FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2042 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Chińskie hakery atakują. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Chińskie hakery atakują."   

Oski_m
 Wysłana - 1 sierpień 2008 00:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Kaspersky twierdzi że obronił mnie dzisiaj przed trzema atakami. Z następujących IP: 60.173.70.136. i 58.20.222.30 oraz 124.165.225.109. Kolejno 22, 27 i 35 min. po północy. Lokalizacji dokonałem przy pomocy strony [http://www.digipedia.pl/ip/]. Według niej są to IP z Chin. Co prawda nie jest to sposób perfekcyjny, bo mi przykładowo wyświetla że jestem z Gdańska(300km), ale kraj jest poprawny. Stąd moje pytania?

1. Jaka jest szansa że kaperskiemu udało się mnie obronić?

2. Czego mogli chcieć?

3. Czy komuś też to się zdarzyło?

To już nie pytanie a prośba.
Kto ma chwilę czasu niech sprawdzi jakie miasto zamieszkania mu pokazuje i napisze w tym temacie z jaką dokładnością wskazało.

Proszę o sensowne odpowiedzi. Bez kotów, króliczków. czy innych zdjęć które są bezwartościowe pod względem zagadnienia tematu.

Z góry dziękuje.

Do ut des.
GT na zawsze w sercu mym.

Znawca -

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 1 sierpień 2008 01:03      [zgłoszenie naruszenia]

****e ***ane z tycg chinoli mi tez sie kiedys wpierxdalali

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Specjalista -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 1 sierpień 2008 01:31      [zgłoszenie naruszenia]

Cienko cos pokazuje ta polska strona. Juz lepsze wyniki daje:
[http://www.melissadata.com/lookups/iplocation.asp] . Jestem w Chicago, a Carol Stream to takie miasteczko obok. Tym niemniej internet mam dsl z Ameritech a nie Nextel . Tak ze nie ma idealnych rozwiazan.

A co do hakerow, to juz od dluzszego czasu jakies zoltki z Pekinu i okolic chca wlamac sie na moja kamere. Taka z wbudowanym serwerem, ma staly IP. Co sprawdze logi kamery, to Chiny, Korea lub Hong Kong.

Zmieniony przez - zbys w dniu 2008-08-01 01:33:13

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 1 sierpień 2008 01:33      [zgłoszenie naruszenia]

****e nie?

mnei to powoli zczyna w****iac, mozna gdzies to zglosic?

Zmieniony przez - Yosiemaelo w dniu 2008-08-01 01:34:18

Specjalista -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 1 sierpień 2008 01:38      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czego szukaja. Z okazji olimpiady otworzyli im internet, to sie wyzywaja. Pewnie chca skrasc jakies dane, numery kart kredytowych, loginy i hasla do bankow itp... A pozniej przelew na swoje konto.

Pewnie nawet nie wiedza, ze to tylko kamera na tym IP i sie wlamuja.

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 1 sierpień 2008 01:43      [zgłoszenie naruszenia]

ja mialem z nimi problem juz od dawna pewnie szukaja hasel do gier online heh

Specjalista -

Oski_m
 Wysłana - 1 sierpień 2008 02:01      [zgłoszenie naruszenia]

@Zbys
Strona podana przez Ciebie wyniosła mnie aż do Warszawy. Ale dostawce cały czas dobrze wskazuje.

Do ut des.

Znawca -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 1 sierpień 2008 02:13      [zgłoszenie naruszenia]

Eeee, no to Cie awansowalo chyba?

Ekspert -

NrG
 Wysłana - 1 sierpień 2008 06:38      [zgłoszenie naruszenia]

Eh, przecież to zwykłe skany portów najprawdopodobniej były. U mnie w logach routera codziennie widać, że firewall blokuje jakieś boty co skanują losowe IP-ki w sieci. To jest normalka, a skanowanie jest raczej legalne, bo administratorzy sieci wykorzystują takie działania do testowania swoich i innych sieci pod kątem bezpieczeństwa.
Nie masz się czym przejmować.
Napisz jeszcze co Ci dokładnie napisał ten Twój firewall, bo jak tylko IP XXX Blocked, czy coś takiego to zwykłe próby skanowania.

Zmieniony przez - NrG w dniu 2008-08-01 06:45:42

.

Znawca -

Oski_m
 Wysłana - 1 sierpień 2008 06:51      [zgłoszenie naruszenia]

2008-08-01 00:35:00 Intrusion.Win.MSSQL.worm.Helkern! Adres IP atakującego: 124.165.225.109. Protokół/usługa: UDP na lokalnym porcie 1434. Czas: 2008-08-01 00:35:00

Do ut des.

Znawca -

NrG
 Wysłana - 1 sierpień 2008 06:58       [zgłoszenie naruszenia]

Aha, nie napisałeś wcześniej o tym wormie. Więc ktoś próbował Ci się wbić za pomocą tego gówna Jeżeli firewall to wszystko blokuje to jesteś bezpieczny. Masz jakieś otwarte porty? Jeżeli tak to na wszelki wypadek uaktualnij wersje aplikacji, które nasłuch.ują na tych portach. Pewnie masz XP - SP2/3 i wszystkie uaktualnienia zainstalowane? Możesz dać loga z HiJackThis, ale pewnie i tak wszystko OK jest, bo to była zewnętrzna próba.

Nasłu****ą -

Zmieniony przez - NrG w dniu 2008-08-01 06:58:34

.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Chińskie hakery atakują.

Warto przeczytać: problem z TEST DRIVE | Laptop(jaki kupić) | Najlepsze akumulatorki do cyfrówki | dziwna SIM | Nokia 6230i vs 6230 | gg jak złamać hasło | grundig mpaxx mp 600/512 | Komórka | jak zrobic zeby komp sie sam uruchamial - szybka pomoc! | Numer telefonu -> karta czy abonament? | Laptop za około 3000zł | poszukiwana instrukcja obsługi do aparatu Canon powershot a510!!!!! | VirtualDub | internet- co wybrać? | Jak przerobic RMVB NA AVI ?? | N80 WIFI | solarium | duA y penis | A A .A 9.lub | na hiszpana | bornholm | Twój ideał sylwetki vol 2 | telepraca | lolek246 | mitx | ubezpieczenie oc | mocne filmy | mocny film | co się stanie za posiadanie alkocholu nieletni | ile lodA3w | na domówke | pokemon | pokemony | wojnar | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.