FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4014 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
Chemia szybkoo! Pomozcie,wazne !!;( 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Chemia szybkoo! Pomozcie,wazne !!;("   

iceteas
 Wysłana - 28 maj 2008 00:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

elo mam pare zadan i musze je miec na rano ,troche zrobilem sam a reszty juz nie umie..:( Za kazda pomoc sogi!!!

1. podczas utleniania 64 g tlenku siarki VI zuzyto 32 g tlenu,otrzymujac tlenek siarki VI oblicz mase otrzymanego tlenku

2. w rekacji sodu z woda powstaja wodorotlenek sodu i wodor. oblicz mase wydzielonego wodoru, jezeli do reakcji zuzyto 23 g sodu i 18 g wody, a otrzymano 40 g wodorotlenku sodu

3. podczas rozkladu 36 g wody otrzymano tlen i wodor. wiedzac ze stosunek masy tlenu do masy wodoru wynosi 8 : 1 oblicz masy obu powstalych gazow

4.oblicz stosunki atomowe i masowe wegla do wodoru w nastepujacych zwiazkach C2H2 , C2H4, C2H6,

5. OBLICZ STOSUNKI ATOMOWE I MASOWE AZOtu do tlenu w tlenkach NO2 I N2O4

7. ZELazo laczy sie z tlenem w stopsunku masowym 7 : 2. oblicz ile gramopw zelaza polaczy sie z 6 g tlenu.

8. glin laczy sie z tlenem w stosunku masowym 9 do 8. oblicz masy pierwiaskow potrzebne do otrzymania 34 g tlenku glinu

9. oblicz stosunek masowy wapnia do bromu w bromku wapnia, jezeli z 20 g wapnia otrzymano 100 g bromku wapnia.

10. siarka tworzy dwa tlenki so2 i so3. ustal ktory tlenek siarki powstal w wyniku polaczenia 8 g siarki z 8 g tlenu.

11. dzieki rozkaldowi pewnej ilosci wody otrzymano 3 g wodoru i 24 g tlenu. oblicz masy wodoru i tlenu, ktore mozna otrzymac przez rozklad 90 g wody.

12. oblicz sklad procentowy siarczku zelaza w ktorym stosunek masowy zelaza do siarki wynosi 7 : 4
13. ustal stosunek masowy wegla do siarki w siarczku wegla, jezelistosunek atomowy wegla do siarki w tym zwiazku wynosi 1 :2

14. oblicz sklad procentowy kwasu azotowego V czyli hno3, wodorotlnku sodu naoh i azotanu V sodu nano3

hej hej to ja gej..%-)
znaczy rus w wersji limited ban..%-)

tabcin
 Wysłana - 28 maj 2008 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

a probowales chociaz je rozwiazac? bo nie pojmuje jak mozna chodzic do szkoly i miec z tym problemy

iceteas
 Wysłana - 28 maj 2008 00:21      [zgłoszenie naruszenia]

ja tez nie pojmuje.. rozwiazalem pare tych najprostszych,nie kapuje wogole np 7. ZELazo laczy sie z tlenem w stopsunku masowym 7 : 2. oblicz ile gramopw zelaza polaczy sie z 6 g tlenu. ogolnie to moge to obliczyc sam tylko ****a nie wiem jak,tzn potrzebny mi schemat jak i se poradze..

hej hej to ja gej..%-)

.bionic.
 Wysłana - 28 maj 2008 00:34      [zgłoszenie naruszenia]

a próbowałeś z proporcji?

Współczesnej dziewczynie bardziej przydaje się uroda niż intelekt
ponieważ przeważnie współczesny facet ma lepiej rozwinięty wzrok niż mózg

iceteas
 Wysłana - 28 maj 2008 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

tzn jak? ej pomoz noo.. sogi beda..

hej hej to ja gej..%-)

.bionic.
 Wysłana - 28 maj 2008 03:48      [zgłoszenie naruszenia]

ż - żelazo, t - tlen

7ż - 2t
xż - 6t

na krzyż: 7*6 = x*2
42 = 2x
x = 21

zreszta widac, ze jak waga tlenu sie potroila, to waga żelaza też musi sie potroic.

