje chociaż ciężko będzie wyrwać s40/v40 po face liftingu za taką kasę.
Japonia jak najbardziej wchodzi w gre ale tutaj oprócz Accordów z silnikami benzynowymi (nie ma chyba diesli?) nie widzę niczego konkratnego.
Ogólnie chciałbym auto nastawione bardziej dla osoby starszej niż np młodzieżową Audi a3 (samochód ma być dla mnie ale lubię coś spokojniejszego). Poza tym samochód nie będzie miał AC a w tych czasach kupować coś ze stajni VW bez AC to trochę ryzyko.

Aha i samochodu nie mam zamiaru przerabiać na gaz.
Samochód chciałbym za jakieś 2 lata sprzedać więc nie chce żeby był to samochód dużo tracący na wartości (więc w tym przypadku odpada też Alfa Romeo w których jestem zakochany ale to jak w przypadku aut niemieckich - jak AF to za większą kase).
Rocznik 2000 w góre byłby do przyjęcia i to bardzo.
Nie liczę na super bezawaryjność ponieważ w 10 letnim aucie obojętnie co by to było zawsze coś może się posypać ale jednak prosiłbym, żeby mieć to na uwadze.

Czekam na ciekawe propozycje. Z góry bardzo dziekuję i pozdrawiam.

Zmieniony przez - el - passo w dniu 2009-10-25 19:16:22

fellowes
 Wysłana - 25 październik 2009 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

za sam tekst już masz soga, starsze accordy były tylko w benzynce, na twoim miejscu patrzyłbym za cytrynką c5 oraz wspomnianym volvo s40.

"w USA mają tax zamiast vat-u" ~ tpawel

leon10528
 Wysłana - 25 październik 2009 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

a s80 Ci nie pasi?za 20k może coś wyrwiesz

YHYHYHY!

Znawca -

el - passo
 Wysłana - 25 październik 2009 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

leon10528 Volvo jest jednym z aut które planuję kupić za jakieś dwa lata ale na to będę przeznaczał o wiele większą kase
Do 20k jak znajdę s80 będzie to stary trup z przetartą skórą z 98 roku.

Zmieniony przez - el - passo w dniu 2009-10-25 19:35:55

traken
 Wysłana - 25 październik 2009 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

[allegro.pl/item785150812_opel_vectra_c_2_2_dti_z_klima_z_niemiec_model_2004.html] trochę ponad budżet i niemiec, ale za to rocznik i spalanie zadowalające

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 25 październik 2009 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

a rozglądałeś się za Mitsubishi Galant VI ?

może Ci sie spodoba

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu
Każdy nowy dzień,rodzi nowe paranoje.
Zarząd R11 <brawurowa jazda samochodem cinquecento>
Pederaści, lesby, geje - Cała POLSKA z was się śmieje

Znawca -

kwiatula16
 Wysłana - 26 październik 2009 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

406 świetne auto, w tych pieniądzach możesz brać mondeo 3
No i jest też omega.

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

el - passo
 Wysłana - 26 październik 2009 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

Więc tak:
Vectra C to jedno z najbrzydszych aut więc dziękuję.
Mondeo nie przypada mi do gustu.
Te dwa wyżej wymienione są jednak troche warte a ja nie bede miał AC.
Omega tylni napęd. Nie potrzeba mi tego poza tym wygląda cholernie staro.
Galant za wielki wynalazek poza tym na Polskich drogach jeździ ich może 6. O czymś to chyba świadczy.
Mondeo odpada. Nie lubię tej marki.

Generalnie na dzien dzisiejszy:
Peugeot 406 lub Honda Accord VI.
Peugeota brałbym raczej z silnikiem 2.0 lub 2.2 hdi. Z tego co wiem to w miare dobre silniki.
Honde nie wiem czy 1.8 benzyna czy te 2.2. Różnica w spalaniu pewnie będzie znaczna a wydaje mi się, że 140km 1.8 w zupełności mi wystarczy. Accord jednak wydaje mi się bardzo plastikowy i skrzypiący w środku. Sama konsola środkowa (oraz manualna klima bez climatronika) nawołuje do samochodów z pierwszej dekady lat 90'

MolibdeN
 Wysłana - 26 październik 2009 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

Octavia?

Wysokość zarobków brutto to jak podawanie długości penisa wraz z kręgosłupem

magiik
 Wysłana - 26 październik 2009 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/_cytryna-t623875.html]

daj kamjenia...

kwiatula16
 Wysłana - 26 październik 2009 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

Galant to żaden wynalazek, bardzo dobra, mało awaryjna konstrukcja.
Na maksa solidne auto.
Na mondeo i vectre ac nie potrzebne bo kto Ci to ukradnie
Spośród Peugeota i Accorda brałbym japońca
Zdecydowanie

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Chcę kupić autko

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Audio A6 C6 | Do 16 tys - ostateczne starcie by ever %-) | Ford Focus vs Peugeot 308 czy moze Auris?? | Auto dla mamy | To jest jakiś wałek?? | BMW 3 albo 5 rocznik okolo 1990 | Baaaardzo tani samochód - do 3000zł | BMW E-46 330D vs. A4 2.5TDI quattro | bmw tds e 39 | RODZINNY DO 6000 zl | Auto do 40 tys. | Laguna vs vectra | vw, audi, opel, jaki? | Rodzinne, duze.. | Volvo s40 | alfa GT vs. celica | testy do policji | TheStifler | Stifler | ile lod??w | bejsbol?wka | chor?.zy | nuru masa?? | przygody kuku?,ka | szale? czaki | Aneta Piotrowska | torba na rami? | gmc typhoon | lg l5 | wulin | Loker Rapmajster | jeansy | ballbusting | pan szulc | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.