FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7072 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Chciałabym aby zrobił to tak ...... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chciałabym aby zrobił to tak ......"   

VLAD.IV
 Wysłana - 14 grudzień 2005 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

Burak i prostak, to okreslenie na kolesia, ktory nie pamieta o zadnych rocznicach, kwiatach, równo zlewa kobiete, wtedy gdy ona go potrzebuje idzie z kumplami na piwko, ma ciągle fochy, wyznaje zasade że "brak problemu to też już problem" a najlepiej jeszcze gdy żyje na jej koszt... taki facet ma pewnosc ze kobieta go nie zostawi...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

ysabell
 Wysłana - 14 grudzień 2005 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

VladIV no chyba sobie zartujesz...nie znam takich lasek co nie zostawilyby buraka i prostaka...hm...chyba ze ma inne walory, które sprzyjają trwałości uczuć...jak to się mówi: oksytocyna dzień zaczyna:)
A cała dyskusja ma przecież pomóc koledze a my tu baju, baju o tym jacy nieszcześliwi są biedni i wrażliwi mężczyźni i jakie straszne są kobiety... ni e jest tak panowie...Co by nie powiedzieć...wasza i tylko wasza wina...bo skoro wy możecie laski puszczać kantem, oszukiwać i zdradzac... to my nie??? A dlaczego???? To już nie jest tak jak w piosence..."(...) bo męska rzecz być daleko a kobiety wiernie czekać(...)"!!!!!!!

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 14 grudzień 2005 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

To już nie jest tak jak w piosence..."(...) bo męska rzecz być daleko a kobiety wiernie czekać(...)

Właśnie zauwazylem, ze postrzegasz swiat przez pryzmat piosenek i (zapewne) literatury i filmow...
Tak jakbys żyła w jakims innym swiecie... nie widzisz jak jest???
Mężatki same sie pchają do łóżka wogole nie przejmując się mężami... znaleźć partnerke na całe życie to chyba niemożliwość...
A Ty mi tu opowiadasz bajeczki jak z babskiej nasiadówki w knajpie, na której sobie na facetów narzekacie i jedna drugą nakręca jakie to biedne jesteście...

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

Gumis777
 Wysłana - 14 grudzień 2005 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

"wasza i tylko wasza wina."
Typowo kobieca odpowiedz.

ysabell bardzo sie mylisz w swoich pogladach.Rowniez mam troche doswiadczenia i zauwazylem tak samo jak vlad ze ci DOBRZY faceci z kultura sa zlewani przez panny ,a takie jelopy i nieroby bez wychowania ktore zeruja bez kasy na pannach wogole sie niemartwia,a tamte sie kleja jak glupie do nich.PARE RAZY BYLEM TEGO SWIADKIEM !!!

Powiem wam inna historie nawet znam goscia ktory tluk swoja panne ,a jak kiedys chcialem stanac w jej obronie dostalem o******l .TAK zostalem zbesztany za to ze chcialem ja obronic.I to przez NIA.

Wiec dziewczyny niepiszcie ksiazkowych poematow ,bo tak naprawde kulturalny i szarmancki facet nudzi sie wam w 3 minuty.

Romantyk w dzisiejszych czasach to juz MIT nietety

Mimo to niezmienie sie,bo juz taka moja natura.

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2005-12-14 14:24:41

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 14 grudzień 2005 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

ja tez nie mam zamiaru udawac kogos innego...

I tak wogole.. wsrod przedstawicieli jednej i drugiej plci jest po równo beznadziejnych osób...
Tylko, ze faceci to świnie i taka opinia jest lansowana..
a kobiety robią z siebie aniołki - to w tym jest problem

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

kriSLee
 Wysłana - 14 grudzień 2005 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

VLAD IV: podstawą są starsze i doswiadczone... takie które zaliczyły juz kontakty z różnymi twardzielami, macho, cudownymi bajarzami itp... czyli dostały zdrowo od życia...
Ej, trochę mnie to przeraża, bo to znaczy że trzeba szukać wśród starych bab ,bo przecież młode nie zdążą zdobyć takiego doświadczenia, chyba że zaczną w młodym wieku - ale tu z kolei czytałem wiele wypowiedzi (chyba twoich też), jak "przeklinaliście" te które tak młodo zaczynają - więc - BŁĘDNE KOŁO ?

