FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2865 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Choroba partnera ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Choroba partnera ?"   

Kaczka360
 Wysłana - 23 grudzień 2007 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

A czy wy (faceci) zaakceptowalibyscie fakt, ze wasza dziewczyna ma zanik perystaltyki jelit i do konca zycia nie zrobi kupy inaczej jak wspomagajac sie lewatywa. Uwazam ze to obrzydliwe i mogloby zniechecic kogos do dotykania, przytulania czy innych pieszczot swojej partnerki. Ale byc moze wy macie inne zdanie. Chetnie poznam opinie.

TDK2
 Wysłana - 23 grudzień 2007 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

choroba jak choroba tobie tez mogla sie przytrafic... i co wtedy? skreslic cie od razu... nie rozumiem takiego debilnego podejcia :/

Redx
 Wysłana - 23 grudzień 2007 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

"i co wtedy? skreslic cie od razu... nie rozumiem takiego debilnego podejcia :/"

TDK2, nawet nie wiesz ilu ludzi jest na tym świecie takich co właśnie skreśliliby chłopaka/dziewczynę za to że jest chory.
Okrutne, przykre i prawdziwe

Znawca -

ohayo
 Wysłana - 23 grudzień 2007 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie widze zadnego problemu, dopoki choroba by powaznie nie oddzialywala na zwiazek

Zadne pieniadze nie wynagrodza rodzicom blamazu, gdy syn ujawnia sie jako informatyk.

Znawca -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 23 grudzień 2007 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

A czy wy (faceci) zaakceptowalibyscie fakt, ze wasza dziewczyna ma zanik perystaltyki jelit i do konca zycia nie zrobi kupy inaczej jak wspomagajac sie lewatywa. Uwazam ze to obrzydliwe i mogloby zniechecic kogos do dotykania, przytulania czy innych pieszczot swojej partnerki. Ale byc moze wy macie inne zdanie. Chetnie poznam opinie.

obrzydliwe ? a co maja powiedziec ci co uprawiaja anal na co lewatywa !

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -

Lunar
 Wysłana - 24 grudzień 2007 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

Akurat każdy od czasu do czasu potrzebuje lewatywki

Jeśli dziewczyna załatwiałaby to osobiście nie chwaląc się tym na prawo i lewo to nie brzydziłoby mnie to w żaden sposób w jaki nie brzydzi mnie okres u dziewczyny. Zaakceptowałbym.

kpw nkwd?

Zmieniony przez - Lunar w dniu 2007-12-24 11:33:25

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

Deckso
 Wysłana - 24 grudzień 2007 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Jacy wy tolerancyjni na cukrzyce jesteście
A tak a odbiegając od tematu skoro ananas oraz słodkie rzeczy potrafią poprawić jakość smaku nasienia to jak to jest u cukrzyków? Skoro próg nerkowy wynosi ok 180mg% a partner chory na tą osobę ma ponad 200mg%?

"Krew ziemi sól,solą ziemi krew. Gniew rodzi ból tak jak ból rodzi gniew..."

Pytaczgazi
 Wysłana - 24 grudzień 2007 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

Deckso - idz doczytaj o cukrzycy :D - tylko idiota cukrzyk ma 160+ wiecej niz 30min :> no chyba ,ze nie moze podac sobie insuliny :< w danej chwili...

a co do twojego pytania to podobno cukrzycy sa slodcy po jedzeniu :> a jak maja cukier w danym momecie 200+ to podobno smakuja jak jablko

Zmieniony przez - Pytaczgazi w dniu 2007-12-24 21:24:52

Lunar
 Wysłana - 24 grudzień 2007 22:54       [zgłoszenie naruszenia]

No co. Pełna tolerancja. Kobieta, która załatwia sprawe z lewatywką przy swojej potrzebie jest o niebo lepsza od takiej, która jest całkowcie zdrowa, a idzie głośno mówi - Ide się wysrać! - a jak wróci to - Ale k*** w kiblu nasmrodziłam!

Nie jest to straszne.
Cukrzyca też nie jest straszna. Po prostu odrobina odpowiedzialności na partnerze spocznie.
Niemal wszystkie wewnętrzne da się znieść, bo nie działają na bodźce estetyczne u nas. Za wyjątkiem wyjątkowo zakaźnych.

W wyniku wypadków, kiedy osoba, która ma partnera - ulega kalectwu trwałemu lub/i uszczerbku na wyglądzie, to w 92% przypadków (statystyki tylko w przypadku narzeczonych; nie ma wiadomości nt. związków nieformalnych, a pewnie u tych jest gorzej) partner tego nie wytrzymuje i ją zostawia. - kiedyś odnośnie tego założyłem temat, ale mało osób się chciało wypowiedzieć. Wyjątkowo ciężkie.

Zmieniony przez - Lunar w dniu 2007-12-24 22:55:48

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Choroba partnera ?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: To miała być przyjaźń :D | Przyjazn | jak patrzylibyscie na to? | Dokąd w Krakowie zaprosić dziewczynę ... | Sprobowałem. | KSIAZKA :: How to dominate women | Zagubiłem się w ścieżce zapomnienia | Single volume 8 ;-) | MASAKRA - ZAłAMANIE;/// | Na imprezie | Jak ją odzyskać?! pomocy :( | Małe pytnko | nieśmiała dziewczyna... | Dalej Ja KOCHAM!!!!! | Jak to rozegrać? | moze ja nie rozumiem | kelly hart | Ignatus | Łysy łeb | Łysy | Skaarj | ewa kaim ckm | ewa kaim | palio imobilajzer | IMAKING- | IMAKING | komisy w niemczech | 120zł | puchałke | grubość penisa | darru | MadeByYou | praga | fotki playboy 2012 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.