Dalej mam dziwne wrażenie, że to musi byc prowokacja..

Współczesnej dziewczynie bardziej przydaje się uroda niż intelekt
ponieważ przeważnie współczesny facet ma lepiej rozwinięty wzrok niż mózg

iceteas
 Wysłana - 28 maj 2008 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

ok juz wszytskie kapuje,tylko procz 8 i 9 ,jakby mogl ktos wytlumaczyc jak too sog..

hej hej to ja gej..%-)

Don quixet
DON TO CHUJ
 Wysłana - 28 maj 2008 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

8. glin laczy sie z tlenem w stosunku masowym 9 do 8. oblicz masy pierwiaskow potrzebne do otrzymania 34 g tlenku glinu

M Al2O3=105g/mol

9gAl----8gO
17,5gAl---x
x= 15,56gO
-------------------105gAl2O3 ----54g Al
--------------------34g--\\-- ----xgAl
---------------------x=17,49~17,5gAl

9. oblicz stosunek masowy wapnia do bromu w bromku wapnia, jezeli z 20 g wapnia otrzymano 100 g bromku wapnia.

M CaBr2=200g/mol
MCa=40g/mol
MBr=80g/mol
Dalej juz sobie sam poradzisz.
Hint: W 1molu Ca2Br masz 1 mol Ca i 2 mole Bromu.
I nie zapomnij o sogu.

RECEDITE,PLEBES! GERO REM IMPERIALEM!
Mafia znających łacinę%)
Si vis pacem, para pecunia et nulla dies sine linea%-)
I shall be nicer, if you will be smarter.

Znawca -

tabcin
 Wysłana - 28 maj 2008 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

czego to człowiek dla sog'a nie zrobi, ja jednak jestem przeciwko propagowaniu kretynizmu wsrod mlodych ludzi

Don quixet
DON TO CHUJ
 Wysłana - 29 maj 2008 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

Czuję sie pojechany, a byłem pełen dobrych intencji.
OK: Ucz sie tumanie, bo nie zawsze znajdziesz pomocną duszyczkę!!!

RECEDITE,PLEBES! GERO REM IMPERIALEM!
Mafia znających łacinę%)
Si vis pacem, para pecunia et nulla dies sine linea%-)
I shall be nicer, if you will be smarter.

Znawca -

tonia222
 Wysłana - 22 wrzesień 2008 23:02       [zgłoszenie naruszenia]

mam wielki problem z zadaniem.
Miedz reaguje z siarka w stosunku nasowym 4:1. oblicz ile gramow miedzi i ile gramow siarki uzyto do reakcji w ktorej otrzymano 80 g siarczku miedzi (II)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Chemia szybkoo! Pomozcie,wazne !!;(

Warto przeczytać: potrzeba mi mózga ze xcelana teraz! | podkład budowlany salonu samochodowego | statystyka | Mechanika techniczna - proszę o pomoc. | Fizyka kondensatory. Proszę o pomoc lub wzkazówki. | Półwidok-półprzekrój | Km na lata świetlne | matura chemia | chemia | Policzy ktoś? %-) Sog będzie | zadanie chemia - gimnazjum | Testy logiczne | Zadania z fizyki. Dynamika/kinematyka. | Fizyka - Doświadczenie | Geografia-WULKANIZM. Bardzo proszę o pomoc!!! | Opór zastepczy | installC | życzenia | pirat | źle uwodzona | życzenia swiateczne | fear | greru | czy się rozstać | pijane | lumia 710 | wyprowadzka od rodziców | wynajem mieszkania | mrozewska | zyczenia swiateczne | pizzeria | ibiza unieck | najbrzydsze | różowe | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.