FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7505 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Chcesz seksu kobieto? To się o niego postaraj 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chcesz seksu kobieto? To się o niego postaraj"   

gienek78
 Wysłana - 3 sierpień 2007 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

Czy Oziboy to Andrzej (chyba nie pomyliłem nicka, ten co założył ciekawy temat o NLP, za który został zabanowany i ogłaszał się na allegro) ?

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

oziboy
 Wysłana - 3 sierpień 2007 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

Obawiam się, że właśnie jedną z nich wykorzystałaś w jednym ze swoich poprzednich postów... oj, oj, coś nie spójna jesteś i jak sama piszesz... żałosna. No cóż, nie wnikam ;)

Za wszelką cenę unikasz wątku i robisz spam próbując zademonstrować mi wyższe wartości. Bądź tak miła i odpowiedz na pytanie, lub napisz coś, co w przeciwieństwie do 100% twoich postów w tym temacie, wnosi coś wartościowego do dyskusji.

I odpowiedz mi na moje pytanie: Na jakich podstawach mnie oceniasz?
Skąd do cholery możesz wiedzieć czy jestem prawiczkiem?
Skąd wiesz, że jestem zakompleksiony?
No powiedz skąd? Zaintrygowałaś mnie, wiesz? Bo może Ty jakimś wybrańcem jesteś i przez monitor potrafisz zobaczyć to co się dzieje w mózgach ludzi.

Jednak wiesz co? Masz 100% rację, czekam na Twoje rozkazy... jesteś taka za***ista... wow.

Mężczyźni nie uwierzą, kobiety będą zaprzeczać.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 sierpień 2007 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

Cóz zyj dalej w świecie fantazji
Ja znikam

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

gienek78
 Wysłana - 3 sierpień 2007 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

I odpowiedz mi na moje pytanie: Na jakich podstawach mnie oceniasz?
Skąd do cholery możesz wiedzieć czy jestem prawiczkiem?
Skąd wiesz, że jestem zakompleksiony?

Sądze, że nie tylko ona odniosła takie wrażenie czytając to co piszesz. Normalny pewny siebie gość nie napisałby takich popierdułek

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

oziboy
 Wysłana - 3 sierpień 2007 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

Cóż i spójrzcie na to sami ;)
Te kobiety... nie odpowiedziała na pytanie, bo było za trudne a ona... za głupia? Pewnie tak ;)
Za to ostatnie słowo musiała napisać. Dobra, życzymy Ci miareczko miłego wieczoru, oraz większej spójności ze sobą, a także zaprzestania bezpodstawnej oceny innych.

Na przyszłość - udowadniając mi na siłę jaka jesteś boska, tracisz w moich oczach.

Temperatura bez niej się pewnie uspokoi, off top się skończy i może w końcu ktoś zacznie pisać na temat ;)
Założyłbym topic na temat tego, jak wielkimi więźniami emocji są kobiety, jednak nie chce mi się użerać z takimi jak Miareczka.

W każdym bądź razie, oczekuję teraz odpowiedzi "NA TEMAT" ;)

Edit:
Gienek nie jestem żaden Andrzej
Poza tym "kto pyta nie błądzi" ;)
Dlatego wytłumacz mi dlaczego uważasz, że są to popierdułki ;)

Zmieniony przez - oziboy w dniu 2007-08-03 18:59:40

Havermeyer
 Wysłana - 3 sierpień 2007 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

Banda pseudo-psychologów, koleś założył temat bo miał pomysł (z jajem, czego chyba niektórzy nie widzą) i w odpowiedzi dostał dogłębna i profesjonalną analizę własnej osobowości. Ludzie, zluzujcie

"Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!"

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 sierpień 2007 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

To już jego n-ty taki temat

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

oziboy
 Wysłana - 3 sierpień 2007 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz, większość ludzi tutaj siedzi i pisze odkąd tylko pamiętam i dłużej ho ho. Trzeba wybaczyć xD
Wielu z nich jest rzeczywiście bardzo inteligentna i nie powiem, lecz nie radzą sobie ze sobą... bynajmniej takie wrażenie można odnieść, kiedy ktoś siedzi kilkanaście jak nie kilkadziesiąt godzin tygodniowo na forum i "pomaga" innym.

Nie sądzisz, że trochę to dziwne? To tak jakby nie mieć własnego świata, własnych problemów. Ci co tutaj dłużej są, widać dobrze, że już się za guru wszystkiego uważają. Siedzą tutaj, bo mogą spełnić jedną z potrzeb życiowych - bycie ważnym ;) A niech sobie będą. Niech tylko mi nie wpierają głupot i piszą na temat ;)

Edit: Miareczko kochaniutka, miało CIę tu nie być ;)
Jak chcesz coś napisać, to najlepiej napisz odpowiedzi na moje pytania w kierunku do Ciebie ;)

Zmieniony przez - oziboy w dniu 2007-08-03 19:10:36

malygarb
 Wysłana - 3 sierpień 2007 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

Glupia ta metoda troche, musialby ten ktos naprawde zamieszac w glowie takiej lasce
pozatym to nie jest dobra metoda dla takich desperatow jak ja
wymysl cos skutecznego dla tych mniej za***istych hehehe
to jest problem bo ten kto sie dobrze wyroznia czym szczegolnie nie potrzebuje takich metod

Zmieniony przez - malygarb w dniu 2007-08-03 19:32:02

oziboy
 Wysłana - 3 sierpień 2007 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

malygarb fajnie, jednak jeżeli Ty chcesz wykorzystywać jakieś techniki do przespania się z laską, jesteś na złej drodze. Nie jesteś oryginalny? To to zmień. Jak sobie pościelisz, tak się poruchasz. Pamiętaj.

Mi chodzi nie o przelecenie laski, bo seks to dla mnie sprawa drugorzędna a o odwrócenie roli w znajomości. Zacznę tak robić już niedługo, bo chcę się dowiedzieć jak to jest ;)
Niedawno miałem laskę, która mi wszystko sponsorowała. Faktycznie człowiek się trochę głupio czuje jak mu wszystko kupują. Idzie jednak o tym zapomnieć i korzystać ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Chcesz seksu kobieto? To się o niego postaraj

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9