FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1092 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Cięzka sprawa :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Cięzka sprawa :/"   

debbe_m
 Wysłana - 14 sierpień 2008 17:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hmm mam pewien problem... otóż:
Są dwie przyjaciółki... Jedną z nich troche za bardzo zbajerowałem i ona sie we mnie zabujała... dowiedziałem się od mojej przyjaciółeczki że jej to powiedziała... że zakochana i wogóle..
ale to jest niestety bez wzajemności:) No i teraz, jest ta druga przyjaciółka, do której chyba coś czuje :] I coś mi się zdaje że ona tez do mnie ciągnie :] nie wiem jak jej to powiedzieć i wogóle boje sie jesli coś miedzy nami bedzie, ta laska co sie we mnie zabujała moze sie obrazic i na mnie i na nią.. a to byłby dla niej mocny cios :/
prosze o jakieś rady ;)

malygarb
 Wysłana - 14 sierpień 2008 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba bylo nie bajerowac, teraz cierp

TeGej
 Wysłana - 14 sierpień 2008 17:07      [zgłoszenie naruszenia]

a jak ci ludzie z forum powiedza zebys olal ta co kochasz i przedymal ta co jej nie lubisz, to posluchasz?

"kobiece piersi działają jak magnez na oczy mężczyzn"

debbe_m
 Wysłana - 14 sierpień 2008 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

ja tylko prosze o małe rady ;] nie musisz bezsensu pisać, a najlepiej wogóle sie nie wypowiadaj :)

Synchro
 Wysłana - 14 sierpień 2008 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

TeGej sog ale to fakt, innych odpowiedzi tu nie znajdzie

Życie jest zbyt krótkie aby być małym

TeGej
 Wysłana - 14 sierpień 2008 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

jak dla mnie sprawa jest oczywista, ale jak chcesz to mogę Ci podać rozwiązania
a) olewasz ta, co jej nie lubisz, bierzesz sie za ta co ja lubisz, jestes z nia jak najdłużej sie da i czerpiesz z tego zwiazku sama przyjemnosc
b) olewasz ta, co ja lubisz, bierzesz sie za ta, co jej nie lubisz, meczysz sie i chodzisz wkurviony
c) olewasz obie i posyłasz mi swoje foto

Zmieniony przez - TeGej w dniu 2008-08-14 17:21:43

"kobiece piersi działają jak magnez na oczy mężczyzn"

debbe_m
 Wysłana - 14 sierpień 2008 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

dobra tegej sog

Darkholme
 Wysłana - 14 sierpień 2008 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli ta przyjaciółka, która Ci się podoba też ma coś do
Ciebie, to z nią po prostu bądź. Nie ma się nad czym zastanawiać... gorzej jak Wam nie wyjdzie, ale to jeszcze nie ten etap.

A co do drugiej przyjaciółki - nie rób jej nadziei, jeżeli wiesz, że nic z tego. Niepotrzebnie zmarnujesz jej czas a i Ty będziesz chodził poirytowany.

nawet dyskretny anioł nie stoi osobno

INS4N3
 Wysłana - 14 sierpień 2008 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

powiem Ci tak, tą do ktorej nic nie czujesz a ona na Ciebie leci wydymaj, a weź sie za tą druga

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

obcinacz
 Wysłana - 14 sierpień 2008 21:27       [zgłoszenie naruszenia]

żyjesz czyimś życiem czy swoim? bądź z laską z którą chcesz być i ******l wszystko, nawet jeżeli ta laska to by była nieoficjalna żona benedykta XVI, masz prawo do szczęścia, a ta druga laska której nie chcesz ... no cóż , trudno, zdarza sie, facetom bardzo często laski dają kosze jadą po ambicji itd. wiec ******l to i ją olej.

...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Cięzka sprawa :/

Warto przeczytać: Jak na to zareaguje | Witam | większość mężczyzn... | Jak odzyskać chłopaka? | Jestem przewrazliwiony ?? %-) | Scena niczym z telenoweli meksykańskiej | czy to się już kończy? | Jak pozbyc sie zalotow? | Koledzy z przeszlosci | wysoka - ładniejsza? | poproszenie do tańca | czy warto walczyć o miłość? | Jak zacząć? | Co robić? | Jak odzyskac kobietę, która zdradziła...:/ | Cięzka sprawa :/ | zdjęcie kleo | winny | dziewictwo | agencja wywiadu | Sławomir Opala | syndrom cipci | sex w rodzinie | eks | koneser napisy | pralka | hiszpanska mucha | kurzajki | business support group | drastyczne | hodowca bmw | seks spotkanie | seks bez zobowiązań | walewska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.