FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2927 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Ciuchy NIKE - tylko WARSZAWA 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ciuchy NIKE - tylko WARSZAWA"   

Amaator
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 17:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

]Na sprzedaż ciuchy:

1.
Bluza z najnowszej kolekcji(jak dobrze pamietam)NIKE, biała rozmiar XL, raz założona,
taka jak tu:
[http://www.megabuty.pl/product-pol-2419-Bluza-Nike-Air-A-O-PO-HOODY.html]

2.
Spodnie nike premier - rozmiar XL uzywane stan mysle ze bdb-

fotki znalezione w necie

3.
Spodnie dresowe NIKE, rozmiar XL, uzywane stan bdb-
nie moge znalezc tego modelu w internecie, jesli ktos bedzie zainteresowany to na dniach zrobie real foty tych spodni.
Tak orientacyjnie: całe szare z białymi wstawkami.

Mam jeszcze takie spodnie:

rozmiar XL, stan hmm bdb tylko że te spodnie są z cieniutkiego materiału i bardzo łatwo w tym modelu zrobic dziury w kieszeniach wiec i mi sie tez zrobiły

I jeszcze ciepła bluza Nike Premier( do spodni premier pasuje idealnie) rozmiar XL. Zastanawiam sie jeszcze czy ja sprzedac, ale wystawie.
Zdjecie znalezione w necie bardzo słabej jakosci, ale jak już mówiłem jeśli ktoś bedzie czyms zainteresowany to dam real foty na dniach.

TYLKO WARSZAWA, gdyż ciuchy są używane- niektóre kilka razy a niektóre prawie wogóle. Allegro nie mam, i dlatego odbiór osobisty gdyż kazdy przed zakupem moze obejzec towar i nie bedzie problemów ;)

Jeśli jestes zainteresowany to napisz czym i zrobie real fotki.
Oczywiscie prosze składac oferty.
Pozdro

Zmieniony przez - Amaator w dniu 2010-09-28 17:15:14

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ciuchy NIKE - tylko WARSZAWA

Warto przeczytać: Nokia 6131 | Sony Ericksson k310i !! TANIO | Sprzedam szachy drewniane ręcznie rzeźbione | kupie zapka.......... | [S] Produkty OLIMP !! BARDZO TANIO | w200i + k310i !!!!!!!!! | kupię koszulkę lakersów. | kupie telefon | AMOK - KRYSTIAN BALA | Bluzka / longsleeve damska Pogo Jaskółki - unikat | Konta Rapidshare | SIlnik KTM LC4 620 640 200r. | Sprzedam 2 Gry na PSP Sims Castaway + Harry Potter | Casio Oceanus OC-101D-7AVEF | [S] Łyżwy hokejowe Bauer Supreme Pantera | [S] Laptop stacjonarny dell %-) p3 1,2/256ram/20gb TANIO W CHVJ ! | siatkarki | jak usun?? konto | siatkarki zdjęcia | remont u ?aby | sperma na bieli? ?.????nie | piotr ?uszcz | od sprzedawcy kunte bez ??adnej | A . 1.lub | si ,ownia hsf | oppwiadania erotyczne | uprawnienia | A . 1.lub | altintopi | OR-MO | najlepsze tematy sonda | polki na emigracji | polki na emigracji i | minekraft | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.