FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 6257 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Chore zwi您ki.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chore zwi您ki...."   

Baldack
 Wys豉na - 22 pa寮ziernik 2007 00:32        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Dlaczego dziewczyny kochaj si w takich palantach, a dla os鏏 kt鏎e odda造 by im wszystko nie dostrzegaj ich po prostu, ja ju sam nie wiem gdzie jest b陰d czy wystarczy by palantem, bawi si Nimi, olewa, ja ju nic nie rozumiem.
...dlaczego jestem tym kim jestem, dlaczego zawsz wierz 瞠 to przej軼iowe, 瞠 si u這篡, 瞠 to kiedy b璠zie tak jak powinno by, ale coraz bardziej mnie to zniech璚a, nie wiem sam jak ju si stara o cokolwiek.
Jedyne co mi si kr璚i to 透a w oku, 瞠 moje 篡cie jest zerowe. Nas逝cha貫m si tych g逝pot o byciu mi造m, szczerym o tym 瞠 trzeba si stara odda ca造m sercem, ale tak nie jest tacy jak ja nie istniej w ich oczach, staj sie a(TYLKO!) przyjacielem kt鏎y to wys逝****e 瞠 to 瞠 tamto, w nadziei.
Na co? Na g闚no, niestety, to nie ma sensu a b鏊 zostaje, marzenia, 透y.

ehh Sory ale musia貫m si wygada/wypisa wiem, 瞠 to nic nie zmieni, nie jestem niestety jakim twardym charakterem (ciapa co tu pisa du穎). Piszcie co chcecie mo瞠 odpowiem ale co tu gada Jestem kim Jestem:)
pzd.

pafiel_007
B O M B E K
 Wys豉na - 22 pa寮ziernik 2007 00:39      [zg這szenie naruszenia]

bo jak dziewczyna widzi ze zrobisz dla niej wszystko to sie jej to nudzi i to cala filozofia. nie chce miec tresowanego pieska tylko faceta

dalczego taki jestes? bo sie za duzo nasluchales a co najgorsze wierzysz w to. nie wierz w to co kobiety mowia, niech sobie mowia a ty patrz co robia i z tego wnioski wyciagaj

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

gienek78
 Wys豉na - 22 pa寮ziernik 2007 08:05      [zg這szenie naruszenia]

Jedyne co mi si kr璚i to 透a w oku, 瞠 moje 篡cie jest zerowe. Nas逝cha貫m si tych g逝pot o byciu mi造m, szczerym o tym 瞠 trzeba si stara odda ca造m sercem, ale tak nie jest tacy jak ja nie istniej w ich oczach, staj sie a(TYLKO!) przyjacielem kt鏎y to wys逝****e 瞠 to 瞠 tamto, w nadziei. - hehe zrobi貫s z siebie ci.pk.a, pami皻aj (powiedzia豉 to kiedy kobieta, ja tylko cytuj) "kobieta ma ju jedn ci.pk. drugiej nie potrzebuje - wi璚 pora 瞠by zacz望 by facetem.

Praca to prymitywny spos鏏 sp璠zania wolnego czasu

Kobieta, kt鏎a j璚zy w nocy nie warczy w dzie

basswood
KOBRA
 Wys豉na - 22 pa寮ziernik 2007 08:51      [zg這szenie naruszenia]

dokladnie jak wyzej

tempy chuj...

Znawca -

Sweet69
 Wys豉na - 22 pa寮ziernik 2007 09:28      [zg這szenie naruszenia]

je郵i poczytasz p馧 insomni (podobne tematy), i we幟iesz do siebie kilka wskaz闚ek, przemy郵isz i zaczniesz stosowa to b璠zie git, iaczej do ko鎍a 篡cie b璠izesz marudzi w ten spos鏏...

id do roboty, seeya i powodzenia <鄴逕ik>

Ekspert -

GoldenEyes
 Wys豉na - 22 pa寮ziernik 2007 10:34      [zg這szenie naruszenia]

pomijaj帷 kobiety,ktore maja syndrom meczennic :lubia byc bite i obrazane

sadz,ze kazda kobieta szuka w mezczynie tego,aby dawa jej poczucie bezpieczenstwa,moze robisz wrazenie pantofla,zamiast w niektorych kwestiach byc stanowczym zwykle masz postawe pasywn
o kobiete trzeba dba,ale nie przesadnie jesli j rozpuscisz,bedzie miec uczucie,ze na wszystko sobie moze pozwoli
a co najgorsze przestanie sie starac ,bo bez wzgledu na to jaka bedzie wobec ciebie ty i tak ci庵le b璠ziesz za nia biega

"Nawet najwi瘯sze prawdy mog okaza si jeszcze tylko fa連zywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

kemesO
Analityk
 Wys豉na - 22 pa寮ziernik 2007 10:56      [zg這szenie naruszenia]

Te rady nic nie dadz. Mog odnie嗆 skutek jedynie taki, 瞠 Autor przeholuje w drug stron. Musi sam prze篡 kilka sytuacji, 瞠by zrozumie (albo i nie). Najwa積iejsze, to CHCIE si zmieni i NIE ZRA涉 SI NIEPOWODZENIAMI. To, co teraz robisz facet - siedzenie w domu i u瘸lanie si nad sob - to najgorsze, co mo瞠 by.

zielony

Ekspert -

pawelttt
 Wys豉na - 22 pa寮ziernik 2007 11:03      [zg這szenie naruszenia]

