FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6412 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Cholera-co zrobić?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Cholera-co zrobić??"   

mr nikt
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ok więc mam problem, w sumie może to sie nie wydawać ale posłuchajcie i doradźcie serio nie chce głupich wypowiedzi.
Chodzi o dziewczynę. Mianowicie historia naszej znajomości jest bardzo długa ale nie urozmaicona-żyliśmy własnym życiem aż do roku przed. Zaczęliśmy ze sobą chodzić. Było bardzo dobrze i nagle po jakimś czasie koniec. Normalna rzecz... trza żyć dalej. Tylko jeden problem-co jeśli nie możesz się pogodzic ze stratą przez kolejnych parę miesięcy, ufacie sobie i mówicie otwarcie o własnych problemach które czasem wolicie nawet zachować dla siebie?? Mieliśmy pare trudnych sytuacji, trochę razem przeżyliśmy i jednak coś zostało... Co mam zrobić w tej sprawie?? Nie chce ograniczać swojego życia do niej, a jednocześnie nie wyobrażam sobie dalszego czasu... bez niej.... pomóżcie jeśli umiecie. dzięki

heh....

kicia_d
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 16:08      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli ona ma juz kogos to juz nic nie poradzisz. Nie da sie rozkazac sercu. Jesli nie ma nikogo to moze jedank Wam sie uda, moze jednak zostało cos co Was nadal łączy. Powinienes bys zorientowany w sytuacji co sie z nia dzieje.

tommy82
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

Tez tak mam... Glupie uczucie, ale dokladnie wiem o co chodzi. Wiem, ze juz nigdy z Nia nie bede, ale wspomnienia tak czesto wracaja. I mysl, ze moge nie miec z Nia kontaktu poprostu przeraza!

Spotykam sie teraz z inna kobieta. Jest to dopiero poczatek znajomosci, ale mysle, ze moge byc z Nia szczesliwy. To bardzo pomaga i juz bardzo mi na Niej zalezy.

Staram sie zdystansowac od wspomnien z przeszlosci. Czasem udeje sie bardziej lub mniej... Z czasem bedzie coraz lepiej.

Ty tez tak zrob.
pzdr

Powiedz mi jak walczysz, a powiem ci kim jesteś

Rhoff-kA
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

... amoże porozmawiaj z nią szczerze Spróbuj ponownie zdobyc??!!

Kocham Cię Skarbie :*

mr nikt
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Posłuchajcie-ona sobie kogoś znalazła, ale on jarał zioło, czasem sięgał po amfe, był starszy,niewiele ale jednak. Miał na nią duży wpływ.
Może jestem nieskromny ale umiem chyba gadać z ludźmi. Mam wielu dobrych, sprawdzonych przujaciół i mógłbym mieć, heh, wiele dziewczyn... ale kocham tylko tę. Jakieś dwa tygodnie temu spotkaliśmy się. Dużo rozmawialiśmy i wiecie co?? Rzuciła tego chłopaka. Co o tym sądzicie??

heh....

VooDooMan
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 16:56      [zgłoszenie naruszenia]

Mam identycznie:P Mimo ze sie spotykam (przyjaznie) z byla dziewczyna trzymamy sie razem w paczce ktora niegdys tworzylismy to i tak mnie to meczy ze nie moge jej przytulic pocałowac itp. Rozmawiamy normalnie wszystko jest ok ale mnie i tak to meczy:) Nadal ja kocham to wiem bardzo dobrze =/ Ale zdałem sobie sprawe ze na to lekarstwo jest tylko jedno. Na Miłosc potrzeba Miłosci ~~ Czas zaczac szukac lekarstwa na stara chorobe.

Znawca -

kicia_d
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli ona teraz nie ma nikogo a Ty naprawde ja kochasz to powinienes z nia powaznie porozmawiac. Mozesz spróbowac jesli Ci zalezy, jesli nadal nic nie zdziałasz daj sobie spokój i spróbuj znaleźć kogos odpowiedniego przy kim zapomnisz o byłej.

mr nikt
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

To jest bardzo poważny problem.... pewien czas już było tak że nie całowaliśmy się na pożegnanie w policzek-przecież to głupie. Mały gest nic nie znaczący ale jednak świadomośc tego, że się całuje "eks" była dla nas tak..daleko posunięta że baliśmy się siebie. Boję się że zostaniemy "tylko" przyjaciółmi już na zawsze. Nie chce tego. Jak mam znowu przywrócić coś co się tak wspaniale zaczęło i tak dziwnie skończyło??

heh....

VooDooMan
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

a moze sama zateskni?? Ja na to licze ale ehh puki co ja bym starał sie utrzymywac dobry kontakt a pozniej na jakiejs imprezce po małym spozyciu alkocholu pogadac (w moim przypadku latwiej mi sie rozmawia)

Znawca -

kicia_d
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

Na Twoim miejscu (gdybym była chłopakiem pogadała bym z nia otwarcie i wyjasniła ze nadal cos do niej czujesz. Zobaczył bys jej reakcje, czy masz jeszcze jakas szanse. Jesli wywnioskujesz ze nic z tego nie bedzie nic juz nie poradzisz. Mozesz wybrac przyjazn lub nic, wiec chyba bedziesz wiedział co zrobic

tencza211
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

na razie staraj się być kumatym chłopcem i zarabiał kase albo się dobrze ustaw bo ci czasu zabraknie...nie marnuj czasu na miłość (chyba,że mówimy o sexie) bo pózniej będziesz miał jeszcze w chooj czasu na miłostki a zamiast tego będziesz za pier dalać za marnym groszem ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Cholera-co zrobić??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7