FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7072 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Chciałabym aby zrobił to tak ...... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chciałabym aby zrobił to tak ......"   

rafee
 Wysłana - 14 grudzień 2005 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

ysabell: "My" czyli kto ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

kriSLee
 Wysłana - 14 grudzień 2005 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

Dlatego powinien być podział wiekowy
Bo jak dla mnie to ja mówię o dziewczynach, a ty mówisz o...ciociach
I się ni jak nie dogadamy.

"Doświadczenie być może powiększa mądrość; nie zmniejsza jednak głupoty.&qu

rafee
 Wysłana - 14 grudzień 2005 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

kriSLee: ale vlad ma jak najbardziej racje. Chociaz one moze nie sa juz pierwszej swierzosci (chociaz niektore wygladaja smakowicie) to jednak sa bezporownania mniej wybredne i bardziej zyciowe od tych odpicowanych malolatek, ktore same nie wiedza czego chca

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 14 grudzień 2005 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

skoro ona rzucila,to nie ma co chciec wiecej
taka decyzja jest na chlodno przekakulowana
co innego jak facet zostawil,ale wtedy by nie bylo takiego pytania
no ewentualnie jeszcze ratunek,ze oboje doszli do wniosku,to jedyna szasna

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

malina_21
 Wysłana - 14 grudzień 2005 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

Do autora:
Masz kilka możliwości, ale wszystko zależy od tego jaka to jest dziewczyna.
Zakładając, że normalna ( która nie leci na kasę, samochód itp.), możesz ją ponownie skołować rozmawiając z nią szczerze ( u mnie ta wersja nie działa, ale romantyczne laski ją lubią)albo przyjąć inną taktykę.
Inna taktyka:
Musisz być wobec niej obojętny, tak żeby wyczuwała od ciebie chłód( ale nie przesadzaj). Nie pokazuj że tobie na niej zależy. Gadaj z nią jak z najzwyklejszą kumpelą i najważniejsze- zaimponuj jej czymś.Pokaż jej że jesteś inteligentnym, dobrze wychowanym i wspaniałym facetem. Uwierz mi, wtedy bedzie żałować że nie jest już z tobą. I broń Boże nie pokazuj jej że w każedej chwili może cię mieć spowrotem.

bambochaaa
 Wysłana - 14 grudzień 2005 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

apropo prostakow, burakow i szarmanckich facetow ==> kazda laska ma inny charakter i woli co innego
mnie osobiscie odpowiada facet w 65% szarmancki i w 35% "chamski"

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

Gumis777
 Wysłana - 14 grudzień 2005 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

"Aha żeby nie było, ja też mam doświadczenia...i wiecie co... takiego prostaka można wychować...a to satysfakcja nie z tej ziemi:) gorzej jak jednak okazuje się burakiem i odchodzi--zmieniony do innej, ale to już inna historyjka:) "

wybacz

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

sobih
 Wysłana - 14 grudzień 2005 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

i ja przylaczam sie do zdania VLAD'a, gdy kobiecie jest dobrze, szybko sie nudzi, a wtedy byle co potrafi skutecznie odwrocic uwage od dotychczasowego faceta. i tego w zaden sposob nie moge zrozumiec.
podobnie jak VLAD wybieram starsze kobiety (bo i nie wygladam na swoje lata ), powody te same, z czasem kobiety sa po prostu lepsze do zycia, duzo latwiej sie z nimi porozumiec, bardziej wartosciowe i rozumne .
o malolatkach mozna powiedziec tylko stare polskie powiedzenie - czym skorupka za mlodu... ...

ysabell
 Wysłana - 14 grudzień 2005 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

rafee.... "my" czyli normalne, inteligentne młode kobiety...Mogę zabrać głos w ich imieniu, większość się ze mną zgodzi a za ekstremalną mniejszość się nie wypowiadam...
Do VladaIV..Poczucie misji to mają misjonarki!!! no i pewnie misjonarze!
A kobiety lubią mieć satysfakcje, zresztą to ludzkie!! wy też lubicie mieć satysfakcję...etc
dziekuję wszystkim za SOGi:)

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

Wodzu10
 Wysłana - 14 grudzień 2005 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

VLAD ma rację. Najczęściej jest tak, że dziewczyna odchodzi od naprawdę fajnego faceta i idzie do jakiegoś buraka bez zasad i przyszłości. Wychować???? Jakby mnie moja chciała przekręcić na swoje zasady to by niezła wojna była. I wzajemnie zapewne. Trzeba się jakoś dobrać. A najlepiej to mieć w sobie troszkę z takiego buraka a więcej z naprawdę porządnego faceta i wtedy będzie ok. No ale tak już mają dziewczyny, że jak odchodzą to do 10000000000000000000% buraka. Jak laska idzie do jakiegoś po***a to sama jest po***ana i nie warta lepszego faceta. I niech mi tu żadna nie pisze, że tak nie jest, bo to 100% prawda. W 90% przypadków.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Chciałabym aby zrobił to tak ......

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10