FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4183 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Cholernie boli... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Cholernie boli..."   

WADE1982
 Wysłana - 1 marzec 2008 21:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post, wiec prosilbym o wyrozumialosc i powagę sytuacji,

Jestem to znaczy byłem z dziewczyna ponad 4,5 roku jednak z roku na rok bylo jedynie coraz to gozej, laska byla o wszystko zazdrosna niemalze o wszystko o moich kumpli, braciaka ze przebywam u niego,a nawet o kosza ze gram z chlopakaimi na koszu, nie mowiac juz o innych laskach, kolezankach ze studiow, nie moglem nigdzie sam wychodzic, gdyz byla holernie zla poprostu o wszystko, jednka jakos dalismy rade nie mowiac juz o tym jak czesto klocilismy sie. tak jak juz wspomnaielm z roku na rok bylo coraz trudniej, stawalismy sie kims innym dla siebie tak jakbysmy sie coraz mniej znali, kochali itd....
Po 1,5 roku razem, zostalem zaproszony na wieczor kawalerski mojego braciaka, gdzie strasznie porzadzilimy woda, drinty, + laski wiadomo czym to sie moglo skonczyc....i tak wlasnie sie skonczylo, na poczatku nic nie mowielm swojej dziewczynei jednka nie moglem tego klamstwa tlumic w sobie, gdyz strasznie ***...sie z tym czulem, w kncu przyszedl moment kiedy zdecydowalem sie na szczera rozmowe, strasznei ja kochalem, i nadal kocham dlatego jej o tym powiedzialem, nie chciualem jej oklamywaac....ufffff bylo ciezkooo ale przeszlismy przez to razemmm wybaczyla mi ...nie wracalismy do tego chodz...zawsze i czesto wracala do tego...przy kazdej klotni normalnie przy kazdej, stad znienawidzila moich kumpli , i wszystko inne, od tamtej pory strasznie dojzalem, minely juz 3 lata, i naprawde byly chwile gdzie...bylem sam przez pare tygodni, i naprawde moglem miec nie jedna....jednakl nie moglem i nie chcialem bo kocham swoja...jednak bylo coraz trudniej ona szkola, ja praca gdzie widzielismy sie raz dwa razyw tyg.... strasznei rzadko, az w koncu poklocilismy sie o jakies wyjscie ...moje wyjscie bo poszeldem sam na rynek z kumplami.. wczesnie umawialismy sie na mily wieczor jednka oswiadomila mi ze jest strasznie zmeczona i nie chce nigdzie wychodzic..to ok...wiec sam poszeldem ..i to byl moj blad...bo po moim wyjsciu stracilimy cale swieta gdzie nie odzywalismy ponad 1,5 miesiaca....no ale ok...pozniej ja zalatwialem biegalem dzownilem chcialem to naprawic. chodz wiem ze nie z mojej winy to wszystko sie popsuło, pogodzilismy sie ale to juz nie byla ta sama osoba, strasznie lekcewazaca na wszystko patrzyla na mnie ...to juz nie mwie, calkowite przeciwienstwom na niczym jej nie zalezalo na spotkaniu na normlanie na niczym, a jeszcze jak widzialem jak rozmwia z kolegami kole..to juz mnie calkiem trafilo, porpsotu zrozumialem kim dla niej jestem, nikim.... nawet nie miala czasu znalezc pare chwil w ciagu tygodnia zeby sie spotkac tylko wymowka, mam szkole , sesje itd.....;/// az w koncu odsunalem sie zostawilem to nie dziwnilem nie sms...nie pisalem i co ? myslame ze cos zrozumie ze napisze ..a tu nic.... i tak jest do tej pory..czyli lipa 3 miesiac juz nie rozmaiwamy ze soba...niewiem comma dalej zrobic...robic strasznie mie jej braquje wszedzie jea widze...porsoru wszedzie , nie jestem juz ta sama osoba, porpstu masakra, sa dni ze heeee rycze w srodku, a z drugiej strony wiem ze : ....ona woli taka sytuacje, nie chce niczego zmieniac... co robic?

