FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 926 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Ciaza a umowa o prace 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ciaza a umowa o prace"   

Bareq
 Wysłana - 5 kwiecień 2008 22:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sprawa jest taka, moja narzeczona w swoim zakladzie pracy dostala najpierw umowe na 3-mce, potem na 12-mcy (do czerwca br.) Wszystko fajnie tylko ze zaszla w ciaze, a kierowniczka zapowiedziala jej ze w czerwcu kolejna umowa bedzie na okres do porodu (tj. do wrzesnia/pazdziernika) Czy to jest zgodne z prawem? Obilo mi sie o uszy ze 3 umowa musi byc juz zawarta na czas nieokreslony, jak to jest? polozyc uszy po sobie czy walczyc w PIP-ie o swoje?

Gosia_p
 Wysłana - 6 kwiecień 2008 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

zgadza się, trzecia umowa powinna być zawarta na czas nieokreślony
nie można zwolnić kobiety ciężarnej
a w którym miesiący jest Twoja narzeczona?
i mogła się nie przyznawać, że jest w ciąży jeśli w cczerwcu by jeszcze brzucha nie było aż tak bardzo widać

Bareq
 Wysłana - 7 kwiecień 2008 17:58       [zgłoszenie naruszenia]

przeniose temat do dzialu prawo, niech ktos skasuje ten tutaj.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ciaza a umowa o prace

Warto przeczytać: wojsko po studiach | zarobki za klikanie | Zamienić? | ROZLICZENIE W ANGLI | Po liceum bez matury - do pracy | Poszukuję Pracy na Myjni Samochodwej | praca w kine | H O L A N D I A P R A C A Poszukuję Polskich Biur Pośr. Pracy w HOLANDII | Praca po maturze. | | praca na soboty i niedziele :) | ZUS i L4 | Punkt bukmacherski | wypowiedzenie umowy zlecenia ? | curiculum vitae | A może do Straży Granicznej? | asus2010 | nie dla os b | wymowa napisana po angielska czasownik w nieregularnych | dicortineff | wieczór panieński | panna młoda | say''i love you'' | anime | nie pozw l | rozstanie | jak wygl .damy | bizpis | say i love you | ewcia | poradnia zdrowia psychicznego | czarne rytymt do kosza | 10000 auto | auto do 10000 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.