FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2910 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Chorobliwa zazdrość 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chorobliwa zazdrość"   

Exotec
 Wysłana - 2 wrzesień 2009 10:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema Mój problem jest taki,że jestem chorobliwie zazdrosny o moją dziewczynę.Jesteśmy razem niecały rok,ona 18,ja 19 lat i niedługo wyjeżdzam na studia.Wiem jak wygląda życie studenckie,ale chcę jej być wierny i wpadać do weekend do niej,a czasami w tyg też jakieś niespodzianki robić Ale wymagam też tego od niej.Dawała mi kilka razy powody do bycia zazdrosnym.Na dyskoteki chodzić nie lubi,ale nawet często ma imprezy klasowe.Wiadomo,alko i 2 typów z klasy którzy wciąż do niej chcą podbić.Jej klasa jest bardzo zgrana i żżyta ze sobą.I jestem zazdrosny praktycznie o wszystko.U niej w klasie dziewczyny siadają u kolegów z kl na kolana i to jest na porządku dziennym.Mi to nie odpowiada,ale mam jej tego zabraniać?Nie jestem zazdrosny że mi ją odbiją,bo wiem jak mnie kocha i jak jej na mnie zależy.Ale na imprezach to samo,trochę % i ktoś tam weźmie ją na kolana albo obejmie.Ja tego nie mogę strawić,jestem zazdrosny o sam czyn i fakt.Nie chcę żeby jakiś chvj zbliżał się do mojej dziewczyny.Ona za to mówi,że kilka dziewczyn w kl ma chłopaków i też czasem siądą na kolana u kolegów z kl.I ich faceci nie są o to zazdrośni i nie robią problemów,bo im ufają.Co o tym myślicie?Mam jednoznacznie jej zabronić tego?Ufam jej ale po prostu nie mogę patrzeć jak siedzi np. u kolanach u jakiegoś typa.

baruch
 Wysłana - 2 wrzesień 2009 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

Na nic się nie zda kategoryczne zabranianie, bo i tak nie będziesz w stanie skontrolować i wyegzekwować. Powinieneś wziąć ją na rozmowę i wyłuszczyć swoje racje. Odwołać się możesz np. do tego, że pewnie nie chciałaby, żebyś sobie trzymał jakieś koleżanki na kolanach.

Zresztą jest duże prawdopodobieństwo, że za kilka miesięcy poznasz kogoś nowego na studiach i nie będzie Ci się chciało wracać tak często do domu...

brak czasu

Ekspert -

GomSpray
 Wysłana - 2 wrzesień 2009 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

jak baruch :)

Ten co ściemnia ... ze mną nie jest !

Bareq
 Wysłana - 2 wrzesień 2009 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

Chwalisz sie czy zalisz?
Btw. Jak nie zamierzasz poruchac na studiach to

Exotec
 Wysłana - 2 wrzesień 2009 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ja pierdvle,czy każdy związek na studiach nie ma racji bytu??

Wisniowiec
 Wysłana - 2 wrzesień 2009 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

ale chcę jej być wierny i wpadać do weekend do niej,a czasami w tyg też jakieś niespodzianki robić , ale wymagam też tego od niej

wydaje mi się,że na studia wybywasz za niecały miesiąc...

Twój związek się posypie jak tylko wyjedziesz...bo : "ja potrzebuje bliskości i kogoś, kto będzie przy mnie cały czas"

a teraz ogarniaj się powoli i szykuj do życia studenckiego

pozdro

Dobre lekarstwo jest zawsze gorzkie.

Znawca -

baruch
 Wysłana - 2 wrzesień 2009 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ja pierdvle,czy każdy związek na studiach nie ma racji bytu?
Do końca letniej sesji egzaminacyjnej na pierwszym roku rozpadło się 100%znanych mi par, z których jedna połówka przyjechała na studia. Ale może z Wami będzie inaczej...

brak czasu

Ekspert -

gastxxx
ole !
 Wysłana - 2 wrzesień 2009 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

U niej w klasie dziewczyny siadają u kolegów z kl na kolana i to jest na porządku dziennym.Mi to nie odpowiada,ale mam jej tego zabraniać?

laska siada innym na kolana a ty to tolerujesz?

ps. jak będzie jej sie spoźniał okres to nie boj nic, nie ty bedziesz ojcem

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Znawca -

Exotec
 Wysłana - 2 wrzesień 2009 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

Mówię,że nie toleruję.Tylko jak jej zabronię to nic tym nie zrobię.Jej się wydaje że to nic takiego,skoro koleżanki z klasy które mają chłopaków też siadają.Powtarzam,siadają,nic więcej.Ja jej ufam na maxa ale mi to nie odpowiada i już...i chyba każdy facet by podzielił moje zdanie...

gastxxx
ole !
 Wysłana - 2 wrzesień 2009 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

to powiedz jej ze ci to nie odpowiada i ze jesli ma zamiar dalej tak robic to niech s******la do kolegów.

Zmieniony przez - gastxxx w dniu 2009-09-02 11:49:09

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Znawca -

Wisniowiec
 Wysłana - 2 wrzesień 2009 12:02      [zgłoszenie naruszenia]

tylko jak już to zrobisz to weź pod uwage 2 opcje :

1) Ona to zrozumie i przemyśli kilka spraw

2) Powie, że ją ograniczasz i sie pożegnacie ( ale ta opcja świadczy o tym, że laska ma styropian zamiast mózgu)

Dobre lekarstwo jest zawsze gorzkie.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Chorobliwa zazdrość

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Czy naprawdę mało? | Too czego sie boje. | załuje.... | OBLEŚNE RZECZY sposób na odkochanie?! | Jak doprowadzić do kolejnego spotkania ? | Pocalunek | ^_^ Inny, niż sie wydawał^_^ czemu? :( | SS ? | No i jestem w dupie | Co robić? | koniec zwiazku starszna tesknota:( | Rozczarowanie | Sam już nic nie wiem... :(( | pytanie do kobiet- Twoj mezczyzna zapuszcza brode i wąsy czy to zmieni wasze relacje? | problem kumpla ;P | kolejny rebus miłosny%-) | komisy samochodowe niemieckie | anna nicole smith | wujek | szpinak | tarot | piec kaflowy | problem z erekcja | Jersey Shore | Bauman | bielizna erotyczna | file is corrup | inteligetne slowa | wyrwanie zęba | autostop | Rzeszów | fobia spoleczna | mama nago w domu | gryzienie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.