FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1019 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Chce wplacic pieniadze 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chce wplacic pieniadze"   

TM82
 Wysłana - 28 sierpień 2005 21:14       

Przeniesiona przez Predrag z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

chce wplacic pieniadze na konto jakiejs organizacji, ktora wspiera pamiec o zbrodniach hitlerowskich przeciwko Polakom. chodzi o polska organizacje, ale przelew bedzie z niemieckiego konta. nic nie znalazlem. jestam bardzo zabieganym czlowiekiem. moze ktos robil juz taki przelew? prosze o szybka odpowiedz na forum lub komorke +447919230389 (Wielka Brytania) z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich patriotow

Nindżor
hipochondryk
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

brawo brawo !! oby było więcej takich ludzi jak ty !! Do niedawna w niemieckich szkołach uczono że to Polska napadła na Niemcy a o "polskich obozach koncentracyjnych" już nie wspomnę O tych sprawach trzeba wciąż mówić żeby już nigdy coś takiego się nie powtórzyło

perlo
 Wysłana - 5 październik 2005 01:56      [zgłoszenie naruszenia]

No wg mnie to niemcy napadli na polske ;) i jeszcze bezczelne falszowanie dowodow ze niby rzekomo polacy napadli na rozglosnie radiowa i wezwali do powstania ... ehhh

Kazali mi usunac podpis :( %-)

mistrz-ts
 Wysłana - 15 październik 2005 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

Polska tradycja nigdy nie zaginie w sercach prawdziwych Polaków.

Co powstanie z mieszanki ŻYDA i NIEMCA ? Liberał Donald Tusk .

Chrześcijaństwo+miłość do kraju+prawda = PiS

macready
 Wysłana - 16 październik 2005 09:39       [zgłoszenie naruszenia]

mistrz-ts - Idotyczny opis.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Chce wplacic pieniadze

Warto przeczytać: OBRAZ ŚMIERCI Z ROMANTYZMU?!?!?! | przedstaw rozne ujecia moty milosci w literaturze i sztuce - konespekt | Obraz analiza i interpretacja | Prosze o pomoc - wstep do pracy ustnej z polskiego | prawdopodobne tematy matury pisemnej z Polskiego 2009 czego się można spodziewać? | Matura Ustna 2009 /prosze o pomoc | Interpretacja obrazów "W altanie" Gierymskiego oraz "Dworek jesienią " Kamockieg | "Omów środki językowe służące funkcji perswazyjnej" - proszę o pytania do tematu... | Sprawdzenie | Czy mogę mieć na maturze kartkę z tekstami piosenek ?? | Jak napisać ramowy plan wypowiedzi pracy maturalnej z ustnego polskiego??? | Przeprowadz dialog z Doktorem Piotrem - Stefana Zeromskiego POMOCY!!!! | Pytanie | Fragment filmu w prezentacji maturalnej. | pytanie mam - Polska ale jaka ?? wejdz i prosze pomóż :) | pomocy! | xperia x10 | kalif | Tapeworm | rozenek | httpwwwyoutubecomwatchv=07J7Mp4AnYs | Judasz | weekend | ona tańczy | suwałki | suwałk | maxigra | funkcjonowanie motywu walki dobra ze złem | nipple | świerszce | polki uk | czerwone oczy | oliho | książka angielski | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.