FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7071 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Chciałabym aby zrobił to tak ...... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chciałabym aby zrobił to tak ......"   

Raptor10
 Wysłana - 14 grudzień 2005 11:14      [zgłoszenie naruszenia]

powiem tak mam 3 tyg co ma byc to bedzie jak nie uda mi sie na nią w płynąć to poprpstu zabawimy sie przez te 3 tyg a potem powiemy cesta'la vie a wtedy znajdzie sie inną ale poki co chcem tą i H.uj

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

ysabell
 Wysłana - 14 grudzień 2005 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

Drodzy panowie!
Serce żal ściska, gdy czytam wasze wypowiedzi... I chciałbym..i się boję żeby nie myślała że aż taki mi zależy....drogi Raptorku!! Musisz sobie odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie: Czy chcesz jej teraz i na zawsze? czy tylko teraz? Bo wiesz my dziewczyny raczej wyczuwamy pewne samcze zachowania, a i drodzy koledzy nie jest tak, że my kwiatów nie lubimy...że miłych słów nie lubimy, nie wszystkie jesteśmy blondynkami tęskniącymi za chłopem z furą, skórą i komórą...więc panowie zawsze warto być kulturalnym i o swoich uczuciach mówić...nie ma nic bardziej przekonującego niż szczery facet, mówiący co czuje, po prostu....więc drodzy koledzy wasze rozważania są dosyć dziecinne...dlatego nie mogłam przejść obojetnie. Powodzenia!!!:)

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

Raptor10
 Wysłana - 14 grudzień 2005 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

"Musisz sobie odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie: Czy chcesz jej teraz i na zawsze?" TAK tylko ze jest taki problem że nie moge zdobyć ją na litość chcem żeby ona poczuła że też tego chce tylko wtedy jest sens kontynuacji tego w przeciwnym razie ten ewentualy sukces byłby na krótką mete jak wy kobitki wyobrażacie sobie to czego oczekujecie od facetta ktory was chce zdobyc na nowo

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

kriSLee
 Wysłana - 14 grudzień 2005 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

No wreszcie jakaś kobieta i rozmowa nabiera sens. Ale jedna to zamało żeby zobrazować czego chcą kobiety.
Więc z niecierpliwością czekam na kolejne wypowiedzi kobiet !

Zmieniony przez - kriSLee w dniu 2005-12-14 12:34:44

"Doświadczenie być może powiększa mądrość; nie zmniejsza jednak głupoty.&qu

VLAD.IV
 Wysłana - 14 grudzień 2005 12:40      [zgłoszenie naruszenia]

więc drodzy koledzy wasze rozważania są dosyć dziecinne

droga ysabell - mam wystarczająco duze doswiadczenie... zeby stwierdzic to co napisalem powyżej...
I jeszcze raz powtórzę... Wam kibietom to sie wiele wydaje na swoj temat... wydaje Wam sie ze lubicie kwiaty, wydaje sie ze chcecie czulego faceta, wydaje Wam sie ze chcecie takiego ktory bedzie o Was dbal...
i tak jest dopuki nie poznacie takiego... bo potem szybko go zostawiacie dla jakiegoś buraka i prostaka...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Nowieńkij
 Wysłana - 14 grudzień 2005 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

Słuchajcie panów z doświadczeniem, bo na razie jeszcze wiele przed wami.
Masz VLAD.IV soga bo piszesz to, czego mi się pisać nie chce

Lecz kiedy nadejdzie godzina powstania, magnatom lud ucztę zgotuje,
muzykę piekielną zaprosi do grania, a szlachta niech wtedy tańcuje.

Andromedaa
 Wysłana - 14 grudzień 2005 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

Raptor - żeby było łatwiej to powiedz dlaczego nie jesteście już Razem ?? Bo to dość ważny szczegół. I tak jak koleżanka - czy chcesz ją tylko jaką "zapchaj dziure" do czasu jakiejś nowej Pani czy chcesz, żeby wróciła na stałe ??

Ysabell - nie wszystkie blondynki pragną Faceta z furą, skórą i komórą

Sorki za "zapchaj dzuira" jakoś mnie wzięło ostatni na ten wyraz

Edit: już wiem, że na stałe

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2005-12-14 12:50:24

Ekspert -

ysabell
 Wysłana - 14 grudzień 2005 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

:)
Andromedo, ja też jestem blondynka:)
Ale nie o tym chciałam, VladIV mylisz się...i to bardzo, mówiąc krótko zapewne należysz do panów którzy trafili na niefajne laski i teraz wydaje im się że wiedzą wszystko na temat psychologii kobiety, a to nie jest tak kolego nowińskij (?jeśli pomylilam się w pisowni to przepraszam:)
Proponuję zweryfikowanie poglądów przez rozszerzenie kręgu zainteresowań na inne, wartościowsze panie...są takie.... A jeśli chodzi o brutalnych samców, no cóż jest w nas trochę tej biologii na tyle, żeby szowinistyczne apekty męskiej natury robiły wrażenie...tak jak w tej dorosłej wersji bajki o czerwonym kapturku ...na końcu i tak wybieramy leśniczego:)
Więc Raptorku udowodnij swojej pani że ona jest jedyna i na zawsze, a żeby to udowodnić musisz tak czuć a jeśli już czujesz powiedz, prosto, po swojemu....powodzenia:)

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

Nowieńkij
 Wysłana - 14 grudzień 2005 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

i to bardzo, mówiąc krótko zapewne należysz do panów którzy trafili na niefajne laski i teraz wydaje im się że wiedzą wszystko na temat psychologii kobiety, a to nie jest tak kolego nowińskij (?jeśli pomylilam się w pisowni to przepraszam:)

Po polsku to by było nowiutki
Nie wiem jak VLAD, ale ja dysponuję nieco szerszą gama doświadczeń, niż "trafianie na niefajne laski". I prawdopodobnie "burak i prostak" tez jest myślowym skrótem. I nic tu nie ma do rzeczy psychologia.
Suche fakty.

Lecz kiedy nadejdzie godzina powstania, magnatom lud ucztę zgotuje,
muzykę piekielną zaprosi do grania, a szlachta niech wtedy tańcuje.

VLAD.IV
 Wysłana - 14 grudzień 2005 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

nie mylę się... być moze miałem pecha i w małżeństwie i z innymi kobietami..
na pewno są inne... albo inaczej powiem - podstawą są starsze i doswiadczone... takie które zaliczyły juz kontakty z różnymi twardzielami, macho, cudownymi bajarzami itp... czyli dostały zdrowo od życia...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Chciałabym aby zrobił to tak ......

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10