FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7887 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Chcicalbym oddac szpik kostny. Jak to wyglada, czy boli itd. 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Chcicalbym oddac szpik kostny. Jak to wyglada, czy boli itd."   

janusz8911
 Wysłana - 12 marzec 2009 01:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Chciałbym oddać szpik kostny. Podpowiedzcie gdzie mam się zgłosić, i jak to wszystko wygląda. Czy jest tu osoba, która oddawała już szpik kostny. Oczywiście mowa tu o honorowym dawstwie

Termitek
Little boy
 Wysłana - 13 marzec 2009 18:55       [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/Oddawanie_szpiku-t580154.html]

...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

Chcicalbym oddac szpik kostny. Jak to wyglada, czy boli itd.

Warto przeczytać: Szukam dobrego ortopedy w Krakowie | Brak legitymacji | co to ? | Co mi dolega? | Obrzęk w kolanie :( ;( | Troche wstyd mi pisac;/ | Pękająca skórka na penisie | Wysypka | czerwone oko | Woda gazowana/niegazowana. | Nalewka tybetańska | Termin ważności | Brodawka [fotki] | Czy masturbacja może być przyczyną trądziku? | ortopeda lodz | Błona dziewicza - funkcje fizjologiczne | kurestwo | grunge | stulejka sex | stulejka | hydraulik | vidal | skinhead | street90 | bellus | zator | wsp | po jakim czasie | sms | wrocic | dziewczyna | co brał Zyzz | Zyzz | vodicque | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.