Dlaczego dziewczyny kochaj si w takich palantach, a dla os鏏 kt鏎e odda造 by im wszystko nie dostrzegaj ich po prostu, ja ju sam nie wiem gdzie jest b陰d czy wystarczy by palantem, bawi si Nimi, olewa, ja ju nic nie rozumiem.

no jak to dlaczego? dlatego 瞠bym mia powodzenie kobiety kochaj bad boy闚 hehe...g逝pi przyk豉d : 73 % porwanych i wi瞛nionych kobiet zakochvje si w swoim porywaczy

Zmieniony przez - pawelttt w dniu 2007-10-22 11:06:33

Baldack
 Wys豉na - 22 pa寮ziernik 2007 12:11      [zg這szenie naruszenia]

Czy jestem pantoflem, nie:)
Cz瘰to zdarza這 mi si powiedzie `********laj`, a 瞠 jakby nie by這 mam w sobie za du穎 z romantyka to ju inna sprawa, i mam w g這wie jaki (chory) model faceta kt鏎y przede wszystkim powinien by przyjacielem etc.;/.
Og鏊nie to by這 tak poznali鄉y si wszystko pi瘯nie itd. ale okaza這 si 瞠 ma jakiego boja wi璚 doszed貫m do wniosku 瞠 b璠 jej koleg(najwi瘯szy b陰d jaki pope軟i貫m!), potem j rzuci no to znowu ja si pojawi貫m, ale zamiast dzia豉 to by貫m jej `przyjaci馧k常 kt鏎a to wys逝chiwa豉 jak to j zrani i jak cierpi i jak to ona go kocha, no c騜 uzna貫m 瞠 stoj na straconej pozycji i sta貫m si jej 'spowiednikiem i przyjacielem' kt鏎y by, stara si jej pom鏂. Dosz這 do tego 瞠 ja ju nie mog貫m i zacz掖em si od niej oddala, to co czu貫m by這 ponad wszystko, no i uda這 si zapomnia貫m! Ale pojawi豉 si znowu i uczucia powr鏂i造 z wzmo穎n si陰, ale stara貫m si trzyma jednak z daleka 瞠by nie prze篡 wszystkiego od nowa, potem ona pozna豉 ch這paka i by豉 szcz窷liwa, ale ch這pak potem j rzuci(to troch bardziej skomplikowane ale co tam) no i znowu do kogo si wy瘸la豉? no ****a do mnie a, 瞠 mam do niej s豉bo嗆 jak s****ysyn(pami皻am ka盥e jej spojrzenie, oddech, u鄉iech, 透y, gesty, s這wa, zapach), to jak zwykle nie umiem jej powiedzie definitywnie '********laj' lub '瞠 j kocham jak cholera' i tak tkwi w tym g闚nie ale ostatnio ju mam do嗆. I tak my郵 jak to zrobi 瞠by si nie narobi i 瞠by sko鎍zy to w jeden z dw鏂h wcze郾iej wymienionych sposb闚.

Bo teraz wiem jedno "Albo bierzesz wszystko i masz wszystko, albo nie masz NIC i jest okej:), zamiast 'bra' p馧鈔odki/p馧rozwi您ania kt鏎e i tak g闚no daj a 篡cie komplikuj jak nie wiem co:)".
pzd.

Jedyne co jest ze mn nie tak to 瞠 w dziewczynach kt鏎e mnie kocha造 albo ja je to albo nie wychodzi這 albo oboje si mijali鄉y, a 瞠 jestem w pewnych sprawach pasywny i wierz 瞠 je瞠li co ma si zdarzy to si wydarzy, ale widz 瞠 w moich za這瞠niach jest za du穎 b喚d闚.

Siwek_wp2
 Wys豉na - 22 pa寮ziernik 2007 12:19      [zg這szenie naruszenia]

najpierw powinno sie pokazac ze jest sie facetem..
..pozniej przyjacielem .. a ty nie zrobiles tego pierwszego...
.i putin..

pami皻am ka盥e jej spojrzenie, oddech, u鄉iech, 透y, gesty, s這wa, zapach

no widzisz.. jakbys ja jeszcze zasmakowal to nie bylo by problemu ..
a tak to Twoja romantyczna platoniczna milosc przegrala..

...widze niebo, nie mysle...

Znawca -

GoldenEyes
 Wys豉na - 22 pa寮ziernik 2007 12:22      [zg這szenie naruszenia]

w 篡ciu powinno sie 瘸這wa tego czego sie nie zrobi這:w豉軼iwie co masz do stracenia??wkoncu albo mozesz sprobowac przeniesc znajomosc na wyzszy poziom albo zakonczyc ta przyjazn definitywnie

"Nawet najwi瘯sze prawdy mog okaza si jeszcze tylko fa連zywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Chore zwi您ki....

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczyta: Czy sluszna decyzja ? | rozstanie chvjowe uczucie | byla i zemsta | Jak j przekona? | Dylemat z kurv | o co jej chodzi ? | brak zwiazku cale zycie | Jak one si zachowuj po alkoholu? | Dupeczki w robocie, uczelni | korzysta? | Wypalenie | Ksi篹niczka. | Impreza | Jak by軼ie zareagowali? :> | Rozkminka | P豉cenie za dziewczyn. | buziaczek | ojojoj | smsy | wied幟in | twarde w to graj | twarde w to graja mma | deschain | sponsor | ZAL TYPA | kocha ex | pierwsza milosc | elipsa | diprofos | burdelu | gaw璠a | lee | colin mcray | najlepsze pozycje | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.