FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7169 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Chyba się powieszę 
[powiadom znajomego]    
Autor "Chyba się powieszę"   

thoornman
 Wysłana - 16 marzec 2006 10:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Znałem ją już dość długo 3 lata. Nigdy nei zwracałem na nią większej uwagi, wydawała mi się za wysoka, nie zbyt ładna. Rok temu ona się we mnie podkochiwała, ale ja nie byłem nią jakoś zainteresowany. WIem że wtedy było jej ciężko, chyba naprawdę jej na mni zależało. Ale czas mijał a ja stopniowo zacząłem sobei zdawać sprawę, ze to ta dziewczyna na którą czekałem całe życie. Ostatnio zmieniła fryzurę, ogólnie wydała mi się dużo ładniejsza. I stało się tym razem to ja sie w niej zakochałem. Powiedziałem jej o tym , powiedziałem że mi na niej zależy i chciałbym abysmy spróbowali . Wydawało mi się, że ona moze ciagle cos do mnei czuje. Niestety odmówiła, jej wyjaśneinia były dziwne, ze nei wie co do mnei czuje itp. Powiedziała ze nikogo nie ma. Sytuacja zrobiła się na tyle nieciekawa, ze po moich oswiadczynach coraz trudniej nam si eze sobą rozmawialo. Wydawało mi sie ze ona próbuje mnie sprowokować do kłotni, ogólnei nie było ciekawie. Z przyjaźni zostały nici. Ale po pewnym czasie, udało nam sie nazwiążać kontakt, zacekliśmy znowu gadać na gg, wymieniać sie mp3, ona chciała zebysmy zaczeli wszystko od nowa. Przystałem na ten układ. Wydawało mi się, ze jeszce nic nei jestr stracone, ze moze będzxiemy jeszce razem. Ale wczoraj przypadkiem zobaczyłem ją, jak wraca do domu w towarzystwie jakiegoś gościa, który ją obejmował. Serce mi pękło. Poradzcie mi jak powienienem się zachowaywać w tej sytuacji. Walczyć czy nie? A moze po porstu zacowywac się spokojnie i udawać że nic się nie stało?

...lipa jak chuj...

R4v3n
 Wysłana - 16 marzec 2006 10:25      [zgłoszenie naruszenia]

******l ja, nie jest Ciebie warta

"Ból jest zyskiem, gdy nie ma bólu mięśni, nie ma zdobyczy."
"If you always do what you've done, you will always gest what you always got."

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 16 marzec 2006 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym na niego złożył skarge
Mam nadzieje że ten mp3 nie są pirackie ?? - my się tym brzydzimy

oraz lepiej daj sobie spokój bo i tak z tego nic nie będzie <yes>

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

finlandia
 Wysłana - 16 marzec 2006 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

No co Ty, z takiego powodu się wieszać? ;) Wiesz myśle, że tu potrzeba czasu. Może ona chwilowo jest zauroczona tym drugim człowiekiem? Może nie dotarło jeszcze do niej, że Ty myślisz o niej poważnie. Moze boi się, że kiedy okaże Ci trochę uczucia, że Ty znowu nie będziesz tego doceniał, tak jak wcześniej. Uważam, że najlepszym wyjściem będzie, jeśli będziesz starał się mieć z nią przyjacielskie kontakty, jak będzie coraz lepiej, to wtedy wrócisz do rozmowy. Musisz ją przekonać, że zależy Ci na niej, ale żeby nie było to na zasadzie osaczania, czy w najgorszym wypadku wybuchów zazdrości, bo spotyka się z kimś innym. Pewnie niewiele pomogłam, ale tak uważam.
Pozdrawiam :)

"Idealnie doskonale, jak zawodowy balet"

ONLY20
 Wysłana - 16 marzec 2006 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

Sprawa nie jest taka prosta. Zależy od tego co czuje do tego gościa a co czuje do Ciebie. Temat jest stary jak świat, zcesto zadajemy sobie takie pytanie co zrobić. Jest wiele dziewczyn na świecie, nie ta to następna. Zrób to co uważasz za słuszne i co czujesz.(tylko sie nie wieszaj ) Pozdro, bedzie dobrze

rafee
 Wysłana - 16 marzec 2006 10:45      [zgłoszenie naruszenia]

Tez mialem nie dawno sytuacje z kolezanka. Najpierw ona podrywala mnie, ale ja nie bylem zainteresowany, a jak odpuscila to stwierdzilem, ze moze to jednak ta ktorej szukam i role sie odwrocily. Ona miala w pamieci to, ze nie chcialem jak ona chciala i robila mi na zlosc az w koncu zakonczylem znajomosc blokada na gg i kasacja numeru tel

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

thoornman
 Wysłana - 16 marzec 2006 10:54      [zgłoszenie naruszenia]

Ale jest mi tak trudno, to tak bardzo boli. CZuje się tak okropnie, ta samotnosć mnie dobija. Nie jem, nie śpie, tylko bym płakał do poduszki.

...lipa jak chuj...

rafee
 Wysłana - 16 marzec 2006 10:57      [zgłoszenie naruszenia]

To tylko chwilowe. Za 2-3 tygodnie bedzie ok

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 16 marzec 2006 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz nie ma co płakać, tylko brać się za inną lale i tyle.

Jestem w 100% pewien, że teraz już raczej nic nie wyjdzie <yes>

Kiedyś też byłem w podobnej sytuacji (tylko odwrotnej) i jak się pannie później odwidziało, to ja ją miałem głęboko w dupie

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 16 marzec 2006 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

Może ona chwilowo jest zauroczona tym drugim człowiekiem? Może nie dotarło jeszcze do niej, że Ty myślisz o niej poważnie

hehehehe... Wam kobietki tak strasznie dużo na swój temat wydaje, że same wierzycie w te bajędy...
do autora - byłeś dla niej miły i sie starałeś a w ten sposób nie utrzymasz żadnej kobiety przy sobie...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Duralas
 Wysłana - 16 marzec 2006 11:02      [zgłoszenie naruszenia]

to ja juz nic nie wiem na temat kobiet
co rusz to nowa teoria i podejscie

do autora wyluzuj idz na spacer do kina na bilard zajmi sie czyms

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]