Gumis777: Rowniez mam troche doswiadczenia i zauwazylem tak samo jak vlad ze ci DOBRZY faceci z kultura sa zlewani przez panny ,a takie jelopy i nieroby bez wychowania ktore zeruja bez kasy na pannach wogole sie niemartwia,a tamte sie kleja jak glupie do nich.PARE RAZY BYLEM TEGO SWIADKIEM !!!
Hmmm...no a jak ja powiem, że wręcz przeciwnie - i też mówię z własnego doświadczenia i dziwię się na to co wy tu piszecie bo tak procentowo to znam 20% przypadków, że dziewczyna mimo iż gościu był prostakiem i hamem to z nim była - ALE TO BYŁ SPECYFICZNY TYP DZIEWCZYNY (powiedzmy też skrajnie 'prostej'). A tak to większość wręcz przeciwnie, leci na tych eleganckich, kulturalnych, szarmanckich, inteligentnych.
To ja nie wiem jak teraz zadecydujecie/zadecydujemy kto ma rację ? Może takim rozwiązaniem, że w różnych regionach Polski są skrajnie różne kobiety - ale jak dla mnie to po prostu ja i wy macie doświadczenia z innymi typami dziewczyn.

"Doświadczenie być może powiększa mądrość; nie zmniejsza jednak głupoty.&qu

VLAD.IV
 Wysłana - 14 grudzień 2005 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

nie starych bab... tylko dojrzałych kobiet - nie wiem ile masz lat... ja zazwyczaj spotykalem sie ze starszymi..
nie daje to oczywiscie gwarancji, ale jest pewniejsze...
poza tym starsza kobieta (czyli tak 25-35 lat) to sam miód

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

ysabell
 Wysłana - 14 grudzień 2005 15:35      [zgłoszenie naruszenia]

Nie żyję w świecie bajek....VladIV skad Ci to????
Wiecie co Krislee ma rację. Dzieki za to zdanie...
A ja myślę że wam jest tak łatwiej po prostu, stwierdzić że wszytskie panny lecą na buraków, bo łatwiej być burakiem niż kulturalnym człowiekiem. Wcale nie piszę z nasiadówki z koleżankami, piszę jak jest.
A wy panowie przeczytajcie bajki jeszcze raz, tam cała prawda zawarta, a nie się użalacie nad sobą...polecam szczególnie tę o czerwonym kapturku!!
Aha żeby nie było, ja też mam doświadczenia...i wiecie co... takiego prostaka można wychować...a to satysfakcja nie z tej ziemi:) gorzej jak jednak okazuje się burakiem i odchodzi--zmieniony do innej, ale to już inna historyjka:) Więc generalnie burakom mówimy nie i basta!!!!

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

kriSLee
 Wysłana - 14 grudzień 2005 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

[..]poza tym starsza kobieta (czyli tak 25-35 lat) to sam miód [..]
35 !!! a fe - to prawie jak ... np. moja ciocia

To już wiem skąd te nieporozumienia. Takie fora dyskusyjne 'o życiu' powinno się dzielić wiekowo - dla młodzieży i dla tych starszych. A tak to są gatki z dwóch różnych światów. Jak kłótnia między rybą a ptakiem co jest lepsze pływanie czy latanie

"Doświadczenie być może powiększa mądrość; nie zmniejsza jednak głupoty.&qu

VLAD.IV
 Wysłana - 14 grudzień 2005 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

...ech yssabell...
nie łatwiej... bo ja nigdy nie będę traktował kobiet przedmiotowo...
I właśnie trafiłaś w sedno - Panie mają poczucie misji...
Po co brać faceta który je sznuje i dba o nie... przeciez mozna wziąć chama i go wychowywać...
Ps nikt sie nad sobą nie użala...

Tak KrisLee - Ty mowisz o dziewczynkach (podobnie chyba jak i yssabell), ja o kobietach...

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2005-12-14 15:45:56

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Chciałabym aby zrobił to tak ......

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10