FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 38691 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Chce przeżyć mój 1szy raz z prostytutką... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chce przeżyć mój 1szy raz z prostytutką..."   

mmaassoonn
 Wysłana - 15 sierpień 2006 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

"Disco hunter"

Ekspert -

dejf86
 Wysłana - 15 sierpień 2006 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

Musze przyznać, że to bardzo ciekawy temat. Sogi dla niektórych użytkowników już poleciały. Moim skromnym zdaniem koleżanki, które sie tu wypowiadały nie miały racji. Świat nie jest taki piękny i wspaniały. Sam jestem obecnie singlem i widze jakie panienki mnie otaczają. Poprostu brak mi słów. Albo lecą na kase, albo lecą na dresik, albo na bryke, albo są ****ami i chcą sie poruchać. Widze, że w tym świecie nie ma już miejsca na uczucia. Ostatnio byłem w dość krótkim związku, zaangażowałem sie emocjonalnie i gówno z tego miałem. Moge poradzić autorowi tego tematu, aby znalazł jakieś ciekawe zajęcie dla siebie, dzięki któremu zapomni o przykrych sytuacjach. Ja tak zrobiłem - zacząłem ćwiczyć na siłowni i nie żałuje. A co do tego czy powinien iść na dziwki - uważam, że powinien jeszcze poczekać. Życie to nie bajka, nie może być lekko, nie wolno iść na łatwizne, twardym trzeba być :]. Pozdrawiam wszystkich.

mmaassoonn
 Wysłana - 15 sierpień 2006 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

Nieprawda. Na tym swiecie jest jeszcze miejsce na miłość.... znam sporo par które ze sobą są już bardzo długo, i są naprawde szczęśliwe...i to jest piękne poczekaj troche, w koncu trafisz na tą jedyną... ale póki co, jak dają to bierz

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 15 sierpień 2006 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

To ,że świat nie jest doskonały nie upoważnia nas do pewnych zachowań. Uogólnianie ,że wszystkie dziewczyny to "worki na spermę" jest śmiechu warte. Sorry ale znam dziesiątki świetnych lasek które takie nie są. To ,że ktoś jest na tyle leniwy, albo niezdarny ,że nie potrafi zainteresować sobą wartościowej dziewczyny to jego problem.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 15 sierpień 2006 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

Z punktu widzenia kobiet, napewno tak, towar latwo dostepny traci na wartosci, a w ich interesie jest, zeby facet dla seksu gotowy byl do duzych poswiecen

No tak tylko dlaczego to ma byc punkt widzenia kobiet ? Przeciez to decyzja osoby ktora sie tego podejmuje.

Poza tym dlaczego akurat pierwszy raz z dziwka jest taki uwlaczajacy, a np. z dziewczyna ktora "cale osiedle mialo ale ty o tym nie wiedziales" juz nie ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 15 sierpień 2006 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

Wg mnie są na podobnym bardzo niskim poziomie

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 15 sierpień 2006 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

rafee - mam nadzieje, ze mnie nie pytasz, bo ja tylko gdybalem skad taki poglad u naszych przedmowczyn

rafee
 Wysłana - 15 sierpień 2006 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Miareczka: Rozumiem, ze ty zanim przespisz sie z chlopakiem zakladasz mu kartoteke i przez dluzszy niz "krotki" okres czasu zbierasz informacje na temat nowopoznanego samca, ktore pozwola lub nie na pozniejsza inicjacje seksualna.

seba: Oczywiscie, ze nie. Odnosze sie do ich pogladu

Zmieniony przez - rafee w dniu 2006-08-15 16:02:24

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

LukRecJa
 Wysłana - 15 sierpień 2006 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

Miareczka:
powiedz mi drogie dziewcze...
Co znaczy wartościowa kobieta dla Ciebie?
Czym Ty wartosciujesz ludzi?
Jaką masz skalę ocen i schemat?
Bo mam wrażenie że takowy masz.
Dla mnie dziwka może byc bardziej wartosciowym człowiekiem niż cnotliwa stara panna, która braku akceptacji i dobrego rznięcia wyżywa się na dzieciach w szkole.

Ty wrzucasz pewne osoby do jednego worka z napisem 'bezwartościowi' tylko dlatego że wykonują mniej akceptowany przez Ciebie zawód.
To już dla mnie jest z kolei nie fair i z tego powodu nie chciałabym znać Cię bliżej raczej...

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 15 sierpień 2006 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mam żadnej kartoteki choć rozmowa o naszej przeszłości była zresztą cały temat o tym był.
Jeju słowo "wartościowy" jest bardzo szerokie. Dużo cech tam można wrzucić.
A moja skala ocen to moja prywatna sprawa.

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2006-08-15 16:12:01

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 36 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Chce przeżyć mój 1szy raz z prostytutką...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36