FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1418 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Ciężka sprawa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ciężka sprawa"   

symfo
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 12:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

A więc tak...
Jest sobie baba blondynka. Wcześniej grubo się mną jarała. Później ja spotykałem się z jej przyjaciółką brunetką. Tej przyjaciółce powiedziałem, że nic z nią mnie nie łączy i nie będzie, że wole abyśmy byli przyjaciółmi (w sensie ja z ta blondi). Teraz już nie spotykam się z tamtą "brunetką", a chciałbym jakoś zadzialac z ta "blondynką" . Problem w tym, ze ona ponoc niedawno też stwierdziła iz woli mnie za przyjaciela WTF?

A Ty jednej miłości bezwzględnie szukasz, musisz pamiętac, że każda kobieta to Judasz...

byku15
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

Ale dynastia ja pjerdole
i na c*** sobie życie komplikujesz?

symfo
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

bo blondynke chce j3bnac

A Ty jednej miłości bezwzględnie szukasz, musisz pamiętac, że każda kobieta to Judasz...

byku15
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

No zrób tak zeby ***nac

symfo
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

moze jakies rady? koniecznie musze ja puknac

insa

masz po zawodach.

Pozdrawią

~Imnz Isztwą

Ekspert -

Evana

Ponoć stwierdziła... komu?

To, że tak powiedziała jakiejś koleżance nie znaczy, że tak myśli. Może sądzi, że szans nie ma, więc się nie wychyla przed szereg. (w końcu sam ustawiłeś ją wczesniej na półce z przyjaźnią).

Sprawdz, czy rzeczywiście ma już Cię gdzieś i woli Cię jako kumpla, a nie wsłuc*** się w to co ktoś komuś powiedział i do Ciebie doszło.

A jak się okaże, ze możesz być tylko jej kumplem, to poczytaj na forum wypociny kolegów na ten temat.

Zmieniony przez - Evana w dniu 2010-09-29 12:49:25

Ekspert -

symfo
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

czli co? odpuscic sobie? może jakieś bardziej ambitne wypowiedzi

insa
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

Jak Evana. Zawsze jak juz sie spotkacie mozesz doprowadzic do sytuacji w ktorej wyciagniesz czlonka i skoro sie znacie to nie ucieknie.

Zmieniony przez - insa w dniu 2010-09-29 12:51:35

Pozdrawią

~Imnz Isztwą

Ekspert -

symfo
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

dobra, evana... ale jak to zrobic dyskretnie tak zeby nie pomyslala sobie za wiele, dac jej lekko do zrozumienia. nie chce sie tu wychylac zbytnio

Evana
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro jesteście kumplami, to musisz się lekko wychylić, bo jak inaczej się zorientuje, że chcesz coś więcej?

Umów się z nią gdzieś do kina, do knajpy i daj do zrozumienia, że to nie jest tak 100% koleżeńskie wyjście. Jak nie będzie chciała z Tobą wchodzić na ten etap, to albo Ci to powie i będziesz miał jasność, albo pokaże (bo wiecej się sam na sam nie będzie chciała umówić).

Poza tym czego Ty się boisz? Okazać, że uważasz, że jest atrakcyjna? To jeszcze nie wyznanie miłości i ubranie sobie obroży. Zawsze wszystko w razie czego można odkręcić. Jak się okaże, że nic z Tobą nie chce, to jej powiesz z uśmiechem, że Ty też nic nie chciałeś więcej, a że Ci się podoba, to chyba normalne, ale przecież to o niczym nie świadczy.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ciężka sprawa

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Czy to już koniec ? | Wiersz dla Ukochanej pisać czy wydrukować ?? | oświadczyny | Nie moge sie zakochac !!! | jak wyznać miłość dziewczynie? | Walczyć czy nie... | Co robić? | "Lof song" %-) Czyli przez uszy do serca.... | Rozstania i powroty | I co teraz ??? Dlaczego tak sie stało. | Łzy mężczyzny | co począć?? | Dziwny przypadek | End of my story… | tematy rozmów z laskami... | następne kroki | tv w internecie | Hakelbery | laski wwa | ????????? ????? | | duA a warszawianka | nieśmiała | akt oskarA enia wniesiony przez prokuratora | klaudia | klaudie | skręcony nadgarstek | pozycjoner | materac | wydzielina z penisa | imprezowiaczka | analizy kasownicka | funkcjonowanie motywu walki dobra ze zA,em | pamiA"Ttniki z wakacji | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.