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 1 marzec 2008 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

jak ona nie chce to nic na sile
daj sobie z nia juz spokoj bo nic z tego raczej nie bedzie

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

encdre
 Wysłana - 1 marzec 2008 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

Na pewno będzie to dla ciebie trudne ale ona już cię nie kocha i musisz to zrozumieć na serio 3 miechy to już nadto olej czas leczy rany będzie trudno ale odnów stare znajomości i nie myśl non top o niej zajmij się innymi laskami pomoże będzie bolało jeszcze z miecha może dwa ale przejdzie pamiętaj skup sie na sobie pozdro:)

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 1 marzec 2008 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

uzywaj znakow interpunkcyjnych

Ekspert -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 1 marzec 2008 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

Zrobiłeś po prostu to, czego chciała już widocznie od dawna - dałeś jej spokój. Pozostań przy tym. Zmarnowaliście sobie nawzajem już dość czasu przez ten pseudozwiązek. Jeśli było między Wami jakieś uczucie, a nie tylko chore, toksyczne relacje, to niestety, ale się wypaliło. Zresztą...ogarnij się! Ona nieustannie robiła Ci jazdy, sa m święty też nie byłeś. Męczyliście się tylko z tego, co piszesz. Chcesz znowu takiego życia Daj sobie czas i pozwól, żeby wspomienia o niej zatarły się.

zielony

Ekspert -

VidaL
 Wysłana - 1 marzec 2008 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

Straciłeś w **** czasu.

Powinniście się rozstać już dawno temu. Np po tej zdradzie.

Miłość miłością, ale oboje się ze sobą męczyliście.

Długie lata.

W imię czego tak naprawdę Skończyło się tak, że ją zdradziłeś, że mieliście do siebie wieczne pretensje, a związek nie miał nic wspólnego z prawdziwym związkiem.

Pogódź się z tym.

Ekspert -

Duda11
 Wysłana - 1 marzec 2008 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze nikt Ci nie podał ''złotej rady'' więc ja to zrobię: Olej suke

Tak na serio to jw. raczej nic z tego nie będzie, żeby mniej bolało, zajmij się jakąś inną, szybciej zapomnisz.

Znawca -

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 1 marzec 2008 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

skonczcie z tym olej suke bo to juz dawno temu sie nudne zrobilo

Ekspert -

Kisiol-Ent
 Wysłana - 2 marzec 2008 08:32      [zgłoszenie naruszenia]

Tym ruchani3m z kumplami zalatwiles sprawe. Ona byla wczesniej
zazdrosna o Ciebie ale po tym j3baniu powoli wygaslo jej uczucie
do Ciebie i teraz zostales z ręka w nocniku.
Fakt ze ona byla pokrecona bo zazdrosna ale to Ty z***al3s.
To Ty jesteś menda co sie rócha po kątach... więc daj se spokój
już.

Specjalista -

smallblack
 Wysłana - 2 marzec 2008 09:43      [zgłoszenie naruszenia]

Noi nawet jak znów do siebie wrócicie... ile się chcecie znów męczyć? następne 3 4 5 lat? Przecież to chore! Nie wyjdzie z tego nic dobrego, nie odzywaj się będzie bolało ale święta prawda czas leczy rany.

i`m so excited and I just can`t hide it!

pat09pkpk
 Wysłana - 2 marzec 2008 09:55      [zgłoszenie naruszenia]

Zapisz sie do jakiejs sekcji czy na silownie, zajmij sobie czas tak aby miec go najmniej na bezczynnosc, myslenie i wracanie wspomnieniami do niej. To jest najlepsza opcja dla Ciebie na najblizsze miesiace. No chyba ze juz jestes zajety ostro;)

P.S. Nie uwazasz ze dales dupy mowiac jej o tej zdradzie?? Nie mowie , ze powinno sie klamac i byc nieuczciwym.. Twoj gest byl szlachetny, ale ... przy tak zazdrosnej lasce? Zwlaszcza, ze wasze stosunki byly takie jakie byly..

Zmieniony przez - pat09pkpk w dniu 2008-03-02 09:57:30

Notorious B.I.G -> King of NY

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Cholernie boli...

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: olać dziewczyne? | Problem o głupim "czesc" | dac sobie spokoj? | zazdrość & zwiazek na odległosc ,ciekawa kompilacja | Bonusy do Pocałunków | Wybaczyć? | Kolejny kryzys czy początek końca.. | Baby to dziwne stwory %-) | impreza bez niej | blaha sprawa | To nie kolejna opowiesc o milosci... | Pustka w sercu, rozumie i duszy :] | chyba mnie olała <mysli> | z kolezanki na dziewczyne ?? | Problem z dziewczyną | Mój chłopak mnie sprzedał. | ciotka | gudzow | gudzowaty | nikki86 | sprawdziany lustra A]wiata wsip | klimatyzacja | problem folia 3d | problem folia 3d auto | caps | hmm | zepsuł | problem | zepsuty | przypali | smutny | popsuł | polski plakat | plakat | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.