FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1860 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Ciężar większy niż ubóstwo 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ciężar większy niż ubóstwo"   

Salomo
 Wysłana - 31 maj 2008 19:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Bogactwo,

nie byłoby w zasadzie takie złe gdyby nie otaczająca go wokół głupia mentalność. Jeśli ci się powodzi to wiedz że z góry jesteś skazany na krytykę, doszukiwanie się przez plebs w twoim życiorysie współpracy z układami, dobrych kontaktów, korupcji, "bogatych starych" itd. byle tylko mogli usprawiedliwić swoją nieudolność. Z żalem patrzę na gości którzy mają bogatych rodziców a mimo to nie obnoszą się z tym bo tak jest i u mnie. Zewsząd słychać że masz dzianego starego masz to i tamto ale nikt ****a nie spyta skąd, jak, dlaczego?. "Ten gosc jezdzi taka fura bo ojciec ma kase", "Ten gosc ma takie laski w aucie bo ma kase", "ten..." , "masz bogatych starych to możesz a ja nie" itd. Jak pamiętam z życia zawsze tak było, biedniejsi krewni urządzali huczne imprezy, traktowali mnie jak jakiegos ***anego hrabiego z wyzszych sfer, potem moje glupie duze poczucie humoru i pewnosc siebie byla traktowana jako przerosniete ego, chwalenie sie tym i tamtym. Doslownie najprostsze czynnosci ktore mi sie udawaly, wygrane konkursy ktorych inni nie mogli obejsc to "nie bawisz sie z nami ". Oceny w szkole mialem najpierw wysokie potem srednie i do dupy bo w ogole nie przykladalem sie do nauki potem to juz kompletnie choc dysponowalem duza wiedzą a kazde wyjawienie jakiejs zdolnosci to bylo "Ja ******le no i znowu mam przesrane". W ogole nie dostawalem kieszonkowego i nawet o nie nie zabiegalem, zabawek tez nie mialem jak moi kumple hot wheels i inne cuda na kiju, szanowalem kazda zlotowke moich rodzicow, potrafilem zagryzc gdy ktos mi cos zniszcyzl, bardziej niz pobytem na pogotowiu podczas bójki obawialem sie ze poplamie/zniszcze sobie ubranie kiedy innych to ***ało. Żadnych nowych gadżetów nie chciałem, komórek z wy***istymi dzwonkami (to nie dla mnie), super gry i komputer to nie do mnie choć w końcu i tak dostałem choć nie prosiłem. Z wielkim zdziwieniem patrzę na średniaków wykładających swoim pociechom kasę na ciuchy od armaniego, buty od jakiegoś innego cudaka co miesiąc nowe, okularki, zegarki, komórki, lansik a ponoć Polska taka biedna że o ja cie pierdziele, my tu z glodu zdychamy (ale nie pomyslimy). Polacy jako naród już chyba bardziej sam sobie szkodzi niż armia żydo-komuchów. Tego samego możemy sie dowiedziec z historii chocby zydów , ten ma duzo kasy chodzcie mu spuscimy srogi w******l spalimy dom i zerzniemy zone bo jakim prawem on ma wiecej od nas?. Nikt nie wesprze cie kiedy ty ciezko na to wszystko za******lasz na budowie, roznosisz ulotki, czyscisz buty jakims burżujom, potem zainwestujesz w coś i nie daj Bog ci sie uda, nie zawsze jest "Twój stary". Przychodzi wielkie zdziwienie kiedy jakiś cwaniak który myśli ze jest doswiadczony przez zycie zapracowal ciezko i dalej nie ma tyle co ja, ze wzgledu na to ze uchowal sie w ubozszej rodzinie to i pewnie jest twardy, inteligentniejszy, ma wiecej kumpli itd. klęka i nakrywa sie uszami proszac o łaske gdy dostanie ostro po dupie. Ojciec doszedl do tego pracujac najpierw jako zwykly robol, potem zalozyl firme ta sie rozrosla, zalozyl nastepna po prostu mial jaja. Gdy sie urodzilem do domu przyjechalem zastawą, nie e36 z rajchu na alusach z 90r 500tys. przebiegu . Nie chce mi sie rozpisywac dluzej na ten temat bo mnie cisnie na sama mysl . Teraz mozna zauwazyc lekką poprawe w spoleczenstwie choc dalej ludzie glupsi od swoich psów. W dzielnicy ktorej mieszkam ludzie nawzajem sobie pomagaja, buduja, urzadzaja ogniska, wspolnie sie bawia, na dniach jakies piwko z sasiadem. Nie ma tu nikogo kiedy jest na cos skladka kto odmowi, nikt nie stoi plecami nie narzuca sie innym, nie w****ia, oferuje swoje uslugi za pół darmo a nawet darmo. Dupy fajne sie opalaja, las i jeziorko blisko, zyc nie umierac. Moze niektorym dalem do zrozumienia ze nie mozna klasyfikowac ludzi na takich i innych a twardy, uczynny, dobry i nie douczony, nie wierzacy w siebie z glupimi wzorcami postepowania ktory oczywiscie gdy przestanie latac w chmurach i pluc na wszystko co lepsze od niego sam moze stac sie chocby lepszym czlowiekiem.

