FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3472 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Ciezki temat pomozcie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Ciezki temat pomozcie"   

imantek
 Wysłana - 11 kwiecień 2015 19:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam jestem z panna 4 lata ja mam 23 lata ona 20 i sprawa wyglada tak jest w 2 miesiacu ciazy zemna , pracuje w markecie a wczesniej miala praktyki u fryzjerki i moja dziewczyna pare dni temu oznajmia mi ze wyjezdza na caly weekend do karpacza(200km drogi) z byłą szefowa jej mezem kolezanka i kolega co tam pracują , nic wczesniej nie wiedzialem nikt mnie niespytaj o zgode ani czy nie chcialbym jechac co o tym myslicie puszczacie laske ? bo ja puscilem bo uprzedniej kłotni ale zle mi z tym ze jej pozwolilem jechac , jestem tego zdania ze jak sie kogos ma to sie jezdzi na takie wyjazdy razem a nie osobno piszcie :) z góry dziekuje

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 11 kwiecień 2015 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

Slabe trollo.
Wróć jak sie trochę podciągniesz.

.

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 11 kwiecień 2015 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

Sądzę, że chója miałeś do powiedzenia.
Laska będzie Cie doiła na alimenty i będzie robiła co chce.

Ciekawe czy to Twój dzieciak w ogóle...

T_E_O
 Wysłana - 11 kwiecień 2015 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

jw zrób test na ojcostwo.

Magnolia32
 Wysłana - 25 styczeń 2016 17:39       [zgłoszenie naruszenia]

Nie pomoge

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Ciezki temat pomozcie

Warto przeczytać: Czy jest sens to ciągnąć? | Chcę do niej wrócić. | Zostawiła mnie :( Co zrobić by wróciła ? | Podrywanie/Wyrywanie/Propozycje/Zagadać... | problem | Problem.. | Ledwo ją poznałem i wyjechała (3 tyg). Jak to podtrzymac na odleglość? | Kocham Cię! ..a ja Ciebie... nie...? | Pomóżcie mi odnaleźć się w tej sytuacji. Facet mnie podrywał, a nagle mówi... | Przerwa w związku | Przemyslenie | Dla tych, którzy za bardzo kochali i stracili swoje kobiety. | Czy moja dziewczyna jest lesbijką? | Gdzie szukać żony | pomoc dla kumpla, ogólnie dramat | Spić się przy dziewczynie | pantoflarz | PMS | wspinaczka | PHILIPS PT720 | ebcl | licence | business | lcci | jaki pajak dla poczatkujacego | chamsie | dziadków | Wybrałem temat Walka dobra ze złem,na podstawie wybranych przykł przedstaw literackie | Walka dobra ze złem,na podstawie wybranych przykł przedstaw literackie | desTinka | gillette | WSO rekrutacja | Monika Jastrząb | wso 2013 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.