FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2709 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Chciałbym aby zrobiła to tak... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chciałbym aby zrobiła to tak..."   

zezowata
 Wysłana - 23 grudzień 2005 12:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zwracam się do płci męskiej na tym forum. Chciałabym się dowiedzieć panowie, jak to z wami jest. Czy lubicie jak atrakcyjna kobieta was podrywa, czy zniechęca was takie zachowanie u kobiet, bo to wy lubicie robić ten pierwszy krok? Jeżeli lubicie , to ona powinna/ chciałbym aby zrobiła to tak...
Proszę o dokończenie. Jak chcielibyście zostać uwiedzeni przez dziewczynę?
Interesują mnie wasze fantazje na ten temat.

wortal
 Wysłana - 23 grudzień 2005 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli lubicie , to ona powinna/ chciałbym aby zrobiła to tak...

...
ok, ja bym to widział tak.
Laska podchodzi i daje mi 5 tys. zł dla pewności, że jak sie wygada mojej dziewczynie, to te kase zgarne (jak sie nie wygada, to i tak bede trzymał kasę dla pewnośc - tak czy tam bede mial 5 tys. )

i jak juz mam pewność, że moge bez konsekwencji zdradzic, to prosze o kilkanaście lodów pod rząd, i potem kilka numerków przez tydzień.
Rzecz jasna, ta laska nie bedzie moja dziewczyną przyszłoą, bo takich dziewczyn nie szanuje, zreszta moje podjescie do tej sprawy tez jest iście kur.ewskie,
ale takie były moje pierwsze mysli

a tak powaznie, to ja wole najpierw złapac kontakt wzrokowy od dziewczyny. Jak jest i mam "naoczne przyzwolenie", to ja "zdobywam".

Nie pcham się w chamskie akcje, gdzie potem koles jest namolny, jak w 5 sek można wyczuć, czy kobieta cie akceptuje czy nie.
Czasem widze takich kolesi w knajpach, gdzie cały wieczór sie lepia i walą teksty, jak od razu widac, że nic z tego nie będzie, a laska mysli, jak by sie od palanta uwolnić.
Niektórzy sa ślepi, a oczy to podstawa
Zresztą na dziewczyny, które nas nie chca od razu też jest sposób, ale czasochłony, bo wariant na "namolne gów.no" to opcja dla amatorów.

Wyciąg z regulaminu :
Ptk. 4 - "wortal" ma zawsze rację :-D
Nie klikaj [wortal.prv.pl]

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 23 grudzień 2005 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

mam spore doswiadczenie w tej kwestii...
wszystko zalezy od sposobu w jaki to robi... czy delikatnie okazuje ze ją interesujesz... czy siada Ci na kolanach po 2 zdaniach

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

ggggtt
 Wysłana - 23 grudzień 2005 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

Lubie jak mnie podrywaja atrakcyjne dziewczyny bo ja to troche niesmialy jestem i rzadko kiedy zrobie pierwszy krok
Najlepiej jak sie przyczepiaja jakies panny ze od razu widac ze szlaufy to niezla beke z nich mam

Doradca i Specjalista w dziale Motoryzacja...
[http://www.insomnia.pl/Honda_Civic_Coupe_6gen%2E-t579646.html]
[http://www.insomnia.pl/temat156226/]

nupel
lachoniator
 Wysłana - 23 grudzień 2005 13:36      [zgłoszenie naruszenia]

a wiec tak mnie szczerze powiuedizwaszy to odpych w jakims styopniu, nielubei jak laska mi sie nazuca nawet jak jest ladna itp to po jakims czasie mnie to meczy !( i jest problem ze ja nielubie pierwszego kroku robic itp)
dlatego ja sobie widze to tak

wybranka daje lekki znak ze jest mną zainteresowana i ja musza to odwzajemnic, i wtedy podryw który najbardizej dizal namnie to sa wspule wyglupy czasem nawet lekko sprosne ! ( tyak jak ostatnio wyglupialismy sie i zartowalismy na gg i wkoncu zeszlo do tego jak by to wygladalo jak ona by przyszla domnie i jak by to chchioala robic ) takie cos domnei najbardzije trafia

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

elchuka
 Wysłana - 23 grudzień 2005 13:50      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie to bez znaczenia czy dziewczyna zarywa czy chłopak tzn. chłopak w sensie ze chłopak do dziewczyny nie do mnie to tak dla sprostowania , tylko ze musi to robic subtelnie i delikatnie... a nie namolnie i zaraz sie rzuca na ciebie i siada na kolanach i Bog wie co ona chce... tak to widze

jeszcze mam pare innych wizji ale to juz innym razem

Znawca -

niwix
Kłapouchy
 Wysłana - 23 grudzień 2005 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

ja tam lubie być podrywany

jak ? najpierw delikatnie az do mniej deliktanie

OSIOŁKOWY MODERATJER
[http://www.insomnia.pl/temat192606/] nju autoportret str 15
[http://www.insomnia.pl/temat177875/] wakacje bandyty [http://www.insomnia.pl/temat167811/] kłapouchy vel niwix
[http://www.insomnia.pl/temat186368/] me and my .. son

Baryla_27
 Wysłana - 23 grudzień 2005 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

Prosto z mostu , laska podchodzi i mowi ze jej sie podobam , i chce ze mna porozmawiac . Nastepnie ja tez zaczynam sie udzielac , a reszta sama sie wyjasnia ...Pozdro.

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 23 grudzień 2005 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak Vladysław

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

F0rest
 Wysłana - 23 grudzień 2005 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

a ja nie lubie jak dziewczyna pcha sie to ja powinienem ją zdobywac a nie ona mnie...

''Roses are red. Violets are blue. Milk, eggs, coffee.'

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 23 grudzień 2005 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

delikatnie nie na hama. Bo jak siada na kolana po 2-3 zdaniach to naprawd nie traktuje tego powaznie

Krolewicz Imprez i Używek%-)
oraz moderator seksu

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Chciałbym aby zrobiła to tak...

Strony: 1 2