FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7359 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Chcesz seksu kobieto? To się o niego postaraj 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chcesz seksu kobieto? To się o niego postaraj"   

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 sierpień 2007 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

programownie neurolingwistyczne uczą tego an mega kosztownych kursach. Ma pomóc poderwać i uwieść każdą kobietę

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

RozkosiQ
 Wysłana - 3 sierpień 2007 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

Hahahahahaha.. Kobiety się maja starać o SEX?? Przecie kobieta kiwnie palcem i facet szczęsliwy, że może se poruchać (mówię o singlach, i nie chcę nikogo urazić ).

Zwykle kobiety mają opory przed sexem - ale nie wszystkie..

Autorze - wystrzeliłeś z tym tematem jak łysy warkoczykami

Fuck me like you hate me...

Specjalista -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 3 sierpień 2007 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

Rozkosz nie myl normalnych facetów z desperatami, którzy rzucą się na każde mięcho.

zielony

Ekspert -

RozkosiQ
 Wysłana - 3 sierpień 2007 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

Nom racja kemes - wybacz

No więc wystarczy, że kobieta kiwnie palcem a taki desperat w siódmym niebie!!!

Autorze - zapewne jesteś zdesperowany, ale w tym akcie desperacji potrzebujesz odrobiny pieprzu

Nooo..to wszystkie panie niech biegną na onet.pl bo tam jest kurs jak uwodzić SKUTECZNIE!!

Fuck me like you hate me...

Specjalista -

mlkv
 Wysłana - 3 sierpień 2007 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście że kobiety starają się o seks z samcem którego uważają za "atrakcyjnego" na tle danego, luźno zdefiniowanego stada .
Nie jest to zasada bezwzględna, ale skuteczna na tyle by w miarę komfortowo sobie od czasu do czasu posuwać różne panie będące w siódmym niebie że się im udało z takim lekarzem/prawnikiem/biznesmenem/najlepszym nożownikiem na ulicy Buczka pójść do łóżka.

Autorowi natomiast radzę by zamiast tracic swój czas na kretyńskie krucjaty i eksperymenty poszukał sobie laski która nie traktuje seksu w takich kategoriach jakie opisał. Być może będzie to wymagało wykroczenia poza własny krąg kulturowy ( zauważyłem że opisana postawa dość często charakteryzuje Polki w odniesieniu do Polaków ), ale sukces wart będzie starań.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

Xaero85
 Wysłana - 3 sierpień 2007 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

Takie podejście jest nierealne dla zdecydowanej wiekszości facetów. Żeby coś wskurać w ten sposób, to trzeba się pozytywnie wyróżniać, np. super wyglądem, super charakterem super bogactwem lub posiadać "to coś" co przyciąga laski. Przeciętniacy, nie wspominając o tych poniżej przeciętnej, jak będą tak postępować, to nic nie zaliczą.

Znawca -

oziboy
 Wysłana - 3 sierpień 2007 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

Miareczko, rozumiem, że jesteś doświadczoną i znającą się na rzeczy kobietą. Co więcej, doskonale rozumiem fakt, że nie wierzysz w coś takiego jak neurolingwistyczne uwodzenie, bo to normalne.
Jednakże sprawdzałaś kiedykolwiek czy nie masz problemu z własną emocjonalnością? Nie wiem, może masz tak tylko co 28 dni i akurat na dzisiaj padło.
Nie wydaje Ci się że oceniasz ludzi nie znając ich?
Po 1. Nie jestem prawiczkiem
Po 2. Neurolingwistyczne programowanie to nauka, która przydaje się w każdej dziedzinie życia, otwiera horyzonty umysłowe i pozwala cieszyć się życiem, poprzez poznanie własnej wartości, bez konieczności poniżania innych.
To co opisałaś to NLS czyli Neurolingwistyczne uwodzenie. To doskonale obrazuje, że o czymś usłyszysz i przekazujesz jakieś nieprawdziwe informacje dalej, szkodząc innym.

Co do mojego bloga - tak, to jest mój blog i doskonale wiedziałem, że ktoś z forumowiczów tutaj zamieści link do niego. Zamierzona prowokacja ;)

Wiedziałem, że kobiety będą się oburzały i podążą za emocjami, których nie potrafią kontrolować... cóż kobieta istotą uczuciową jest. Dlatego proszę o uspokojenie temperatury.

Można być panem własnych emocji, lub emocje mogą być waszymi panami...

Mężczyźni nie uwierzą, kobiety będą zaprzeczać.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 sierpień 2007 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

no tak
masz 100% racji. Zgadzam się
twój kurs NLP sprawił,że przez ekran monitora olśniłeś mnie erudycją i urokiem osobistym i będę wierzyć we wszytko co mówisz
Czekam na rozkazy mój panie i władco

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2007-08-03 18:27:22

Ekspert -

oziboy
 Wysłana - 3 sierpień 2007 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

Miarka - cieszę się, że znasz podstawowe narzędzia perswazyjne ;)

Rozkosiq czy jakoś tak - najgorsze jest to, że masz w tym te 50% prawdy...

Nie odbiegajmy od tematu.
Chcę abyście napisali, który ze scenariuszy jest prawdopodobniejszy wg was. I tyle. Kropka.

Mężczyźni nie uwierzą, kobiety będą zaprzeczać.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 sierpień 2007 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

ozi-takie "sztuczki" zna każdy, kto choc troszkę interesuje się sprzedażą ewntualnie psychologią społeczną.
tylko ,że dla mnie to jest żałosne bo pokazuje jak słaby jest ich wykonawca. Jego osobowość jest tak marna i nudna ,że musi się do czegoś takiego zniżaćaby kogos sobą zainteresować.

ps
bardziej prawdopodobny

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2007-08-03 18:34:16

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Chcesz seksu kobieto? To się o niego postaraj

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9