FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2620 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Chciec a nie móc.. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chciec a nie móc.."   

juliet_te
 Wysłana - 28 styczeń 2006 16:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jestem z chłopakiem o jakiegos czasu,wszystko jeste ok :)dobrze sie nam układa i w ogóle. tylko ze czym dluzej jestesmy razem tym bardziej chce aby z nim byl ten pierwszy raz. tylko wlasnie w tym miejscu pojawia sie problem, tzn chcialabym to zrobic z kims z mim bede juz przez cale zycie. bardzo sie kochamy ale zawsze pozostaje cien watpliwosci.i strach przed niechciana ciaza/ Czy ktos moze mi powiedziec kiedy bedzie ten odpoiwedni moment?

Andromedaa
 Wysłana - 28 styczeń 2006 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

Czy ktos moze mi powiedziec kiedy bedzie ten odpoiwedni moment?

Nie, sama musisz to poczuć.

Ekspert -

funkadelic
 Wysłana - 28 styczeń 2006 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

tzn chcialabym to zrobic z kims z mim bede juz przez cale zycie. bardzo sie kochamy ale zawsze pozostaje cien watpliwosci

To co, mamy go przekonac zeby był z toba całe zycie?Pewności nigdy miec nie bedziesz,moze bedziecie razem do konca moze cie rzuci za miesiac.Jak bedziesz tak podchodzic do tego to nigdy sie nie przełamiesz.Poki co kochacie sie wiec nie ma widze przeszkody.To seks, nie ślub on nie zobowiązuje do bycia na zawsze razem(slub w sumie do tego tez nie zmusi)wiec nie oczekuj tego od zycia i od tego chłopaka.

Znawca -

skafi
 Wysłana - 28 styczeń 2006 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

Czy ktos moze mi powiedziec kiedy bedzie ten odpoiwedni moment?

po slubie

[http://www.insomnia.pl/temat167510-strona1/] skafi
[http://www.sfd.pl/temat191848/] Ride by skafi
TOTUS TUUS
[*][*][*]

Znawca -

Danielloo
 Wysłana - 28 styczeń 2006 17:24     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

sid_
 Wysłana - 28 styczeń 2006 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

" Jestem z chłopakiem o jakiegos czasu,wszystko jeste ok :)dobrze sie nam układa i w ogóle. tylko ze czym dluzej jestesmy razem tym bardziej chce aby z nim byl ten pierwszy raz. tylko wlasnie w tym miejscu pojawia sie problem, tzn chcialabym to zrobic z kims z mim bede juz przez cale zycie. bardzo sie kochamy ale zawsze pozostaje cien watpliwosci.i strach przed niechciana ciaza/ Czy ktos moze mi powiedziec kiedy bedzie ten odpoiwedni moment? "

generalnie to zadko kiedy pierwszy partner sexualny jest pierwszym i ostatnim i zadko kiedy pierwszy zwiazek jest na cale zycie ... pewnosci nigdy nie bedziesz miec... ale cala reszta zalezy od ciebie czyli jakie bedą sie wspomnienia z tym wiazac itd. Pozatym skoro ty tego chcesz ... on tego chce ... kochacie sie ... to ja niewidze tutaj zadnego problemu.

Zmieniony przez - sid_ w dniu 2006-01-28 18:52:19

sidE_

nupel
lachoniator
 Wysłana - 28 styczeń 2006 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

hmm moja odpoweidz chyba Cie nieustatysfakcjonuje bo ja jetsem zwolenniekiem sexu zdecydowanie przed slubem !
wiec jesli uwazasz ze sioe kochacie itp to mozesz mu sie oddac to poglebi wasza milosc,a to czy wy bedziecie razem do konca zycia to niewiem i chyba nikt nieiwem ! alepoki masz tą kochającą osobe przy sobie to oddaj jej to co mozesz najcenniejszego !
wogole niewidze sensu oddawania sie osobie po slubie (moze i dziwny jestem ale takie moje zdanie)

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 28 styczeń 2006 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

ten moment następuje w chwili akceptacji swojego ciała i chęci dzielena się z kimś innym...

%-)

Specjalista -

juliet_te
 Wysłana - 28 styczeń 2006 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

to mamy juz za soba, akceptujemy siebie :)

ferry
 Wysłana - 28 styczeń 2006 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

Sama musisz podjąć decyzję czy chcesz czy nie. Co my na forum możemy wiedzieć o was?

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 29 styczeń 2006 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

akceptujesz siebie? jakbys akceptowała to byś nie pisała takich tematów

%-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Chciec a nie móc..

Strony: 1 2