FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 761 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
Ciekawe blogi nt. rap płyt? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ciekawe blogi nt. rap płyt?"   

Domiin
 Wysłana - 7 listopad 2010 14:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Znacie może jakieś ciekawe blogi internetowe na temat polskiej i zagranicznej sceny rap płyt? Recenzje, artykuły - coś takiego, ja szukam i nic ciekawego nie mogę znaleźć. I chodzi mi żeby był tylko gatunek rap, żadnego soulu, popu etc. wejdą sogi (mam nadzieje) za pomoc

♥ [bit.ly/QTrEC] ♥

Glocku
 Wysłana - 7 listopad 2010 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

Nie podam Ci konkretów,aczkolwiek z tego co pamiętam Red coś tam niby pisał na dany temat. Ale musiałbyś poszperać.

paweeel
 Wysłana - 7 listopad 2010 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

Domiin
 Wysłana - 7 listopad 2010 15:14       [zgłoszenie naruszenia]

^ chodziło mnie o więcej recenzji i ocen, a nie aktualności ale i tak czym soga

♥ [bit.ly/QTrEC] ♥

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ciekawe blogi nt. rap płyt?

Warto przeczytać: prosze o opinie. dziękuje | filmy filmy filmy | Zwierzęta w muzyce:) | Kolejny film 3D w polskich kinach | Chinese Democracy starts now! | Lost zagubieni 5 sezon | Budujące atmosfere | szukam dobrych bitow hip hipowych | "What love is" themesong | Co to za film...? | Angielskie napisy do seriali | muzyka z snow white( królewny śnieżki) angielska | Hip hop nielegal | Underworld: Rise of the Lycans | Kto zna tą piosenke | The Mirrors - Lustra | pomysA, na zmiane | japonki | xtrasize | lee knox | powiekszanie penisa | pamiętniki z wakacji | grafik | jak zamie?cic film z youtube | zycie w jaskini | zycie bezdomnego | rzym | pieprzyki | ilona | modele stadionA3w | najlepszego | z synem | a6w | zimack | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.