FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7433 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Chcesz seksu kobieto? To się o niego postaraj 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chcesz seksu kobieto? To się o niego postaraj"   

oziboy
 Wysłana - 3 sierpień 2007 16:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Może kontrowersyjna nazwa tematu, jednakże streszcza moje podejście, które mam zamiar przyodziać w niedalekiej przyszłości.
Większość lasek, choć same kochają seks tak jak my, lub nawet bardziej, robią z niego jakąś je**ną nagrodę dla faceta. Dlaczego? Podobno łatwiej jest im oprzeć się hormonom, bo nie produkują nasienia. Nie wnikam. W każdym razie robią z tego nagrodę, którą faceci chcą zdobyć.

A ja mówię STOP. Co mi tutaj jakieś pier... babsko (jeżeli ktoś poczuł się w jakiś tam sposób urażony, to z góry przepraszam) będzie robiło z normalnej rzeczy, która została dana człowiekowi, aby mu uprzyjemnić te *****skie życie, jakiejś nagrody Nobla?

Mało tego. Teraz niech się postarają o mnie a ja będę po Bravach wypisywał jaki jestem zrozpaczony, bo te nachalne gwałcicielki prawią mi komplementy tylko po to, aby dobrać się do moich majtek.

Koniec najdroższe panie i panny. Oziboy wprowadza rewolucje sierpniową!

A teraz pytanie do was. Jak myślicie, przejdzie to?

Pisałem już, że kocham to forum?

Zmieniony przez - oziboy w dniu 2007-08-03 16:02:46

Mężczyźni nie uwierzą, kobiety będą zaprzeczać.

Mistmare
 Wysłana - 3 sierpień 2007 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli jesteś naprawdę pewnym siebie gościem to przejdzie. O ile dobrze do tego podejdziesz czyli "ja jestem dla ciebie nagrodą" nie będąc przy tym zbyt arogancki.

Havermeyer
 Wysłana - 3 sierpień 2007 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

Uh-oh, czy przejdzie ? Ja nie wiem, dość duże ryzyko, że nie. Ale kto tak do końca może wiedzieć

"Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!"

mmaassoonn

O kurva wróciłeś

Ekspert -

TOMoz

o lol

No ale masz racje stary, to jest niesprawiedliwe, traktują nas jak psy, które gdy zasłużą na nagrodę, dostają kawałek mięcha

chcecie równouprawnień ? No to same wiecie co... )

d(^^)b

TDK2

nie dziwi mnie fakt, ze jestes samotny z takimi pomyslami ;P ale trzeba przyznac masz racje

Cheetos5
 Wysłana - 3 sierpień 2007 16:08      [zgłoszenie naruszenia]

Powrót króla

ps. coś w tym jest

z zasady nie pije na trzezwo,
z reguły nie sypiam bezsennie...

Specjalista -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 sierpień 2007 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

Sorry młody.
Jest popyt jest podaż chcesz sie lasce dobrac do majtek to się staraj

ps ja myślę i robie inaczje ale to inna historia

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 3 sierpień 2007 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

Ogolnie walisz na 10 frontow na raz. Przez to masz malo czasu dla jednej laski,...ona zaintrygowana, zainteresowana itp...sama Ci wejdzie do lozka jak wydasz jej sie dobrym osobnikiem. Ty nie musisz nic robic.

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

gienek78
 Wysłana - 3 sierpień 2007 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

Dziwne, ja przeważnie trafiałem na babki normlane i zawsze to one zaciągłay mnie pierwsze do łóżka a przynajmniej robiły taką atmosferę, że nie było innego wyjścia jak iść z babeczką do wyra. Było kilka idiotek ale takie to omijałem z daleka.

Hehe coś chyba trafiacie na laski bardzo nie kumate albo jakieś mało dojrzałe bądź z problemami natury psychicznej.

Z moją obecną ze 3 lub 4 razy spotkałem się w knajpie na początku a jak tylko zaprosiłem ją do domu to skończyło się w łóżku. Z poprzednimi było dokładnie tak samo.

Sahar masz rację, do lasek trzeba mieć dystans, wtedy to one przejmują całą inicjatywę.

Zmieniony przez - gienek78 w dniu 2007-08-03 16:23:39

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

oziboy
 Wysłana - 3 sierpień 2007 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

Co do ogólnego podejścia w związku, to testowałem i jest jak najbardziej spoko. To jest postawa każdego bogatego i sławnego kolesia, który ma wokół siebie pełno lasek. On wie, że to on wybiera i trzeba sobie na niego zasłużyć.

Moje myśli zmierzają jednak dalej, na bardziej ryzykowny grunt, który ma podłoże czysto seksualne. Chodzi mi o to, aby uwodzić kobietę, ale kiedy będzie napalona chciała się kochać, odmówić pod jakimś tam ich pretekstem, że za szybko itp.

Tutaj teraz widzę dwa scenariusze.
1)Laska stwierdzi, że jesteś pedałem (bo to będzie nie lada nowość dla niej) i pójdzie do innego.
2)Jeszcze bardziej się nakręci i po nocach będzie myślała jak Ci się dobrać do majtek.

Jak uważacie, która możliwość, jest bardziej prawdopodobna?

A swoją drogą, mam swojego bloga dla swoich fanów, więc za 10 sogów zapodam linkiem ;)

Mężczyźni nie uwierzą, kobiety będą zaprzeczać.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Chcesz seksu kobieto? To się o niego postaraj

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9