FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2263 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Ciaża a ból brzucha 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ciaża a ból brzucha"   

melody87
 Wysłana - 1 grudzień 2008 22:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Ciekawi mnie jedna sprawa mam koleżanke która jest w 8 ub 9 miesiacu ciaży i bardzo skarzy sie na ból brzucha,jak myślicie czym to moze być spowodowane
darujcie sobie glupie odpowiedzi:)

ZaMYslOna

Termitek
Little boy
 Wysłana - 2 grudzień 2008 06:31      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym wyslal ja predko na usg mozliwe ze dziecko sie zle ulozylo i gdzies wystepuje nacisk i jest to odbierana jako bol brzucha. Chyba ze dokladnie jest pewna ze boli ja zoladek

...

Znawca -

Robson.25
 Wysłana - 2 grudzień 2008 08:02      [zgłoszenie naruszenia]

Do lekarza na USG

Znawca -

Viverna
 Wysłana - 2 grudzień 2008 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

do lekarza i to czym predzej!ciaza nie boli! a bol brzucha moze byc: skurczami Brackstona-Hicksa, kopnieciami dziecka albo czyms bardzo powaznym, takze nie ma czasu ani miejsca na spekulacje.

our souls are like a dragons.....dragons on fire...

oraz matka polka:D

Znawca -

Inezz
 Wysłana - 2 grudzień 2008 15:54       [zgłoszenie naruszenia]

Wy jeszcze na forum z takimi pytaniami? Szybko do lekarza trzeba isc bo byc może to coś powaznego.

Inez ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ciaża a ból brzucha

Warto przeczytać: pigułki pytanie !!!!!! | Jak to jest?? | DIANE 35... Potrzebuje wiadomosci. | Cilest pierwsze opakowanie | HELP !! | brak miejsca | zazdrość czy zaspokojenie??? | tabletki, czy mozna.. | Nastrój arabskiej nocy | Za mundurem panny sznurem? | PRZED ZAŁOŻENIEM NOWEGO TEMATU - - - > ZAJRZYJ TUTAJ !!!!!!! | >>> Luźne pogawędki działu SEKS <<< S P A M tylko tutaj | co was dziewczyny tym brzydzi :D | Co napisać ładnego?:D | Koszt | co was dziewczyny tym brzydzi2 :D | jerzy hadyk emocje8 | jerzy hadyk emocje8 | jerzy hadyk emocje8 | sandra walter | tvn | ananasy z mojej klasy | magda mołek | mario | pro 100 | rosja zaatakuje ukrainę | ogloszenie o wynajmie mieszkania po angielsku | awf anatomia | oscary 2015 | robi loda psu | zrobiła loda psu | uprawiam seks z psem | zrobie loda psu | bratobójcza | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.