FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24151 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
Cinquecento tuning więcej mocy co za ile? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Cinquecento tuning więcej mocy co za ile?"   

INSOMNIA
 Wysłana - 19 październik 2003 20:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak uzyskać więcej mocy z cinquecento 704 i za ile da sie to zrobić co najbardziej i najtaiej podiesie mi moc

claw
 Wysłana - 19 październik 2003 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

Sprzedać go dołożyć trochę kasy i kupić coś mocniejszego, a nie inwestować pieniądze w taki silniczek, od kosiarki

.::(E) Życie zaczyna się w Ekwadorze (E)::.

VLAD.IV
 Wysłana - 19 październik 2003 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie....tuningowanie takiego silnika to bezsens...albo kup silnik od jakiejś alfy..np. 2.0 JTS (sam taki mam) i wsadź do cienkiego (o ile się zmieści) - efekt murowany

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Ekspert -

exe2002
 Wysłana - 19 październik 2003 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

zycie ci sie znudzilo , jezeli nie wzmocnisz sirodka jakas klatka to lepiej nie ruszac silnika i hamulce nalezalo by porawic
Nie sztuka jest jechac 200km, sztuka jest bezpiecznie sie zatrzymac

EXE

PetaHans
 Wysłana - 20 październik 2003 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jak przerabialem passata z silnikiem 1,8 benzyna na silnik VR6 to tez zmienialem hamulce i wzmacnialem karoserje . Mam terat hamulce z audi V8 i nie robilem tego bo przepisy tak mowia ale mi tez chodzilo o wlasne bezpieczenstwo.
Jesli chodzi o CC to lepiej bedzie jesli go sprzedasz i kupisz jakies autko ktore jest wieksze . Ja osobiscie jestem przeciwnikiem malych aut z duzymi silnikami bo jesli dochodzi do wypadku to w wiekszym aucie masz wiecej szansy ze ci sie nic nie stanie. Energia idzie w blache a nie na kierowce i pasazerow.

Hamburczyk

jagnik
 Wysłana - 20 październik 2003 14:17      [zgłoszenie naruszenia]

swap silnika na mocniejszy ,najczesciej z fiata punto chyba 1.2.

czyżyk

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 20 październik 2003 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

dobra ale ja jestem skazany na ten samochud jescze przez rok a porobić ćoś w nim moge zeby z 20koni więcej mieć i ogulnie poprwić przyspieszenie silnika nie wymienie bo troche kosztuje to przełozenie z punto 1.2 jeszcze jeden cc bym kupił a tak wogule co proponuje ktoś co do przerubek drobniejszych np strumienica czy wałek rozrządu

kr1s
 Wysłana - 20 październik 2003 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

silnik do bani wiec ciezko,ale mozesz zmienic walek,dolot powietrza z filtrem stozkowym,moze gaznik zmienic sam nie wiem lepiej zmienic na tego od punto

OFICER TESH PAKER!!!

Specjalista -

greku
 Wysłana - 20 październik 2003 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem z tego silnika nic nie zrobisz, a to co wydałbyś na przeróbke, to kup lepiej może jakieśgoś roz******lca PUnto i sie pobaw z silnikiem, albo sam silnik, myśle że nie byłby zbyt drogi, bo z tego co masz to nie wiele zrobisz.

Pomóż dla diabła, a odwdzięczy ci się piekłem

Specjalista -

kerbotnik
 Wysłana - 23 październik 2003 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej to przełozyc wiekszy silnik FIRE 1.2 tylko ze to juz troche kosztuje z 1500 za silnik i załuzmy 500 montarz. moze oczywiscie gdzies znajdzies tansy silnik (np. ktos do 900 wsadza se 1.2 i stary silnik jest mu nie potzrebny) a jezeli dysponujesz mniejsza kwota to zorientuj sie w firmie Grabowski motor sport albo chojnacki(poszukaj na necie) oni robia modyfikacje silnikow malucha A i N grupowe (pewnie inne tez np popularne GT) i to wyjdzie chyba najtaniej . TYLKO PAMIETAJ że żywot 50 konnego silnika A-grupowego malucha jest szybki ale dośc krutki na twoim miejscu nie bawił bym sie w strumienice filtry magnetyzery itp. bo wynik jest mizerny

"BÓL PRZYPOMINA MI O TY ŻE ŻYJE" - RAMBO

sandmann21
 Wysłana - 1 listopad 2003 11:02      [zgłoszenie naruszenia]

Najpopularniejszą metodą jest swap silnika na fiatowskie 1.1 czy 1.2. Możesz założyć małą turbinę ale to jest drogie i mało efektywne.
Albo załóż NOS! 50% chwilowego zwiększenia mocy.
Ale na twoim miejscu to nie bawiłbym się w przeróbki fiacika. Jak bardzo małą moc pomnożysz przez 2 to i tak będzie to mało...
Ciesz się że wogóle masz jakiś samochód.

>>>>>załóż NOS i będzie spoko<<<<<

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Cinquecento tuning więcej mocy co za ile?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Pierwsza jazda!! | Wzmacniacze dobre i tanie ??? czy to nie dwa inne | Fotki SMARTa - PILNIE pls....!!!! | Street Legal | Amortyzatory | Fiat 125p.. | Fele do naszych aut | Do motocyklistow i nie tylko :-) | Gra Za szybcy za wściekli. | co sie stało w modlinie 28.06??? | Trabanty | Co powiecie o peugote 206??? | najnowsze modele | Tuba :( | VW Jetta | Honda Civic ponizej 91r. | soszyk | alkoholik7 | cipka | klauzula | dłużnik | twitch | Clow | Walkam | wade1982 | junak | angina | lasery maniery | kot | bimber | chłopaki do | weronika rosati | the voice | Djj | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.