Nie bij żyda, żyd się przyda!. %-)

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 31 maj 2008 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

masz przerośnięte ego Salomo

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Specjalista -

Salomo
 Wysłana - 31 maj 2008 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

Może i mam ale ty tez mozesz miec

A zapomnialem dodac ze jesli powtorze sukces to zero chwaly, jesli natomiast ktos z biednej rodziny sie wybije (chwala mu za to) ma poklask no ale tak juz niestety jest.

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 31 maj 2008 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

twój ojciec się wybił a poklasku nie miał

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Specjalista -

Salomo
 Wysłana - 31 maj 2008 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ojciec ze średnio zamożnej rodziny a poklask ma choćby u mnie.

INSOMNIA
 Wysłana - 31 maj 2008 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

Strasznie sie lubisz tlumaczyc, wynajdywac na zewnatrz usprawiedliwienia...

Salomo
 Wysłana - 31 maj 2008 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zrozumiałeś mnie widocznie

INSOMNIA
 Wysłana - 31 maj 2008 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

Byc moze miales inna intencje, ale dla mnie to tak brzmi. Chociazby:
Oceny w szkole mialem najpierw wysokie potem srednie i do dupy bo w ogole nie przykladalem sie do nauki potem to juz kompletnie choc dysponowalem duza wiedzą a kazde wyjawienie jakiejs zdolnosci to bylo "Ja ******le no i znowu mam przesrane".
Na twoim miejscu popracowalbym nad ta cecha charakteru.

Salomo
 Wysłana - 31 maj 2008 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

Bardziej chodzi mi o kompleks bogatego ojca jakkolwiek by to mozna nazwac ze to nie ja a ojciec.

INSOMNIA
 Wysłana - 31 maj 2008 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

Mniej sie przejmuj tym, co o Tobie mysla inni, mniej sie nad tym zastanawiaj i nie tlumacz niedociagniec przyczynami zewnetrznymi. Ten problem, jak wiekszosc tego typu problemow jest tylko w Twojej glowie. I nie jest to wiekszy ciezar od ubostwa, uwierz mi.

kanarek
 Wysłana - 31 maj 2008 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo ładnie powiedziane Seba.
Kwestia tzw. reaktywności/aktywności ludzi. I ma tak wiekszość społeczeństwa niestety. To "ich" wina. "Ktoś" coś zrobił etc.
Nigdy nie "ja".

dodam tylko:
Teraz mozna zauwazyc lekką poprawe w spoleczenstwie choc dalej ludzie glupsi od swoich psów

Sam się odcinasz takim myśleniem i dzielisz "ich" na "my" i "oni"
Sory - nie mój tok myślenia choć rozumiem, że życie tak nauczyło.
No offense.

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2008-05-31 21:32:17

Chroń swoje nerwy.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ciężar większy niż ubóstwo

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Miłujmy się | Miłość-seks-związki-buddyzm | Szybkie pytanie - symbole buddyzmu | tadkowonorkowa ewolucja = łagodnienie obyczajów,..... | Jak to jest? Kto stworzyl Boga? | ahahah, słodkie | Ego - demon czy współpracownik? | czy strach podświadomie zabija uczucia? | Kościół - ewolucjonizm | Nietzsche, Buddyzm i Nadczłowiek | cos. | Filozofia | Seks w religiach | Brwy życia | O co chodzi z karmą? | Czyściec | rozmiar penisa | rozmiar | kod | Ariel90 | coliber | bieber | justin | hereux | bator35 | biosira | nasze zdjęcia | portale randkowe | randka | wiolus | warthunder | skaza białkowa | skaza | sponsorkipl | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.